Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Nerizikavęs britas neteko beveik 100 tūkst. svarų sterlingų


22-ejų metų britas Jackas Bainesas praėjusį savaitgalį atliko kombinuotą statymą ir laimėjo 200 svarų sterlingų, nors investavo vos vieną. Nors tai atrodo kaip puiki sėkmės istorija, viskas buvo kiek kitaip.


J. Bainesas nusprendė sukombinuoti septynių „Premier“ lygos komandų pergales. Tarp jo pasirinkimų buvo ir tokie nelabai realūs įvykiai kaip „Crystal Palace“ ekipos pergalė prieš „Manchester United“ ar „Newcastle“ triumfas prieš „Tottenham“, todėl galimas brito laimėjimas siekė net 98 513 svarų sterlingų.


Šeštadienio rungtynės klostėsi taip, kaip britas ir būtų norėjęs – net „Crystal Palace“ pirmavo prieš „Man Utd“, todėl jis pasinaudojo Bet365 lažybų bendrovėje „cash-out“ galimybe ir savo sąskaitą papildė 200 svarų sterlingų suma.


J. Bainesas turėjo džiūgauti dėl savo sprendimo po to, kai „Man Utd“ sugebėjo išlyginti rezultatą pačioje mačo pabaigoje, tačiau „Crystal Palace“ sugebėjo sukurti sensaciją ir per pridėtą teisėjo laiką išplėšė pergalę.


„Tuo metu galvojau, kad vis tiek pasielgiau teisingai, nes maniau, kad „Newcastle“ tikrai nelaimės prieš „Tottenham“ išvykoje“, - jau po visų įvykių baigties kalbėjo J. Bainesas.


Deja, bet ir čia įvyko netikėtumas – Joelintono įvartis pirmajame kėlinyje lėmė tai, kad „Newcastle“ iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną, o tuo pačiu ir tapo paskutiniuoju įvykiu, kurį šį savaitgalį atspėjo J. Bainesas, tačiau turėjo tenkintis 200 svarų sterlingų laimėjimu, nors visai netoli buvo ir beveik 100 tūkst. svarų sterlingų.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos