Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Sporto lažybų klaidos, kurių privalote išvengti


Kai viskas atliekama teisingai ir pamatuotai, sporto lažybos gali tapti puikiu hobiu, galinčiu atnešti ir papildomų pajamų. Vis tik daugeliui išlaikyti stabilumą ir laikytis tam tikros strategijos yra itin sunku, o tokiu atveju sumažėja ir laimėjimo galimybė. 


Nauji lošėjai dažnai pagalvoja, kad iš sporto lažybų galima labai lengvai ir greitai uždirbti, tačiau galiausiai supranta, jog tiesiog prarado savo pinigus dėl nelogiškų sprendimų. Šiame tekste pabandysime pažvelgti į klaidas, kurių reikėtų išvengti sporto lažybų sferoje. 


Koeficientų nepalyginimas 


Dažnai nauji lošėjai išsirenka vieną  lažybų platformą ir joje atlieka visus statymus. Gal tai ir nėra blogiausias variantas pradžioje, tačiau greitai pamatysite, kad taip jūs prarandate potencialų uždarbį. 


Reikia suprasti, kad kiekviena lažybų kontora koeficientus sudaro atskirai, todėl normalu, kad jie neretai ir skiriasi, net statant už tą pačią baigtį. Taigi, pasirinkę įvykį, už kurį statysite, būtinai patikrinkite keletą lažybų platformų ir statymą atlikite toje, kuri siūlo didžiausią koeficientą. 


Banko nevaldymas 


Sporto lažybose labai svarbu žinoti, kokia suma jūs disponuojate, kadangi jūs negalite lošti iš visų savo turimų pinigų, nes tai sukels pavojų jūsų tvarumui. Nusistatę pinigų sumą turite pasiskaičiuoti, kokią pinigų sumą galite skirti kiekvienam atskiram statymui. Rekomenduojama vienam statymui neskirti daugiau nei 5 proc. banko. Daugiau informacijos apie banko valdymą sporto lažybose.


Nerealūs lūkesčiai 


Žmonės neretai tikisi, kad sporto lažybos pakeis jų gyvenimus ir leis įgyvendinti tam tikras svajones. Tokių istorijų yra, tačiau jos tiek pat retos, kiek didžiuliai laimėjimai loterijose. Sporto lažybos yra ilgas procesas, kuriame svarbiausia išlaikyti stabilumą. 


Statymai keliose sporto šakose 


Net jei sportas yra jūsų gyvenimas, tikrai negalite puikiai išmanyti visų sporto šakų niuansų. Todėl labai svarbu suprasti, kuri sporto šaka yra jūsų arkliukas ir pagrindinius statymus atlikti būtent joje. 


Statymai tik už favoritus 


Suprantama, kad pamačius koeficientus visada norime statyti už favoritus, tačiau tai tikrai nėra į sėkmę vedanti strategija. Labai svarbu įvertinti visus faktorius: rungtynių svarbą, traumuotus žaidėjus, situaciją turnyrinėje lentelėje ir panašiai. Kartais favoritams vienos ar kitos rungtynės nieko nelems, o tuo tarpu jų varžovams tai bus gyvybės ar mirties klausimas. Tokiu atveju tikėtina, kad favoritai nežais pilnu pajėgumu ir jūsų statymas, galimai, bus pralaimėtas. 


Vertės neieškojimas 


Sporto lažybose labai svarbu ieškoti vertės statymų. Tai tokie statymai, kuriems, mūsų nuomone, lažybininkai nepelnytai suteikia per didelį koeficientą. Net jei tokie statymai trumpuoju laikotarpiu ir bus nepelningi, ilgajame periode tai bus itin svarbi jūsų laimėjimų dalis. Tokiems statymams labai svarbu turėti sąskaitas kuo įvairesnėse lažybų platformose. 


Strategijos neturėjimas 


Nors ir atrodo elementarus dalykas, tačiau jei neturėsite lažybų strategijos, jums bus labai sunku tikėtis sėkmės. Būtina nusistatyti aiškias taisykles bei aiškius principus, kad galėtumėte jais vadovautis. 


Bandymas atsilošti 


Labai svarbu sporto lažybose nepasiduoti emocijoms ir nebandyti akimirksniu atsilošti pralaimėtų statymų. Tokiais atvejais jūs tikrai neatliksite analizės, o tiesiog ieškosite patrauklaus koeficiento pinigams atsilošti. Tai yra itin klaidingas mąstymas, kuris tik sukels papildomų problemų. 


Apibendrinimas 


Nors sporto lažybos atrodo itin paprastas dalykas, jei norite būti laimintis žaidėjas, svarbu žinoti kelis svarbiausius aspektus ir vengti šiame straipsnyje išvardintų klaidingų sprendimų.

Daugiau apie Lažybų gidas