Ką gi nzn buvo temų mano, bet nzn kur dabar yra tai susikursiu naują temą šioje atsirinksiu mano akimis gerus statymus su info nebus žaidėjų daug ka-kąas išėjo bėdos us finansais ir t.t statymų bus mažai po kelis per didnąč tiktais jei ne mačiau kartais, ir bandysiu pakelti nuo 1000 iki 2000 eurų . laikas neparibotas
Galatasaray-Real 2 [email protected] 60e.
Nu išėjo Arroyo, o be jo ragas bus komandai, nes įžaidėjo pozicijoje labai kažkas yra atėjo naujas nigeris iš 2 lygos, bet itkrai jis ne kažką, o aarslano neleidžia visiškai treneris. Bendrai komadnai tikrai nėra mokamos algos, ir čia jau seniai aišku todėl ir žaidimas šlubuos, ypač, kai išeiti iš grupės nėra šansų. Realuireikės susitvarkyti su Youngu Ercegu ir viskas Guleras manau nebesiautės kaip su Zalgiriu.
2 statymas
U San Martin-Sporting Crystal 1win 2.05 60e
Namai kovoja dėl 2 vietos, svečiai 1 ir gali pralošti. Bet kas svarbiausia, svečiai žais su 2 sudėtimi dėl Libertadores varžybų.
HT Akhisar/ft Kasimpasa 21.00 10e. 😁
Taigi abi komandos koperuojasi tarpusavyje visus sezonus apart 1 ir teisėjas, kuris turi jau bent 3 HT/FT varžybas bei teisėjavo 1 abiejų komandų varžybose, kurias laimėjo svečiuose žaidę akhisar su 4 kofu 😁
Cituoti
0
4 statymas čia jau bus pirmadieniui nes manau foro kils
Galatasaray-Fenerbache 2f-6.5 1.75 70e. bet365
Nu kaip dabar žiuriu kaip apatiškai lošia gala, tai nors ir derbis be jie mšansų nematau, o dar ir koja išsisuko Guler ,tai neaišku kas žais.
5 statymas
Orduspor-Sanliurfaspor 2 f-1.5 1.80 bet 365 60e.
Namai lošia su 17-19 vaikais, paskutuines 2 gavo 0-6 ir 1-6 . Svečiai kovoja dėl playoff per pertrauką sustiprėjo.
Cituoti
0
Sveikas. Ką manai dėl 5 statymo over 2.5?
Registravosi: 2013/10/10 Žinučių: 18 Padėkų: 3
Cituoti
0
Turėtu eiti 😁 bet nemanau, kad namai muš tai geriau fora 😁
Cituoti
0
Swinoujscie - Ol. Grudziadz 2 win 1.97 50e.
Pas namus betvarkė, nors iki pertraukos senas treneris gerai treniravo komandą, bet jis kažkodėl buvo atleistas, ir pasiimtas rumunas kartu su 5 žaidėjais, bet visus dėl fikso draugiškose susopendavo federacija, todėl be naujokų 5 bei trenerio bus komanda, ir bendrai nelabai dėl kažko jie kovoja. Svečiai pasistiprino per pertrauką, tikslas top 2
7 statymas
San Marcos de Arica - U. De Chile 1DNB 2.20 60e.
Namai tikrai geros formos gavo vo 1 sykį, ir yra 4, kai svečiai vos prieš 2d. žaidė libertadores mačą, čia išvyka, ir žais be 6 startinių, kuriem bus leista pailsėti, ir šiaip gynyba tragedija, ir jie yra vos 15.
Cituoti
0
8 statymas Ukraina
Volyn-Chernomorets 1win 1.64 100e. 1f-1 2.19 60e.
Namai išlaikė visą sudėtį, labai geras žaidimas namuose, kur per 8 varžybas 4W 3L 1 D. ka svarbausia svečiai išpardavė visus žaidėjus ir loš tik su astarginiais bei vaikais likusį sezoną.
0
10. Copehagen- Brondby [email protected] 60e.
Aprašytas
Cituoti
0
11 statymas OFI Crete- Xanti 2 win 1.40 200e.
Nu šianien mu daugia noirs žadėjau tik kelis
Esmė tokia, kad pas namus taurėje buvo vos 1 ant suolo,nes geriusias esanti žaidėjas gvruzinas išeina iš komano, loria vartinnkas igi išeina 😁 o nauju vis da registruoti negali 😁
Cituoti
0
12 statymas River Plate- Union De Santa Fe x2 2.50 60e.
Riveriai žais be pagrindinių, nes taupomi Libertadores mačui, svečiai nblogai atrodo, Riveris taupydami namie nesugebėjo laimėti prieš Quilmes
Cituoti
0
7 statymas -60
Nors kiek skaičiau bent lygiųjų namai tikrai nusipelnė\
8 statymas praloštas -160 čia labai skaudžiai info buvo gera lošė atsarginiai vien tik namai smugiu statistika apie 25-8 atakavo vien jie bet......