Šį žaidimą gali žaisti 3 arba 4 žaidėjai, jam reikia 32 kortų malkos.
Kortų rangų eilė tokia: tūzas, karalius, dama, berniukas, dešimtaké, devynaké, aštuo nakė, septynakė. Kozirių nėra, kortų akys neskaičiuojamos.
Pirmasis dalytojas išrenkamas burtais. Kitą kartą dalija jo kairysis kaimynas.
Kai žaidžiama keturiese, dalytojas visiems žaidėjams padalija po 7 kortas, o 4 likusias prideda prie savo kortų. Iš turimų kortų 3 jam netinkamas dalytojas užverstas atiduoda savo kairiajam kaimynui. Šis, gavęs kaimyno kortas, 2 jam netinkamas kortas užverstas atiduoda savo kairiajam kaimynui, o pastarasis - 1 jam netinkamą kortą savo kairiajam kaimynui. Po šito visi žaidėjai turi po 8 kortas. Žaidžiant trise, žaidžiama 24 kortų malka - be septynakių ir aštuonakių. Kiekvienas žaidėjas gauna po 7 kortas, o likusias 3 dalytojas prideda prie savo kortų. Po to dalytojas 2 jam netinkamas kortas atiduoda savo kairiajam kaimynui, o pastarasis - 1 kortą savo kairiajam kaimynui. Taigi vėl visi turi po 8 kortas.
Dalytojo dešinysis kaimynas, kuris negalėjo atiduoti nei vienos kortos ir todėl lyg ir patyrė skriaudą, leidžia pirmąją kortą. Visi kiti žaidėjai, pradedant jo kairiuoju kaimynu (dalytoju), deda tos pačios spalvos kortas, o kas tokios neturi - meta bet kokią. Kieno buvo vyriausia leistos spalvos korta, tas paima kirtį ir po to pats leidžia kortą.
Pirmieji 7 kirčiai neturi jokios reikšmės, o kas paima aštuntąjį, tas žaidimą yra pralaimėjęs.
Tačiau ir stiprias kortas gavęs žaidėjas turi galimybę išlošti - jeigu jis paima visus kirčius, tai laimi žaidimą.
Už paskutinį kirtį skiriamas 1 baudos taškas, o jei paskutinį kirtį paėmė dalytojas - jam skiriami 2 baudos taškai. Žaidėjas, paėmęs visus kirčius, gauna vieną teigiamą tašką, kuriuo sumažinami jo gauti baudos taškai.
Partija baigiama, kai kuris nors žaidėjas surenka 5 baudos taškus. Laimėtojas yra tas, kas turi mažiausia baudos taškų.