Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2013

Atsakyti Sekti temą
boogaloo Rašė:

pzdc net iš broliukų nieko negavom



jo cia dar ziauresnis nei UK.... kas dar daug duot gali ir tai gruzinai draugeliai 😄 tie jei paveda tai tada..
nors kai suda siuncia tai ir teisingai
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
Is airiu 1 ir eik tu x 😄 lol
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
O, net vienas balas iš airių 😁
Registravosi: 2011/11/03 Žinučių: 554
Cituoti
0
Eilinį kartą laimės man asmeniškai nepatinkanti daina 😁 gerai, kad čia nekišu pinigų
Registravosi: 2011/11/03 Žinučių: 554
Cituoti
0
Is gruzu tik vienas 😄 omg ka noret ka noret.. isvis i finala neturejo patekt pajavas, tai manes nestebina, net kaimynai visi nusigrezia ir teisingai kai tokie kuriniai
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
Mano blin tik italu skirti taskai supypino o viskas is eurovizijos butu praeje.. 5/4 su visais pusfinaliais..
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
Sveikinu kas neišradinejo dviracio ir Danija pasieme dar su nenumuštu kofu😄
Registravosi: 2010/05/03 Žinučių: 42
Cituoti
0
vyckius Rašė:

sveikinu kas neišradinejo dviracio ir Danija pasieme dar su nenumuštu kofu😄



jau kiek atsimenu 3 iseiles metai kaip laimi aiskus favoritas be jokiu cancku, nors siemet nebuvo tokio didelio atotrukio kaip praeitu metu, bet esme viskas labai puikiai sukrito kaip ir priklauso.. pvz top4 sukrito visas kaip ir turejo but top10 ir normalus, lietuva ir kaip priklauso uzime.. galbut vokietija labai zemai, gerai kad apsigalvojau ir neimiau jos..
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
hendrix Rašė:

sveikinu kas neišradinejo dviracio ir Danija pasieme dar su nenumuštu kofu😄



jau kiek atsimenu 3 iseiles metai kaip laimi aiskus favoritas be jokiu cancku, nors siemet nebuvo tokio didelio atotrukio kaip praeitu metu, bet esme viskas labai puikiai sukrito kaip ir priklauso.. pvz top4 sukrito visas kaip ir turejo but top10 ir normalus, lietuva ir kaip priklauso uzime.. galbut vokietija labai zemai, gerai kad apsigalvojau ir neimiau jos..

Jo del Germany cia teisus kolega. Man irgi 3/4 sueje bus. Vienintelis prasautas Germany top10 Taigi +82svarainiai per vakara. Gailiuosi,kad nestaciau daugiau ivykiu del kuriu abejojau,labai daug praejo...
Registravosi: 2009/11/05 Žinučių: 206
Cituoti
0
sets Rašė:


Jo del Germany cia teisus kolega. Man irgi 3/4 sueje bus. Vienintelis prasautas Germany top10 Taigi +82svarainiai per vakara. Gailiuosi,kad nestaciau daugiau ivykiu del kuriu abejojau,labai daug praejo...



Jep man ir nemazai butu praejusiu kur suabejojau, bet pilnumoje as esu pilnai patenkintas rezultatais, eurovizija vistik pramoginiai statymai tegul ir buna tokie 😁

Kas idomu kodel azarbaidzianas 3 taskus skyre Lietuvai ? Nebuvo uz ka tokiai saliai tiek duot.. Man mistika, gal kas turit koki logini paaiskinima?
As tik matau, kad ir praeitais metais Lietuvai dave 4 taskus(bet praeitais metais visai kitas pasirodymas buvo aukstesnio lygio), o Lietuva azarbaidzianui praeitais metais max(nors neaisku uz ka tada.. man asmeniskai nepatiko) o siemet vel max dave uz azarbaidziana...(nors siemet buta uz ka, tikrai vykes pasirodymas ir antra vieta pilnumoje pelnyta) ..
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
Jo hendrix,idomus pastebejimas,lyg ir nesieja labai dideli rysiai su jais. Suprantama kaimynai musu + Gruzija (del konflikto su Rusija),bet siaip Azerbaidzanas kaip ir sakai ne prie ko,o taskais apsikeiciam (mes jiem daugiau duodam turbut del pasirodymo) jau du metus paeiliui... Keista.
Registravosi: 2009/11/05 Žinučių: 206
Cituoti
0
Taip atslugus emocijoms galima konstatuoti, kad Vokietija labiausiai nuvyle. Realiai pasirodyme truko kazko, tiksliau galvojau, kad Cascada surengs sou. Gal but sveikatos problemos trukde arba jaudulys, daina net buvo sutrumpinta.

Asmeniskai, Orakule ant live paemiau Azarbajana 13k. Puse konkurso kapojosi su Danais, bet isejo kaip isejo. Realiai, Danija kazko ispudingo nepateike, nebent del tu dudeliu cia ejo dauguma is proto. 😄 Pasirodymas kaip pasirodymas, nei kazkoks naglas nei prastas. Lyginant eurovizija su preitais metais, sakyciau, kad Montvydas butu turejes neblogus sansus pakliuti i Top 10, bet yra kaip yra.

Kas liecia Pojavi. Is pradziu labai nepatiko, nors prisipazinsiu ir nesiekiau atrankos Lietuvoje. Realiai, tokie pavieniai zmones kaip Pojavis uzkariauti europos tikrai nepajegs, mazas biudzetas, del kurio skundziasi, tai kam is viso dalyvauti?
Ne aisku, kada vel panasu atlikeja kaip Montvyda vesim i eurovizija, realiai su daina " Mes sokio norim dar" Top 10 galvoju butu pasiekiamas. Kad ir koks bebutu Lietuvos pasirodymas, bet tikrai keista del kaimynu. Realiai, tokie Italai, kur vyras atvaziavo sumurmejo daina, nedalyvaves pusfinaliuose, ramiai susirinko savo kaimynu taskus ir top 12 man rodos tikrai yra.

Galu gale, sveikinu tuos, kurie palaike Danija.
Registravosi: 2012/06/07 Žinučių: 155
Cituoti
0
Zjbs pastatyt kad laimėtojas nesurinks daugiau 280 taškų. ZJBS.
Registravosi: 2010/10/16 Žinučių: 49 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Cirikas Rašė:

Zjbs pastatyt kad laimėtojas nesurinks daugiau 280 taškų. ZJBS.



Nepyk. Tragikomedija 😄
Registravosi: 2009/11/05 Žinučių: 206
Cituoti
0
Registravosi: 2012/07/04 Žinučių: 351 Padėkų: 3
Cituoti
0


Matem
Registravosi: 2009/11/05 Žinučių: 206
Cituoti
0