Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Europos krepšinio čempionatas: Lietuva - Ispanija tiesiogiai internete


Mirtininkų grupę išgyvenusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, paskutiniosiose rungtynėse įveikė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę ir pateko į Europos krepšinio čempionato aštuntfinalį. Aštuntfinalyje mūsų laukia kartų kaitą išgyvenanti Ispanijos krepšinio rinktinė.


Lietuvos rinktinės rezultatai


Pirmaje čempionato susitikime lietuviams teko pripažinti slovėnų pranašumą (85-92). Antrąja čempionato diena lietuviai tik rungtyniu gale nusileido ir Prancūzijos rinktinei (73-77).


Trečiasis pralaimėjimas patirtas prieš Vokietijos rinktinę po net dviejų pratęsimo kovos (107-109). Lietuviams priklausė paskutinė ataka, per kurią puikia galimybę išplėšti pergalę turėjo Butkevičiaus tritaškis.


Ketvirtose rungtynėse Lietuvos krepšinio rinktinė įveikė be savo lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus (64-87) ir iškovojo pirmąją pergalę šiame EuroBasket 2022 čempionate.


Penktose rungtynėse Lietuvos krepšinio rinktinė likimą turėjo savo rankose. Įveikę Bosnijos ir Hercegovinos komandą rezultatu 87-70. Pergalė lietuviams garantavo vietą atkrintąmosiose varžybose.


Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasiruošimo cikle nebuvo patyrusi pralaimėjimo ir pavyko iškovoti visas septynerias žaistas draugiškas rungtynes.


Rimčiausi varžovai buvo Ispanijos rinktinė. Kartų kaita išgyvenantys daugkartiniai čempionai lietuvių pranašumą turėjo pripažinti tiek Ispanijoje (77-82), tiek ir Vilniuje (78-76)Ispanijos rinktinės rezultatai


Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė EuroBasket 2022 pateko į gana palankią sau A grupę. 


Pirmieji ispanų varžovai buvo bulgarų rinktinė. Uraganinį puolimą ir puikų tritaškių pataikymą pademonstravę ispanai nušlavė Bulgarijos rinktinę 114-87.


Antrose rungtynese ispanai susitiko arenos šeimininkais gruzinais. Gruzinai neturėjo šansų ir rungtynes pralaimėjo 64-90.


Trečiose rungtynėse ispanų laukė Belgijos rinktinės pasipriešinimas. Underdogais laikyti belgai pateikė staigmeną ir ispanus įveikė rezultatu 73-83.


Ketvirtose rungtynėse ispanai susitvarkė su Juodkalnijos rinktine 65-82.


Penktose rungtynėse ispanai kovojo dėl pirmosios vietos grupėje su Turkijos krepšininkais. Po itin atkaklios kovos jie įveikė turkus rezultatu 69-72.


Tarpusavio rungtynių rezultatai


Lietuvos ir Ispanijos rinktinės draugiškų rungtynių cikle susitiko du kartus ir abejas susitikimus šventė lietuviai atitinkamai 77-82 ir 78-76.


Lietuva - Ispanija statymai ir lažybos


Viso Euorpos krepšinio čempionato (EuroBasket) statymai ir sporto analitikų įžvalgos Jums bus prieinamos šiame EuroBasket krepšinio statymai skyrelyje.


Jūs galite ne tik dalintis savo spėjimais apie Lietuvos rinktinės žygį čempionate, bet ir diskutuoti apie įvykius aikštelėje.


Lietuva – Ispanija rungtynių transliacija


Rungtynės tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių bus transliuojamos TV3 kanalu bei internetinėse platformose TV3 Play ir GO3. Rungtynių pradžia – rugsėjo 10d, 21:45 val.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos