Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Reperis Drake pralošė Formulėje 1 atliktą statymą už 230 tūkst. JAV dolerių


Kanados reperis ir lažybų mėgėjas Drake praėjusią savaitę atliko 230 000 dolerių statymą Ispanijos Grand Prix. Reperis tikėjosi laimėti 590 000 doleri, tačiau jo statymas nebuvo laimingas.


Lažybose vienintelis užtikrintas dalykas yra tas, kad jose nėra nieko užtikrinto. Net tada, kai visi ženklai rodo, kad praktiškai nėra jokios tikimybės pralošti ir konkretus statymas pralaimės, pralaimėjimo galimybė visada yra. Jei tokios galimybės nebūtų – sporto lažybos nebūtų tokios įdomios, kokios yra.


35 metų Drake šį savaitgalį prarado daugiau nei 230 000 Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių (arba 300 000 Kanados dolerių), lažindamasis, kad „Formulės 1“ pilotas Charles Leclerc laimės Ispanijos Grand Prix. Tačiau pergalę Barselonoje iškovojo „Red Bull“ pilotas Max Verstappen.


Pirmas ir galbūt paskutinis Formulės 1 Grand Prix statymas


Drake savo sekmadienį pradėjo atlikdamas statymą už Ch. Leclercą. „Pirmasis statymas F1, pažiūrėkime, kaip seksis“, – prasidėjus lenktynėms savo „Instagram“ paskyroje rašė reperis. Nuotraukoje buvo matyti, kad kanadietis pastatė 300 000 Kanados dolerių (230 000 JAV dolerių). Laimėjimo atveju, jo išmoka būtų siekusi 750 000 Kanados dolerių (586 200 JAV dolerių).


Tada toks statymas atrodė gudrus žingsnis. „Ferrari“ pilotas, kurio „Caesars Sportsbook“ rodiklis +140, lenktynes pradėjo sėkmingai ir įtikinamą persvarą išlaikė pirmuosius 27 „Grand Prix“ ratus.


Vienu metu reperis Drake buvo laimingas dėl to, ką matė trasoje. Tačiau Ch. Leclerc transporto priemonė prarado galią ir lenktyninkas galiausiai turėjo pasitraukti iš lenktynių. O Drake prarado visus savo statytus pinigus.


Lažybų gerbėjas


Galima teigti, kad reperis palaiko gana šiltus santykius su Formule 1. Drake gana artimai bendrauja su septynis kartus pasaulio čempionu Lewis Hamilton. Jis taip pat įkvėpė kanadietį lenktyninką Nicholasą Latifi naudoti trasoje rinktis numerį „6“ kaip savo nuolatinį lenktynių numerį.


Drake yra gana gerai žinomas įvairių sporto lažybų gerbėjas. Neseniai jis laimėjo 300 000 JAV dolerių po lažybų, kad Los Andželo „Rams“ nugalės Sinsinačio „Bengals“ „Super Bowl“ taurės rungtynėse.


Per NFL čempionato varžybas, reperis lažybų platformoje įnešė 1,3 milijono dolerių bitkoinų. 

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos