Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Naudojimosi taisyklės

NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

Sveiki atvykę į „STATYMAI.com”. Prieš pradėdami naudotis šia svetaine, atidžiai perskaityti šias naudojimosi taisykles. Prisijungdami prie šios svetainės arba bet kokių šios svetainės paslaugų, Jūs sutinkate laikytis visų šių nurodytų sąlygų. Jei nesutinkate su visomis šiomis naudojimosi sąlygomis, tuomet negalite naudotis šia svetaine, turiniu arba bet kokiomis teikiamomis paslaugomis šioje svetainėje.


1. NAUDOJIMOSI SĄLYGŲ PASIKEITIMAS


„STATYMAI.com” pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo momentu pakeisti šias naudojimosi sąlygas. Jei tai padarysime, mes paskelbsime pakeistas naudojimosi sąlygas šioje svetainėje ir puslapio viršuje nurodysime datą, kada paskutinį kartą jos buvo pakeistos. Jus esate atsakingi už tokių pakeitimų peržiūrėjimą ir susipažinimą. Gavę tokį pranešimą ir toliau naudodamiesi paslaugomis, Jūs sutinkate su pakeistomis naudojimosi sąlygomis.


2. PASLAUGOS APRAŠYMAS


„STATYMAI.com”“ teikia turinį ir paslaugas, susijusias su sporto pasauliu. Kaip tai yra aprašyta išsamiau svetainės skiltyje „Paslauga“. Paslauga apima bet kokią paslaugą ar turinį, kurį jums suteikia „STATYMAI.com”, taip pat siūlymą duomenų, kurie yra pateikiami arba naudojami vykdant paslaugą. Pavyzdžiui, tekstas, vartotojų komentarai, žinutės, informacija, duomenys, grafika, naujienų straipsniai, redakciniai straipsniai, nuotraukos, paveikslėliai, iliustracijos, programinė įranga ar garso ir vaizdo įrašai (Kolektyvinis „Turinys“). „STATYMAI.com” bet kuriuo metu gali keisti, sustabdyti ar nutraukti vykdyti paslaugą, įskaitant bet kokį turinį, dėl bet kokios priežasties, bet kuriuo metu, įskaitant bet kokios funkcijos ar turinio prieinamumą. „STATYMAI.com” gali apriboti funkcionalumą arba jūsų prieigą prie dalies arba visų paslaugų be įspėjimo arba atsakomybės.


3. REGISTRACIJA


Jūs galite naršyti „STATYMAI.com” svetainėje ir mėgautis turiniu be registracijos. Norėdami paskelbti naują įrašą arba pasiekti tam tikras svetainės teikiamas paslaugas, turite užsiregistruoti „STATYMAI.com” ir pasirinkti slaptažodį bei slapyvardį („STATYMAI.com vartotojo ID“). Jūs negalite pasirinkti arba naudoti „STATYMAI.com” vartotojo ID vardo, kuris yra įžeidžiantis, vulgarus arba nepadorus. „STATYMAI.com” pasilieka teisę savo nuožiūra atsisakyti registruoti arba atšaukti vartotojo ID. Kurdami savo anketą turite pateikti tikslią ir išsamią informaciją. Jūs esate atsakingi už savo „STATYMAI.com” svetainėje sukurto slaptažodžio konfidencialumo išsaugojimą.


Jūs esate vienintelis atsakingas asmuo už vykdomą veiklą Jūsų paskyroje, nesvarbu tai padarėte Jūs ar ne. Jūs privalote nedelsdami pranešti „STATYMAI.com” apie bet kokį saugumo pažeidimą arba neleistiną paskyros naudojimą. „STATYMAI.com” svetainė nebus atsakinga dėl Jūsų patirtų nuostolių neteisėtai naudojant paskyrą, tačiau  Jūs būsite atsakingas už „STATYMAI.com” ar kitų asmenų nuostolius dėl tokio neteisėto paskyros naudojimo.


Suteikdami savo elektroninį paštą „STATYMAI.com” , Jūs sutinkate, kad mūsų naudojamas elektroninis pašto adresas Jums siųstų su paslaugomis susijusius pranešimus, įskaitant bet kokius įstatymų reikalaujamus pranešimus, vietoje bendravimo paštu. Galite atsisakyti arba keisti tam tikrų su paslaugomis susijusių pranešimų dažnumą, atsiųsdami elektroninį laišką į [email protected], temos laukelyje įrašydami „Atsisakau“.  


Mes taip pat galime naudoti Jūsų elektroninį paštą tam, kad atsiųstume Jums kitas žinutes, įskaitant apie svetainės paslaugų pasikeitimus ir specialius pasiūlymus. Jei nenorite gauti tokių pranešimų, Jūs galite atsisakyti išsiuntę žinutę elektroniniu paštu [email protected] temos laukelyje įrašydami „Atsisakau“.


Atsisakymas gali užkirsti Jums kelią gauti elektroninius laiškus apie padarytus atnaujinimus, patobulinimus ar pasiūlymus.


4. TINKAMUMAS


Jūs galite naudotis svetainės paslauga tik tuo atveju, jei esate ne jaunesnis nei 18 metų, naudojatės savo vardu arba kaip įgaliotas darbuotojas ar korporacijos ar kito verslo subjekto atstovas. Bet kuri registracija, naudojimas arba prieiga prie svetainės paslaugos neturint 18 metų yra šių naudojimosi sąlygų pažeidimas ir yra griežtai draudžiamas. Jei neturite tokios teisės, nesistenkite užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis šios svetainės paslauga. Paslauga yra teikiama tik asmeniniam, ne komerciniam naudojimui. Jūs negalite naudotis svetainės paslauga komerciniais tikslais.


5. NAUDOTOJO ELGESYS


Viena iš naudojimosi sąlygų yra, jog Jūs pažadate nenaudoti paslaugos bet kokiam tikslui, kuris yra neteisėtas arba draudžiamas šiomis naudojimosi sąlygomis arba kitais tikslais, kurių „STATYMAI.com” pagrįstai nenumatė.


Pavyzdžiui, ne kaip dėl apribojimo, Jūs sutinkate nenaudoti paslaugos:


 1. Piktnaudžiauti, priekabiauti, grasinti, apsimesti arba bauginti kitus „STATYMAI.com” vartotojus;


 2. Prisidėti prie bet kokio turinio, kuris yra žeidžiantis, šmeižikiškas, įžeidžiantis, nepadorus, pornografiškas, užgaulus, agresyvus ar kitaip pažeidžia bet kokį įstatymą arba bet kokios trečiosios šalies teises;


 3. Dėl bet kokio nelegalaus arba neleistino tikslo;


 4. Skelbti ir perduoti, skatinti paskelbimą ir perdavimą, taip pat bet kokio tipo bendravimas ar prašymas, kuris yra sukurtas ir skirtas gauti bet kurio „STATYMAI.com” vartotojo slaptažodį, paskyrą ar asmeninę informaciją.


 5. Sukurti arba pateikti nepageidaujamus el. laiškus arba kitas žinutes („Šlamštas“) bet kuriam kitam
  „STATYMAI.com” vartotojui.


 6. Pažeisti bet kokius įstatymus Jūsų esamoje jurisdikcijoje (įskaitant, bet ne apribojant autorinių teisių įstatymus);


 7. Pateikti pasakojimus ar komentarus, susijusius su partnerių programomis, daugialypėmis marketingo schemomis, pakeisti svetainės/tinklaraščio esamas istorijas arba pateikti netikslų turinį;


 8. Išskyrus prieigą prie RSS kanalų, Jūs nenaudosite jokių robotų, voro, skreperio arba kitų automatizuotų priemonių bandydami pasiekti svetainę bet kokiu tikslu, be mūsų aiškaus rašytinio sutikimo arba bet kokiu būdu, kuris gali sukelti tarnybos atsisakymą teikti paslaugas („DOS“). Be to, Jūs sutinkate, kad negalėsite: imtis bet kokių veiksmų, kurie įpareigoja arba gali nustatyti savo nuožiūra nepagrįstą ar neproporcingai didelę mūsų infrastruktūros apkrovą; Trukdyti arba bandyti sutrikdyti tinkamą svetainės veikimą arba kokią nors veiklą; apeiti priemones, kurias mes galime naudoti siekdami užkirsti kelią arba apriboti prieigą prie svetainės;


 9. Turėti ketinimus su bet kokiomis kitomis organizuotomis pastangomis, kurios bet kokiu būdu dirbtinai pakeičia paslaugų rezultatus.


