Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Australian Open 2017

Atsakyti Sekti temą
Na ką kolegos, pirmasis stambus metų turnyras, pritraukiantis prie TV net ir paprastus žmones, kurie tiesiog džiaugias akiai gražiu tenisu ir emocijomis kaip aš 😁 Kviečiu čia diskutuoti ir dalintis mintimis žinoma nepamirštant ir statymų pusės - šiandien prasidedančioje kvalifikacijoje man puikiai žiūrisi Brands'as prieš ispaną. Pirmus ratus turi praeiti patyręs vokietis 😁
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Aš galvoju Donskoy su Sugita sudubliuoti, kadangi šie atrodo užtikrintai turėtų praeiti pirmąjį etapą, ir dar atskirai belgą A. De Greef pasiimt.
Registravosi: 2011/04/12 Žinučių: 210 Padėkų: 1110 Tel.: LT
Cituoti
0
Nlb apsimoka uz tenisa bestatyt sunku ka nors nuspet.
Registravosi: 2016/12/28 Žinučių: 71 Padėkų: 1
Cituoti
0
lazyfox Rašė:

nlb apsimoka uz tenisa bestatyt sunku ka nors nuspet.


nespeliok o analizuok, geresnio sporto nera lazybom kaip tenisas.
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Sherbis Rašė:

Aš galvoju Donskoy su Sugita sudubliuoti, kadangi šie atrodo užtikrintai turėtų praeiti pirmąjį etapą, ir dar atskirai belgą A. De Greef pasiimt.



Iš mažensių kofų dar J.P.Smith užtikrintai atrodo
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
O ka is didesniu kof imat ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 875 Tel.: LT
Cituoti
0
sport advisor Rašė:

nlb apsimoka uz tenisa bestatyt sunku ka nors nuspet.


nespeliok o analizuok, geresnio sporto nera lazybom kaip tenisas.

Gali analizuot cia ka nori( giles pouile h2h 2-0), pvz norejau uz pirma simon seta prie pouille det nemaza suma 5-0 30-30, ir pralose nors tbreake irgi buvo sansu. Beto vienintele priezastis kodel nedejau tai pralosiau anksciau dali tu pinigu ir nusprendziau nebedet nors situacijos buvo ne tiek ziaurios bet kiek panasios. Tas tenisas tapo daug slidesnis nei anksciau statant vidutiniais kofais, nebent turi daug pinigu ir gali metyt ant kofu 3 ar 4, kitu atveju neverta net pradet statyt, nes 1,2 1,3 kofai tikrai ne tie uz kuriuos verta kist pinigus cia.
Kitas dalykas koktu jau daros skaityt prognozes kaip vienas ar kitas zaidejas pavarges arba pasenes perdaug pralaimes nes jam siandien 35tas gimtadienis. krc be rysio lyst i tenisa nebent laukti grunto ir deliot uz breikus daugiau nk nematau ka apsimoketu su tenisu veikt.
Registravosi: 2016/12/28 Žinučių: 71 Padėkų: 1
Cituoti
0
Kiekvienam savo 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Va va , kad kiekvienam savo 😁 as kol kas nesiskundziu , bet situs dienos pickus praleisiu "Johnson" nes ble bicas baisiai nestabilus , gali sukovoti su bet kuom bet lygiai pat pat pralosti pries bet koki vaika jeigu tik netures nuotaikos 😁
ka manot apie Santillan ? 😁 Djere butu gal visai idomu pameginti , vien todel kad Martin yra nesusipratimas ant hardo bet ten toks 50/50 , Lopez-Perez Enrique pries Gonzalez irgi kofai nesuprantami , ir sugrizo laukiantis Klahn Bradley pries italiuka su padoriu 2,00 dar kofu topike 😄
Aisku pirmi R sunku kazka nusbeti , bet kazka pagaudytri imanoma 😄
Registravosi: 2012/12/24 Žinučių: 1778 Padėkų: 39
Cituoti
0
Gonzalez 2.46 wtf ? uz ka tiek duoda
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 875 Tel.: LT
Cituoti
0
Galima prie australian open rašyt: buvau stambiai pasidėjęs chardy su viltimi kad lopez (kaip ir pirmam mace) atservuos tik dėl vaizdo ir važiuos į AO bet fruktas net nesivargino atžaisti..
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
6 metu patirtis apie AO - svarbiausias dalykas cia buna fizinis pasiruosimas tarpsezony. kaip pries si sezona Dimitrovas ir sake: we will see who was working outside, and who was working in garage. amerikonai treniruojasi pastoviai savo angaruose, paskui cia atvaziave gauna +30 ir treciam sete pradeda raumenis traukt. siaip smagu siemet matyt transliacija is visu kvalifikaciju kortu. anksciau tik viena korta rodydavo australai is kvalu. Copejanas turi nusiimt ta medini slunkiu. kursas labai patrauklus
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Kur ziuret galima tiesiogiai kvalas? Aciu
Registravosi: 2014/12/13 Žinučių: 122 Padėkų: 69
Cituoti
0
Ausopen.com oficialiam puslapy jie transliuoja, arba batmanstream.com
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Kolkas viskas labai gerai, tik kad jau akys tuoj iskris.. , bet kad rodo kvalas super.. geriau negu skaiciukus per nakti stebet 😉)
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Nu tai taip ka tu daugiau gali parasyti kai pardavineji pickus, kad kvalas levas ? 😄
Registravosi: 2015/03/12 Žinučių: 105 Padėkų: 26
Cituoti
0
Pavydziu studentams... 😄
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
trickbetips Rašė:

Nu tai taip ka tu daugiau gali parasyti kai pardavineji pickus, kad kvalas levas ? 😄


galetum teniso skiltyje paziet kaip buna blogas kvalas, man negeda pripazint 😉)
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
gedmis Rašė:

pavydziu studentams... 😄


nebutina but studentu, kad paziuret AO. visada susiderinu darba, ne visas dienas pavyksta, bet kita savaite isvis ilsiuosi ir ziuriu tenisa
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Aš savo poilsį išnaudojau ant final tour London,, darbe esu nepakeičiamas tai sunku suderinti
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0