Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lažybų gidas: lažybų emocijų kontrolė

Emocijos lažybose


Lažybų pasaulyje yra du kertiniai dalykai – sėkmė, kuri ateina su laimėjimais ir nesėkmės, kurios pristabdo tavo, kaip žaidėjo pasitikėjimą. Lažybos yra veikla, kuria žmonės užsiima norėdami reguliariai laimėti pinigus – kartais juos laimi, o kartais pralaimi. Tai, ar esi pasiruošęs būti geru lažybų žaidėju, parodo tavo sugebėjimai susitvarkyti su situacijomis, kai atitinkamai laimi arba pralaimi tam tikrą pinigų sumą.


Lažybų bendrovės
Kazino bendrovės
Lažybų pamokos ir patarimai
Lažybų brokeriai


Emocijos lažybose


Lažybose ypatingai svarbu yra neprarasti kontrolės. Dažnai būna situacijų, kai žmonės pralaimi ir iškart bando taisyti situaciją atlikdami emocijomis paremtus statymus. Atlikinėdami panašius statymus žmonės tikisi, kad sėkmė vėl juos aplankys ir pralaimėta suma bus susigrąžinta, tačiau tai dažniau atneša dar didesnę finansinę nesėkmę.


Tokių situacijų metu svarbiausia yra nedaryti sąmoningų klaidų ir nekaltinti kitų – teisėjų, prastų žaidėjų ir kitų niuansų, kurie yra susiję su nepasisekusiais statymais. Tiesa yra tokia, kad tai nėra pagrindinės priežastys, nulemiančios nesėkmę.


Svarbu neprarasti kontrolės


Nemažiau svarbus dalykas yra supratimas, kad lažybose per dieną netampama milijonieriumi. Tai – ilgas ir nuoseklus procesas. Norėdamas tapti sėkmingu lažybų žaidėju, turi investuoti laiką į rungtynių analizes, vesti statistiką ir turėti pakankamai pinigų pirmiesiems statymams. Svarbu yra suprasti faktą, kad kovoji su įmonėmis, kurios nenori prarasti pinigų ir samdosi profesionalus, kad šie apsunkintų tavo galimybes laimėti. Jeigu turi pakankamai kantrybės, laiko analizėms ir užtektinai pinigų, anksčiau ar vėliau sėkmė ateis.


Finansų valdymas


Paskutinis, tačiau ne mažiau svarbus faktorius yra finansų valdymas. Prieš pradėdamas profesionaliai lažintis turi įsitikinti, kad investicijos nesukels nepatogumų asmeniniame gyvenime. Savo lažybų istorijos suvedinėjimas taip pat yra svarbus faktorius, leidžiantis pasiekti teigiamų rezultatų. Laimėtų ir pralaimėtų statymų analizė leis pažiūrėti į klaidas, kurių ateityje stengsiesi nekartoti.

Daugiau apie Lažybų gidas