Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Išsišokėlių sezonas – patvirtintas: „Girona“ gražiu stiliumi įveikė „Barceloną“ bei oficialiai padovanojo titulą „Real“

Katalonijos derbyje „Girona“ pamokė svečius iš „Barcelonos“ ir, ko gero, pamokė taip, kad visiems laikams bus įsimintina pamoka.

4:2 Xavi auklėtinius nugalėjusi „Girona“ užtikrino „La Ligos“ titulą Madrido „Real“ ekipai.

„Real“ 17 val. prasidėjusiame mače 3:0 sutriuškino „Cadiz“ vienuolikę.

Žironos ir Barselonos ekipų mače įvarčiai krito greitai. Trečiąją minutę pasižymėjo Andreasas Christensenas, o netrukus rezultatą išlygino Artemas Dovbykas.

Prieš pertrauką Robertas Lewandowskis realizuodamas baudinį išvedė svečius į priekį.

„Barcelona“ sugriuvo antrojo kėlinio viduryje. 65-74 min. laikotarpyje Marcas-Andre ter Stegenas net tris kartus traukė kamuolį iš vartų tinklo – Portu pelnė „dublį“, o vieną įvartį pridėjo Miguelis Gutierrezas.

Po šios pergalės Madrido „Real“ oficialiai susigrąžino „La Ligos“ čempionų titulą.