Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

FIFA: World Cup 2014

Atsakyti Sekti temą
Liverpool zaideju ispudingas susizaidimas plius kiti auksciausios klases zaidejai turi Anglijai padet kovot del auksciausio futbolo pasiekimo Pasaulio cempionu taures apdovanojimo.To Jiems ir palinkesiu 😁
Registravosi: 2011/07/03 Žinučių: 1134
Cituoti
0
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
Vakar turejau garbes pakalbet su futbolo bukmeikeriu is Olandijos. Dirba Anglijoje. Informacija tokia: geriausias value Spain ir (ciutuoju jo zodzius) if you want a long shot, France. They play really good. Kokia jusu nuomone?


To Reach the Quarter Finals
Spain 1.72 France 2.0
Sitie atrodo neblogi, ypac Spain. Karstis jiems nesvetimas, neturetu but problemu.
Registravosi: 2012/11/26 Žinučių: 548
Cituoti
0
Na Ispanu viena klaida ir astuntfinalyje laukia Brazilija todel ir kofas toks aukstas nes ir Olandija ir Chile gali atimt tasku is ju.
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
lpool Rašė:

Na Ispanu viena klaida ir astuntfinalyje laukia Brazilija todel ir kofas toks aukstas nes ir Olandija ir Chile gali atimt tasku is ju.


o is brazilijos niekas negali atimt tasku?
Registravosi: 2012/11/26 Žinučių: 548
Cituoti
0
Prie tokios grupės aišku niekas
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1518 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
lpool Rašė:

Liko 7 dienos 😁

http://m.youtube.com/?#/watch?v=8QEmnP48PEc


Su nuoroda kazkas ne to,man asmeniskai youtubes pradini tiesiog atidaro
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

Liko 7 dienos 😁

http://m.youtube.com/?#/watch?v=8QEmnP48PEc


Su nuoroda kazkas ne to,man asmeniskai youtubes pradini tiesiog atidaro

per tlf keliau tai neisikele 😄

http://www.youtube.com/watch?v=8QEmnP48PEc
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
Jau kuri laika ziurineju pasiula grupems, ir visai nieko atrodo rusu isejimas uz 1,4, ir olandu uz 1,6. Bet labiausiai mane traukia ir noriu daug uzmest ant Dramblio kaulo, sudetis tikrai gera, su YAYA ir drogba priesaky, plius tokie zaidejai kaip Gervinjo, SIO, Kuolo tuore, Solomon kolu, Tiote, Konan ya....Grupeje kovos pries Japonija, Graikija ir Kolumbija(be falcao)...kofas uz isejima is grupes 1,9. Laukiu jusu nuomuoniu nes knieti daug uzmest ant sito...
Registravosi: 2010/08/20 Žinučių: 18
Cituoti
0
nerka0123 Rašė:

Jau kuri laika ziurineju pasiula grupems, ir visai nieko atrodo rusu isejimas uz 1,4, ir olandu uz 1,6. Bet labiausiai mane traukia ir noriu daug uzmest ant Dramblio kaulo, sudetis tikrai gera, su YAYA ir drogba priesaky, plius tokie zaidejai kaip Gervinjo, SIO, Kuolo tuore, Solomon kolu, Tiote, Konan ya....Grupeje kovos pries Japonija, Graikija ir Kolumbija(be falcao)...kofas uz isejima is grupes 1,9. Laukiu jusu nuomuoniu nes knieti daug uzmest ant sito...



Na rusu grupe keista man tokia ir P.Koreja toks juodas arkliukas todel rusu neimciau 😁 su Olandais irgi idomu,kartu kaita,bet seniukai sujungti su geru jaunimu ir turetu atlosti gerai taciau Chile labai gresmingas varzovas ir todel neimciau Olandu. DKK isvis mistine grupe is kurios visos komandos gali issikapstyti ir manau butent toje grupeje ir bus idomiausia kova iki paskutinio turo,kuriame laisvai gali sprestis 2 is 4 astuntfinalininkiu likimas 😁
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
lpool Rašė:

Jau kuri laika ziurineju pasiula grupems, ir visai nieko atrodo rusu isejimas uz 1,4, ir olandu uz 1,6. Bet labiausiai mane traukia ir noriu daug uzmest ant Dramblio kaulo, sudetis tikrai gera, su YAYA ir drogba priesaky, plius tokie zaidejai kaip Gervinjo, SIO, Kuolo tuore, Solomon kolu, Tiote, Konan ya....Grupeje kovos pries Japonija, Graikija ir Kolumbija(be falcao)...kofas uz isejima is grupes 1,9. Laukiu jusu nuomuoniu nes knieti daug uzmest ant sito...



Na rusu grupe keista man tokia ir P.Koreja toks juodas arkliukas todel rusu neimciau 😁 su Olandais irgi idomu,kartu kaita,bet seniukai sujungti su geru jaunimu ir turetu atlosti gerai taciau Chile labai gresmingas varzovas ir todel neimciau Olandu. DKK isvis mistine grupe is kurios visos komandos gali issikapstyti ir manau butent toje grupeje ir bus idomiausia kova iki paskutinio turo,kuriame laisvai gali sprestis 2 is 4 astuntfinalininkiu likimas 😁
Suvarei cia visas mano mintis, tai gal pasiulysi ka 😄
Registravosi: 2010/08/20 Žinučių: 18
Cituoti
0
Nigerija (2.37) ir Japonija (2.00) išeis iš grupės geri koeficientai
Registravosi: 2013/06/01 Žinučių: 559 Padėkų: 17
Cituoti
0
nerka0123 Rašė:

Jau kuri laika ziurineju pasiula grupems, ir visai nieko atrodo rusu isejimas uz 1,4, ir olandu uz 1,6. Bet labiausiai mane traukia ir noriu daug uzmest ant Dramblio kaulo, sudetis tikrai gera, su YAYA ir drogba priesaky, plius tokie zaidejai kaip Gervinjo, SIO, Kuolo tuore, Solomon kolu, Tiote, Konan ya....Grupeje kovos pries Japonija, Graikija ir Kolumbija(be falcao)...kofas uz isejima is grupes 1,9. Laukiu jusu nuomuoniu nes knieti daug uzmest ant sito...



Siulyciau stambiai nedeti kol nesulose nei vienu varzybu 😉
Asmeniskai esu uzmetes ant Bosniu isejimo is gruper,Prancuzu patekima i ketvirtfinali,Vokieciai pasirodys geriau uz Brazilus turnyre,Ekvadoras laimes pries Sveicarus, Sveicarija vs Ekvadoras over 1.5 su 1.5 kofu ir Olandu win bei X2 pries Ispanus 😁
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
Sudeliojes ta schema pagal save, gaunu finale argentina - vokietija, tai ir statysiu uz tikslai finalo pora @21 koef
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
izvalgos Rašė:

Sudeliojes ta schema pagal save, gaunu finale argentina - vokietija, tai ir statysiu uz tikslai finalo pora @21 koef



tokia pat pora ir pas mane 😂 gal koki 20 for fun ir as mestelsiu 😁
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
Bent jau vokiecius gaunam visi... 😁
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

bent jau vokiecius gaunam visi... 😁



deja ne, pas mane po pendelių prancūzai toliau patenka
Registravosi: 2013/06/01 Žinučių: 559 Padėkų: 17
Cituoti
0
Nu anglai kas do lavonai tai baisu vs hondura su raudona, neimusa apgailetini..😁 taip ir galvojau kad nelaimes.. jau tokia zlugus komanda kad ner zodziu, tik pries juos eit cempionate
Registravosi: 2013/04/11 Žinučių: 610
Cituoti
0