Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lažybų gidas: lažybų koeficientai


Dalyvaujant lažybose bene pats svarbiausias dalykas, į kurį dėmesį atkreipia kiekvienas, yra koeficientai. Būtent šis rodiklis parodo, kokią tikimybę šiam įvykiui priskiria lažybų bendrovė. Tiesa, koeficientų pateikimo būdai yra keli, o dažniausiai naudojami trys: europietiški, amerikietiški arbą trupmeniniai.


Europietiški koeficientai


Tai bene pats populiariausias koeficiento pateikimo būdas, kadangi yra be galo paprastas. Norint sužinoti, kiek galite laimėti, jums tereikia savo statomą sumą padauginti iš pateikto koeficiento. Pavyzdžiui, jūs statote 30 eurų su koeficientu 2,2, tuomet sėkmės atveju atgausite 66 eurus, o jūsų pelnas sieks 36 eurus (66-30).


Amerikietiški koeficientai


Bene rečiausiai naudojami ir ganėtinai sudėtingi koeficientai. Jie pateikiami su pliuso arba minuso ženklu (pvz.: -150 ar +200). Jei koeficientas yra su pliuso ženklu, vadinasi lažybininkai šio įvykio galimybes vertina prasčiau, jei su minuso – geriau.


Skaičiuojant šiuos koeficientus svarbiausia yra 100 eurų suma. Jei statymo koeficientas yra +200, tai parodo, kad pastačius 100 jūs galite laimėti 200 bei atgauti pastatytą sumą. Jei, pavyzdžiui, koeficientas yra -150, jis parodo, kad norint laimėti 100 teks pastatyti bent 150.


Trupmeniniai koeficientai


Šis koeficientų pateikimo būdas vis dar labai populiarus Jungtinėje Karalystėje. Šiuose koeficientuose atvaizduojamas jūsų pastatytų pinigų santykis su galimu laimėjimu. Pavyzdžiui, jūsų pasirinkto įvykio koeficientas yra 5/1, tuomet pastatę 20 eurų galite laimėti 100.


Jeigu kyla klausimų ar neaiškumų, rekomenduojame pasinaudoti koeficientų konvertavimu.