Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lažybų gidas: kombinuoti statymai

kombinuoti statymai


Kuomet pasaulyje ėmė populiarėti sporto lažybos, dauguma lošėjų rinkdavosi statymus ant vieno įvykio, tačiau su laiku vis labiau populiarėjo būdas vieno statymo metu spėti kelių rungtynių ar įvykių baigtis bei laimėti didesnę pinigų sumą. Būtent tai ir yra kombinuotas statymas.


Kodėl lošėjai renkasi kombinuotus statymus?


Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Vis tik viena pagrindinių priežasčių – galimybė laimėti didesnę pinigų sumą, statant mažiau, kadangi visi kombinuoto statymo koeficientai yra dauginami tarpusavyje. Žinoma, tokiu atveju yra ir kur kas didesnė pralaimėjimo galimybė.


Kombinuoto statymo pavyzdys


Tarkime, kad renkamės šiuos tris įvykius:


Manchester United įveiks Chelsea su koeficientu 2.10


Žalgiris nugalės Olympiacos su koeficientu 1.90


Juventus laimės prieš Inter su koeficientu 2.00


Jei ant visų šių įvykių atskirai pastatysite po 10 eurų, jūsų laimėta suma bus 60 eur., taigi, pelnas sieks 30 eur.


Vis tik jei nuspręsite šiuos įvykius sukombinuoti, bendras koeficientas bus net 7.98 (2.10*1.90*2.00). Taigi, jei statysite tuos pačius 10 eur., jūsų laimėjimas sieks 79.80 eur., o pelnas – 69.80 eur. Akivaizdu, kad kombinuotas statymas leidžia su mažesne investicija tikėtis kur kas didesnės grąžos.


Kombinuotas ar paprastas statymas?


Jei esate lažybų naujokas, tikriausiai atrodo, kad kombinuoti statymai yra kur kas pranašesni už paprastus, tačiau jie taip pat turi nemažai minusų.


Visų pirma, kombinuoti statymai yra kur kas rizikingesni, nes jums reikia, kad visi jūsų pasirinkimai būtų sėkmingi. Net jei atspėsite 5 iš 6 įvykių, jūsų statymas bus pralaimėtas.


Tuo tarpu statant už 6 įvykius atskirai ir atspėjus 5 baigtis, jūs beveik visais atvejais gausite pelno, todėl šie statymai yra skirti tiems, kas mėgsta iki minimumo sumažinti rizikos ir netikėtumo faktorius.


Apibendrinant, statnt kombinuotus statymus jūs gausite aukštesnius koeficientus, tačiau su jais ateis ir daugiau rizikos. Paprasti statymai bus mažiau pelningi, tačiau tikimybė juos laimėti – didesnė.

Daugiau temų lažybų gide

Daugiau apie Lažybų gidas