Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Europos krepšinio čempionatas: Lietuva - Bosnija tiesiogiai internete


Prancūzams įveikus Bosnijos, o lietuviams Vengrijos rinktinę mūsiškiai tapo savo likimo kalviais. Šią popietę iškovoję pergalę prieš bosnius, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė užsitikrintu patekimą į kitą etapa.


Lietuvos rinktinės rezultatai


Pirmaje čempionato susitikime lietuviams teko pripažinti slovėnų pranašumą (85-92). Antrąja čempionato diena lietuviai tik rungtyniu gale nusileido ir Prancūzijos rinktinei (73-77).


Trečiasis pralaimėjimas patirtas prieš Vokietijos rinktinę po net dviejų pratęsimo kovos (107-109). Lietuviams priklausė paskutinė ataka, per kurią puikia galimybę išplėšti pergalę turėjo Butkevičiaus tritaškis.


Ketvirtose rungtynėse Lietuvos krepšinio rinktinė įveikė be savo lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus (64-87) ir iškovojo pirmąją pergalę šiame EuroBasket 2022 čempionate.


Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasiruošimo cikle nebuvo patyrusi pralaimėjimo ir pavyko iškovoti visas septynerias žaistas draugiškas rungtynes.


Rimčiausi varžovai buvo Ispanijos rinktinė. Kartų kaita išgyvenantys daugkartiniai čempionai lietuvių pranašumą turėjo pripažinti tiek Ispanijoje (77-82), tiek ir Vilniuje (78-76)Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės rezultatai


Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė Europos krepšinio čempionatą pradėjo pergale prieš Vengrijos rinktine. Po atkaklios kovos bosniai 95-85 įrodė savo pranašumą.


Antrajame susitikime bosniams teko žaisti prieš šeimininkus vokiečius. Po permainingos kovos ir 3-ojo kėlinio Vokietijos rinktinė perlaužė rungtynes ir įrodė savo pranašumą (95-85)


Trečiosios rungtynės Bosnijos vyrų krepšinio rinktinei klostėsi itin palankiai. Į atlapus kibę Europos čempionams slovėnams, rungtynių pabaigoje sugebėjo sužaisti šaltakraujiškai ir šventė pergale rezultatu 93-97


Ketvirtose rungtynėse Bosnija susitiko su prancūzais. Visos Lietuvos palaikomi prancūzai po permainingų rungtynių susitvarkė su bosniais (68-81).


Tarpusavio rungtynių rezultatai


Lietuvos ir Bosnijos ir Hercegovinos krepšinio rinktinės šiais metais du kartus susitiko pasaulio čempionato atrankos varžybose. Abejose rungtynėse lietuviai šventė pergalę atitinkamai 77-78 ir 77-56 rezultatais.


Lietuva - Bosnija ir Hercegovina statymai ir lažybos


Viso Euorpos krepšinio čempionato (EuroBasket) statymai ir sporto analitikų įžvalgos Jums bus prieinamos šiame EuroBasket krepšinio statymai skyrelyje.


Jūs galite ne tik dalintis savo spėjimais apie Lietuvos rinktinės žygį čempionate, bet ir diskutuoti apie įvykius aikštelėje.


Lietuva – Bosnija ir Hercegovina rungtynių transliacija


Rungtynės tarp Lietuvos ir Vokietijos rinktinių bus transliuojamos TV3 kanalu bei internetinėse platformose TV3 Play ir GO3. Rungtynių pradžia – trečiadienį, 15:30 val.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos