Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

FA suspendavo „Swansea City” komandos darbuotoją dėl lažybų

Markas swansea city lazybos


„Swansea City“ viešųjų ryšių pareigūnas buvo suspenduotas ir nušalintas nuo su futbolu susijusios veiklos ir nubaustas dėl lažybų pažeidimų.


Futbolo asociacijos (FA) pranešimas buvo paskelbtas po Nepriklausomos reguliavimo komisijos patikros, kurioje Huw Lake‘as buvo uždrausta 12 mėnesių užsiimti bet kokia su futbolu susijusia veikla.


Suspendavimas įsigaliojo iš kart po paskelbimo. Taip pat Lake‘ui skirta 1500 svarų bauda.


Futbolo asociacija (FA) teigia jog Huw Lake‘as atliko 2476 statymus už futbolo rungtynes nuo 2018 m. balandžio 3d. iki 2023 m. rugsėjo 24 d. Dėl šių pažeidimų iš Valso kilęs darbuotojas pripažino savo kaltę.


FA apskundė nuosprendį, nurodydama, kad Nepriklausomos reguliavimo komisijos sprendimas ir nuobauda buvo nepagrįstai švelni.


Nepriklausoma apeliacine taryba po skundo pakeitė iki tol buvusią devynių mėnesių nuobaudą iki 12 menesių.


Huw Lake‘as neigia naudojęsis viešai neatskleista vidine informacija atliekant šiuos statymus. Tačiau jis pripažino lažinęsis už Swansea klubo pralaimėjimą, bet negalėjo prisiminti kodėl.


Alanas Curtisas, buvęs „Swansea“ futbolininkas ir dabartinis klubo garbės prezidentas, taip pat davė parodymus. Curtisas sakė, kad Lake'ą pažįsta nuo 16 metų, kalbėdamas apie jį kaip apie „gyvybišką ryšį tarp žaidėjų ir trenerių personalo bei klubo turintį darbuotoją“.

FA praėjusią savaitę dėl netinkamo lažybų elgesio , kuriam dėl nelegalių lažybų gręsią suspendavimas iki 10-ies metų.

Daugiau apie Sporto ir lažybų naujienos