Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Europos krepšinio čempionatas: Lietuva - Vengrija tiesiogiai internete


Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Europos krepšinio čempionate patyrė tris pralaimėjimus iš eilės ir susikomplikavo situaciją dėl patekimo į kitą etapą. Rugsėjo 6-osios vakarą mūsiškių laukia Vengrijos rinktinės iššūkis.


Lietuvos rinktinės rezultatai


Pirmaje čempionato susitikime lietuviams teko pripažinti slovėnų pranašumą (85-92). Antrąja čempionato diena lietuviai tik rungtyniu gale nusileido ir Prancūzijos rinktinei (73-77).


Trečiasis pralaimėjimas patirtas prieš Vokietijos rinktinę po net dviejų pratęsimo kovos (107-109). Lietuviams priklausė paskutinė ataka, per kurią puikia galimybę išplėšti pergalę turėjo Butkevičiaus tritaškis.


Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasiruošimo cikle nebuvo patyrusi pralaimėjimo ir pavyko iškovoti visas septynerias žaistas draugiškas rungtynes.


Rimčiausi varžovai buvo Ispanijos rinktinė. Kartų kaita išgyvenantys daugkartiniai čempionai lietuvių pranašumą turėjo pripažinti tiek Ispanijoje (77-82), tiek ir Vilniuje (78-76).Vengrijos rinktinės rezultatai


Vengrijos rinktinės pasiruošimo ciklas EuroBasket buvo ganėtinai neblogas. Komanda sužaidė 4 draugiškas rungtynes ir iškovojo 3 pergales. Pasaulio čempionato atrankoje nusileido Lietuvos rinktinei ir po atkaklios kovos 79-82 įveikė Čekijos vyrų krepšio rinktinę.


Europos čempionate vengrai startavo atkaklia kova prieš Bosnijos rinktinę, tačiau sėkmingiau rungtynių galą sužaidę bosniai šventė pergalę (88-78). Antrajame susitikime Vengrija susitiko su slovėnais, kur itin aukšto tempo rungtynėse vengrai neturėjo priešnuodžių. Vienu metu rungtynėse atsilikinėdami 30 taškų, rungtynių pabaigoje sumažino atsilikimą ir rungtynes baigė pralaimėdami 88-103.


Tarpusavio rungtynių rezultatai


Lietuvos ir Vengirjos krepšinio rinktinės susitiko vasarą, pasaulio čempionato atrankoje, kur ganėtinai po atkaklios kovos 78-88 iškovojo Lietuvos rinktinė. Iki tol


Lietuva - Vengrija statymai ir lažybos


Viso Euorpos krepšinio čempionato (EuroBasket) statymai ir sporto analitikų įžvalgos Jums bus prieinamos šiame EuroBasket krepšinio statymai skyrelyje.


Jūs galite ne tik dalintis savo spėjimais apie Lietuvos rinktinės žygį čempionate, bet ir diskutuoti apie įvykius aikštelėje.


Lietuva – Vengrija rungtynių transliacija


Rungtynės tarp Lietuvos ir Vokietijos rinktinių bus transliuojamos TV3 kanalu bei internetinėse platformose TV3 Play ir GO3. Rungtynių pradžia – antradienį, 18:15 val.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos