Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

„Sportradar Integrity Services“ stebės Europos stalo tenisą


„Sportradar Integrity Services“ (SIS) sutiko stebėti Europos stalo teniso sąjungos varžybas per savo universalią sukčiavimų sporte aptikimo sistemą (UFDS).


UFDS jau praeitą mėnesį stebėjo 2022 m. Europos čempionatą, vykusį Miunchene. Stebėjimas buvo pripažintas sėkmingu.


Į pratęstą stebėjimo susitarimą tarp kitų svarbių mačų dabar yra įtrauktos būsimos Europos čempionato, vyrų ir moterų čempionų lygos rungtynės bei žemesniame lygyje vykstančios varžybos.


Per 2022 metus aptikta daugiau nei 800 sutartų stalo teniso varžybų


„Bėgant metams matėme vis augančią grėsmę sąžiningumam sportui, ypač pastaruoju metu, taip pat dėl išaugusio lošėjų susidomėjimo lažybose, tokiose sporto šakose kaip stalo tenisas. Džiaugiamės galėdami sudaryti šią partnerystę su Europos stalo teniso sąjunga” –  pridūrė „Sportradar Integrity Services“ generalinis direktorius Andreasas Krannichas.


„Sportradar Integrity Services“ per pastaruosius 17 metų aptiko daugiau nei 7500 įtartinų rungtynių, iš kurių daugiau nei 800 nustatyta vien 2022 m.


Analizuojami nukrypimai nuo normų


„Sportradar“ yra visiškai įsipareigojęs padėti savo partneriams sporte aptikti ir užkirsti kelią nesąžiningiems susitarimams sporte ir tikisi, kad ateinančiais metais galės paremti Europos stalo teniso sąjungos vientisumo programą.


Naudojant UFDS, Europos stalo teniso varžybų lažybų pasiūla bus analizuojama i vertinama, ar nėra nukrypimų nuo normų. Apie visas įtartinas rungtynes bus pranešta, kad būtų galima „kritiškai matyti“ galimas  susitarimo dėl rungtynių grėsmes.

„Sportradar Integrity Services“ per pastaruosius 17 metų aptiko daugiau nei 7500 įtartinų rungtynių, iš kurių daugiau nei 800 įvyko vien 2022 m.


Susitarimas pasirašytas po mėnesį trukusios aktyvios SIS veiklos, ir užsimezgusių partnerysčių su Tarptautine golfo federacija (IGF), Saudo Arabijos futbolo federacija (SAAF) ir naujai startavusiu lažybų organizatoriumi „Twain Sport“, kurį galima aptikti ir lietuviškose lažybų bendrovėse.


 


Europos stalo teniso sąjungos pirmininkas Pedro Moura sakė: „Europos stalo teniso vientisumo apsauga yra svarbiausias prioritetas, todėl labai svarbu, kad būtų taikomos griežtos priemonės, apsaugančios mūsų varžybas nuo nesąžiningų susitarimų“.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos