Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

F1 2008 m. sezonas

Atsakyti Sekti temą
meski Rašė:

as noreciau, kad Mc laimetu, bet tik ne Hamiltonas pirmas butu, beto abejoju ar jis pirmas sugebetu but, kazkoks jis man karstakosis ir kartu mergaite tokia pati kaip Alonzo, tik, kad tas kazkaip susitvarke su nervais 2 sezonu pabaigose, o sitas kausas kazkoks.


Belieka Heikis arba Kimis :rolleyes:
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Uz hamiltona 😁
Registravosi: 2007/11/14 Žinučių: 528
Cituoti
0
suwa Rašė:


Ferrari komanda ir jos pilotai, Kubica, N.Rosberg (jaunieji talentai), Super Aguri praejusi sezona puikiai vaziavo, kaip komanda su tokiu biudzetu, kazkaip irgi pradejo patikti.Ir dabar atejus naujam savinikui situacija gal dar labiau pageres. 😁 Pats nekenciamiausias zinoma "Antakis" (Alonso), manau jo karjera ir baigsis su tais dvejais cempiono titulais... 😉


sutampa musu simpatijos 😁 Tema gavos kaip Kimi fanklubas 😄😄😄. Nezinau siemet nemazai tikiuos is Kovalainen'o, manau Mercedes komandoj jis galetu suzybeti, bet tik ne tada kai salia Hamilton vaziuoja 😁
Joa Kovalain'as turetu suzibeti, ir manau, kad Lewis labai jau jo neuzgos...O galbut ju salygos bus vienodos trasoje - jokiu pirmumu ir t.t. 😁
Na idomus kaip jis atrodys Australijoje 😁
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Adamsas Rašė:

uz hamiltona 😁


kas gali uz ji sirgt 😄
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Pirmos sezono varzybos, lb ir lb idomu... 😁 Na ka jungsim kokius rusus ar dar ka nors ir ziuresim, nes man asmeniskai ziureti lenktyniu pakartojima, tikrai negundanti mintis, visiskai neidomu buna... 😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 98
Cituoti
0
suwa Rašė:

Pirmos sezono varzybos, lb ir lb idomu... 😁 Na ka jungsim kokius rusus ar dar ka nors ir ziuresim, nes man asmeniskai ziureti lenktyniu pakartojima, tikrai negundanti mintis, visiskai neidomu buna... 😁


Kabelinės televizijos žiūrovai lenktynes galės tiesiogiai stebėti per RTL kanalą.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 98
Cituoti
0
suwa Rašė:

Pirmos sezono varzybos, lb ir lb idomu... 😁 Na ka jungsim kokius rusus ar dar ka nors ir ziuresim, nes man asmeniskai ziureti lenktyniu pakartojima, tikrai negundanti mintis, visiskai neidomu buna... 😁


jo as irgi jau ieskojau per ka butu galima paziet, ispanai, rusai rodys 😁, manau galima bus rast
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Pirmos sezono varzybos, lb ir lb idomu... 😁 Na ka jungsim kokius rusus ar dar ka nors ir ziuresim, nes man asmeniskai ziureti lenktyniu pakartojima, tikrai negundanti mintis, visiskai neidomu buna... 😁
Kabelinės televizijos žiūrovai lenktynes galės tiesiogiai stebėti per RTL kanalą.
hmmm gaila neturiu :/
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
balcius Rašė:

Pirmos sezono varzybos, lb ir lb idomu... 😁 Na ka jungsim kokius rusus ar dar ka nors ir ziuresim, nes man asmeniskai ziureti lenktyniu pakartojima, tikrai negundanti mintis, visiskai neidomu buna... 😁


Kabelinės televizijos žiūrovai lenktynes galės tiesiogiai stebėti per RTL kanalą.
hmmm gaila neturiu :/
Pasijunk... 😁 Kaip as nuo kaimynu... :lol:
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 98
Cituoti
0
suwa Rašė:


Kabelinės televizijos žiūrovai lenktynes galės tiesiogiai stebėti per RTL kanalą.


hmmm gaila neturiu :/
Pasijunk... 😁 Kaip as nuo kaimynu... :lol:
ne butas, daug kabelio reiketu 😁
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Flavio, komiku komikas... :mad: :lol: :lol: :lol: f-1.lt/naujiena.php?id=11574
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 98
Cituoti
0
suwa Rašė:

Flavio, komiku komikas... :mad: :lol: :lol: :lol: f-1.lt/naujiena.php?id=11574


😄😄😄
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Sinoptikai pirmajam šių metų „Formulės-1“ čempionato lenktynių savaitgaliui Melburne, Australijoje, žada puikius orus – aukštą temperatūrą ir jokių kritulių.

Prognozuojama, jog visą savaitgalį bus saulėta. Penktadienį oro temperatūra turėtų siekti 32 laipsnius šilumos, šeštadienį – 27 laipsnius, o sekmadienį, lenktynių dieną, – 28 laipsnius.

Kritulių penktadienį tikimybė vertinama 10 procentų, o šeštadienį ir sekmadienį, sinoptikų teigimu, yra nulinė.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
"Pernai tai buvo pirmosios Hamiltono lenktynės pilotuojant McLaren MP4/22 bolidą.

Lewisas Hamiltonas, McLaren: „ Pernai nelabai jaudinausi prieš lenktynes. Daugelis tikėjosi mano fiasko. Startavau iš ketvirtosios pozicijos, tačiau jei ne staigus sprendimas užimti vidinę trajektoriją, būčiau nukritęs net keturiomis pozicijomis žemyn. Tikslus ir greitas mano sprendimas lėmė, kad aš ne tik nepraradau pozicijų, bet net pakilau į trečiąją vietą. Mano manymu, tai buvo vienas iš svarbiausių mano sprendimų praėjusiame sezone.“"



Arogancijos siam vaikinui niekada netruko
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
balcius Rašė:

"Pernai tai buvo pirmosios Hamiltono lenktynės pilotuojant McLaren MP4/22 bolidą.

Lewisas Hamiltonas, McLaren: „ Pernai nelabai jaudinausi prieš lenktynes. Daugelis tikėjosi mano fiasko. Startavau iš ketvirtosios pozicijos, tačiau jei ne staigus sprendimas užimti vidinę trajektoriją, būčiau nukritęs net keturiomis pozicijomis žemyn. Tikslus ir greitas mano sprendimas lėmė, kad aš ne tik nepraradau pozicijų, bet net pakilau į trečiąją vietą. Mano manymu, tai buvo vienas iš svarbiausių mano sprendimų praėjusiame sezone.“"



Arogancijos siam vaikinui niekada netruko


o kur cia pasireiskia arogancija?
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
karaoke Rašė:

"Pernai tai buvo pirmosios Hamiltono lenktynės pilotuojant McLaren MP4/22 bolidą.

Lewisas Hamiltonas, McLaren: „ Pernai nelabai jaudinausi prieš lenktynes. Daugelis tikėjosi mano fiasko. Startavau iš ketvirtosios pozicijos, tačiau jei ne staigus sprendimas užimti vidinę trajektoriją, būčiau nukritęs net keturiomis pozicijomis žemyn. Tikslus ir greitas mano sprendimas lėmė, kad aš ne tik nepraradau pozicijų, bet net pakilau į trečiąją vietą. Mano manymu, tai buvo vienas iš svarbiausių mano sprendimų praėjusiame sezone.“"



Arogancijos siam vaikinui niekada netruko


o kur cia pasireiskia arogancija?
is konteksto 😁
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Pirmosios penktadienio treniruotes rezultatai:
f-1.lt/naujiena.php?id=11587


Antrosios penktadienio treniruotes rezultatai:
f-1.lt/naujiena.php?id=11588
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Taigi Balciau ka pasiulytum? 😁 Kimi apsimoka ar nea? 😁 Ar Hamiltonas geriau...?
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 516
Cituoti
0
Taigi Balciau ka pasiulytum? 😁 Kimi apsimoka ar nea? 😁 Ar Hamiltonas geriau...?
Asmeniskai as jau esu numates imti kad Kimi laimes kvalifikacija (atsiras prognoze veliau) 😁, kazka norisi palygint su Kovalainenu, bei Heidfeld'a pries Rosberga 😁
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0