Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Ledo ritulio rungtynės Baltarusijoje baigėsi baudžiamaja byla

Baltarusijos ledo ritulio čempionate - skandalas. Sutartų rungtynių faktas buvo užfiksuotas šalies pirmenybių mače tarp Maladečinos "Dinamo" ir Mogiliavo klubų.

Lapkričio 12 dienos "Extra League" susitikime "Dinamo" jau antrajame kėlinyje 5:1 triuškino varžovus.

Vis dėlto netrukus situacija apsivertė aukštyn kojomis ir atsitiesę Mogiliavo ritulininkai, vien per trečiąjį kėlinį pelnę keturis įvarčius, laimėjo rungtynes 6:5.

Ant ledo nutikę įvykiai sukėlė sirgalių įtarimus, o netrukus skandalingas mačas pateko ir į spaudos puslapius.

Komandų treneriai nenorėjo pernelyg taškytis skambiomis frazėmis ir lyg susitarę kartojo, jog reikia viską išsiaiškinti.

Po atlikto tyrimo kaltais pripažinti "Dinamo" sportininkai, kuriems iškelta baudžiamoji byla, pagal 253 straipsnį (bandymas gauti neteisėtas pajamas už įtaką rungtynių rezultatams).

Lapkričio mėnesio viduryje "Dinamo" ekipa Baltarusijos čempionate užėmė trečią vietą, Mogiliavo klubas buvo priešpaskutinis.