Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Geriausios platformos statymams internetu

Stacionarūs lažybų punktai sporto lažybų fanams tampa vis mažiau aktualūs, kadangi visas procedūras dabar jau galima atlikti net nepakilus nuo savo sofos. Tai ypač tapo aktualu pasaulį užklupus pandemijai, kuri tik dar kartą parodė, kad internetas suteikia mums galimybę viską atlikti daug paprasčiau ir negaištant laiko kelionėms į lažybų punktus, norint atlikti statymą.


lazybu strategijosInternetinės lažybų platformos dabar jau nėra jokia naujiena ir turbūt nerasite lažybų bendrovės, kuri neteiktų savo klientams paslaugų būtent interneto ar mobiliosios programėlės pagalba. Tačiau statymai internetu tapo tokie populiarūs, kad labai svarbu tinkamai išsirinkti bendrovę ir platformą, kuri labiausiai tinka būtent jums. Šiame tekste pabandysime apžvelgti geriausias Lietuvos ir užsienio lažybų bendroves, kurios leidžia atlikti statymus internetu.


Geriausios lažybų bendrovė Lietuvoje


Nors Lietuva yra pakankamai maža valstybė, lažybų bendrovių skaičius čia nuolatos auga. Dalis bendrovių greitai baigia savo gyvavimą, tačiau dalis jų jau spėjo užsitarnauti savąjį vardą ir klientų pasitikėjimą.


Bene didžiausiu rinkos žaidėjų Lietuvoje galime vadinti kompaniją Betsafe, kuri prieš tai buvo žinoma kaip TonyBet. Betsafe siūlo ne tik platų stacionarių lažybų punktų tinklą Lietuvoje, bet ir itin patogią ir funkcionalią internetinę platformą bei mobiliąją programėlę. Čia rasite ne tik sporto lažybas, statymus gyvai ar populiariausius kazino žaidimus internete, tačiau taip pat galėsite mėgautis ir pokerio turnyrais ar grynųjų pinigų žaidimais.


Atkreipti dėmesį siūlome ir į tokias platformas kaip Olybet, Optibet ar visai neseniai veiklą mūsų šalyje pradėjusia 7bet. Visos šios platformos pasižymi dideliu funkcionalumu, o taip pat užtikrina aukščiausius duomenų ir pinigų apsaugos standartus.


Statymai internetu užsienio bendrovėse


Jei statymams internetu nenorite apsiriboti vien lietuviškomis lažybų bendrovėmis, tuomet jūsų pasirinkimo galimybės išauga dar gerokai daugiau.


Pirmiausia, žinoma, reikėtų kalbėti apie tokį rinkos flagmaną kaip Bet365. Kalbant apie lažybas, didžioji dalis žmonių naujas lažybų platformas lygina būtent su Bet365. Čia rasite itin platų sporto varžybų bei statymų pasirinkimą. Bet365 turėtų itin dominti futbolo mėgėjus, kadangi čia galima statyti net už tokius įvykius kaip kampiniai ar net išmetimai iš užribio. Tokios plačios šio sporto pasiūlos nesiūlo jokia kita bendrovė. Be to, jei turite Bet365 paskyrą, tikėtina, kad svarbiausius sporto renginius galėsite stebėti tiesiog joje ir nereikės sukti galvos dėl transliacijų paieškos.


Kalbant apie užsienietiškas lažybų bendroves verta atkreipti dėmesį ir į tokius vardus kaip Pinnacle, Unibet, ar WilliamHill. Tiesa, dėl Lietuvoje galiojančių įstatymų, norint pasiekti užsienio lažybų bendroves dažnai gali prireikti papildomų programų, kurios pakeistų jūsų VPN statusą ir leistų be didesnių problemų mėgautis šių lažybų platformų teikiamomis paslaugomis.

Daugiau apie Lažybų gidas