Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

MMA/UFC lažybos ir patarimai


Mišriųjų kovos menų dvikovos arba tiesiog MMA lažybos pastaruoju metu išgyvena tikrą pakilimą. Vis daugiau žmonių pradeda domėtis šiuo sportu, o tuo pačiu atliekama ir vis daugiau statymų šios sporto šakos sporto lažybose. Tokios MMA žvaigždės kaip Conoras McGregoras iškėlė šį sportą į naujas aukštumas, o svarbiausia, kad atsiranda vis naujų kovotojų, už kurių mačus žmonės yra linkę lažintis. 


Nors daug kas MMA gali maišyti su boksu, tačiau šis sportas yra gerokai dinamiškesnis ir suteikiantis daugiau opcijų lažybų mėgėjams. Žinoma, kaip ir visur, prieš pradedant lažintis reikėtų gerai pasidomėti MMA taisyklėmis ir pagrindiniai niuansais. 


Pagrindinės MMA taisyklės 


Daugelis sporto lažybų mėgėjų padaro esminę klaidą, kai paskuba atlikti statymus naujoje sporto šakoje, nors ne iki galo supranta visas taisykles. Kalbant apie MMA, iš pradžių gali pasirodyti, kad taisyklės yra itin komplikuotos, ypač kai kalbame apie laimėtojo nustatymą. 


Akivaizdžiausias pergalės nustatymo būdas – nokautas, kai varžovas tiesiog nebėra pajėgus tęsti kovos. Taip pat yra galimas ir techninis nokautas, kuris įskaitomas, kuomet vienas iš kovotojų patiria kelis stiprius nokdaunus. Taip pat ne toks retas atvejis MMA kovose, kai nugalėtojas nustatomas varžovui tiesiog pasidavus ir pripažinus savo pralaimėjimą. 


Dar viena galima dvikovos baigtis – balto rankšluosčio metimas į ringo vidurį. Tokiu atveju pralaimėjimą pripažįsta ne pats kovotojas, o jo atstovai, esantys šalia ringo. 


Rinkitės gerus žinomus kovotojus 


Atliekant statymus informacija yra pats svarbiausias dalykas. Tiesa, jos gauti ne visada taip paprasta, ypač jei kovoja mažiau žinomi kovotojai. Todėl bent jau pradžioje siūlome rinktis kovas, kuriose kaunasi geriau žinomi sportininkai, todėl informacijos apie kovotojus galite rasti kur kas daugiau, o tai padeda priimant sprendimus lažybose. 


Rinkitės aukštesnius koeficientus 


Nors didžioji dalis lažybų bendrovių siūlo tas pačias MMA kovas, koeficientai skirtingose platformose labai dažnai skiriasi. Tai galite paversti labai dideliu savo pranašumu. 


Viskas ko jums reikia, tai turėti sąskaitas keliose internetinėse lažybų platformose ir prieš atliekant statymą pasitikrinti koeficientus visose iš jų. Radę didžiausią koeficientą už jus tenkinančią baigtį – tiesiog atlikite statymą. Taip jūs padidinsite potencialią savo grąžą. 


Venkite lažybų bendrovių spąstų 


MMA kovose lažybų bendrovės ne visada pateikia koeficientus pagal jų turimą informaciją. Kartais lažybų operatoriai nusprendžia paspęsti spąstus ir suvilioja klientus atlikti statymus už jų palaikomus kovotojus. Taip jums gali atrodyti, kad gaunate labai gerą koeficientą už savo mylimą kovotoją, kai jo šansai laimėti būna labai labai maži. 

Daugiau apie Lažybų gidas