6. Parduotuvės taisyklės


6.1. Informacija bei taisyklės pirkėjams


 • Atlikus mokėjimą pirkėjams automatiškai priskiriama užsakyta prenumerata ir jos laikotarpis.
 • Nesėkmingo (minusinio) mėnesio atveju, suderinama su pardavėju, dėl nemokamo periodo, kol neigiamas balansas bus paverstas teigiamu
 • Prenumeratos uždarbis ir rezultatai skaičiuojami tik pagal statistikos grafoje nurodytos rezultatus, visi kiti statymai nurodyti komentaruose ar diskusijose, nesiskaičiuoja į mėnesio rezultatus.
 • Pirkėjai, kaip ir lankytojai, visoje puslapio veikloje turi laikytis tam nurodytų taisyklių, todėl būdami pirkėjų, jus neįsigyjate papildomų privilegijų puslapyje. Nesilaikantys bendros tvarkos, bus šalinami.
 • Pirkėjui atlikus klaidingą pavedimą, privaloma kuo greičiau susisiekti su puslapio administracija elektroniniu paštu info /eta/ statymai.com
 • Įtarus pardavėjo sukčiavimus ar netinkama elgesį, privaloma informuoti administracija.
 • Perpardavinėtojai ar kitaip besidalinantys pardavėjų prognozėmis be jų sutikimo ir gavus pakankamai įrodymų, bus akimirksniu šalinami iš parduotuvės ir puslapio veiklos.

6.2. Informacija bei taisyklės pardavėjui

Už mokėjimų administravimą, parduotuvės priežiūrą ir tobulinimą STATYMAI.com (įskaitant įmonės Goweb Ltd. mokesčius, kuri atlieka įmokų surinkimą) imamas 10% mokestis. Taip pat papildomai iš surinktos sumos atskaičiuojama operatorių, finansinių institucijų taikomi surinkimo ir išmokėjimo mokesčiai.


 • Norėdami pridėti draugą ar pažįstamą prie savo prenumeratos, privalote susisiekti su administracija.
 • Pirkėjo prenumeratos uždarbis ir rezultatai skaičiuojami tik pagal statistikos grafoje nurodytos rezultatus, visi kiti statymai nurodyti komentaruose ar diskusijose, nesiskaičiuoja į mėnesio rezultatus.
 • Pardavėjai, kaip ir lankytojai, visoje puslapio veikloje turi laikytis tam nurodytų taisyklių, todėl būdami pirkėjų, jus neįsigyjate papildomų privilegijų puslapyje. Nesilaikantys bendros tvarkos, bus šalinami.

6.3. Išmokos pardavėjams


Pinigai pardavėjams išmokami iki kiekvieno mėnesio 5d. Už praeitą mėnesį ir tik už pasibaigusias pirkimų prenumeratas. Pinigai pervedami tuo būdu, kokiu mokėjimus surinko puslapis arba tik su atskiru susitarimu.


Pavyzdžiai:


Pirkėjas A įsigyja jūsų mėnesio prognozes vasario 20 dieną, vadinasi išmokas už šį lankytoją gausite balandžio 1-5d.


Pirkėjas A įsigyja jūsų mėnesio prognozes kovo 1 dieną, pirkėjas B įsigyja jūsų prognozes kovo 25 dieną, tokiu atveju išmokas už pirkėją A gausite balandžio 1-5d., o už pirkėją B gegužės 1-5d.


6.4. Bendra informacija


Pinigų surinkimus ir išmokėjimus administruoja Goweb Ltd. (103 Sham Peng Tong Plaza, Victoria, Mahe, Seychelles ), ataskaitos teikiamos STATYMAI.com administracijai. Goweb Ltd. jokios papildomos informacijos, nesusijusios su mokėjimais, apie vartotojus negauna.„STATYMAI.com” gali pašalinti bet kokį turinį arba išjungti bet kurią „STATYMAI.com” anketą bet kuriuo metu, dėl bet kokios priežasties (įskaitant, bet neapribojant, gavus trečiųjų šalių ar institucijų teiginius ar kaltinimus, susijusius su tokiu turiniu) arba be jokios priežasties.


Jei norite pranešti apie piktnaudžiavimą naudojimosi sąlygomis, tai galite padaryti atsiųsdami laišką elektroniniu paštu [email protected]