Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2017

Atsakyti Sekti temą
Kodel graikija komentatoriai nurase? normali linksma daina , su grazia atlikeja , beveik visad tokios praeina i kita etapa , o ir finale neblogai pasirodo.
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 498 Padėkų: 1397
Cituoti
2
rimvee rašė:

As gal ir durnas bet dedu stipriai kad Belge neiseis i finala...su tokia tragedija ir kofas 4.3...keista

Skaudziai😄
Registravosi: 2017/05/01 Žinučių: 6
Cituoti
1
Riveris
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Kadangi emiau visus dogus tai likau nemazam minusine😁 moldova kazkiek atpirko, bet sensaciju jokiu ir nebuvo
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
2
Per 3 kartus buvau virs 300 pasidejes...sekme siandien mano pusej...jau turejau nujaust po Danijos - Slovakijos ledo kad siandien ne mano diena...likus 10 min pasiemiau Danu pergale su kofu 50 ir Danai imuse pabaigoj, bet po labai abejotino sprendimo teisejei neiskaite ivarcio...o dabar gavau su gera pabaiga 😁
Registravosi: 2011/01/24 Žinučių: 127 Padėkų: 71 Tel.: LT
Cituoti
0
Suomiai su laidotuviu marsu nepateko atbaide daug kaimynu det
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1490 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Kada buna tikslus pusfinalio rezultatai?
Registravosi: 2015/10/09 Žinučių: 1
Cituoti
1
Kaip visi alpsta del Portugalijos..braska italo kede 😁)
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1177 Padėkų: 1805
Cituoti
-2
taiklus rašė:

Kada buna tikslus pusfinalio rezultatai?

Sekmadieni
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1490 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
1
Kokia nuomonė dėl Belgijos Top3? Manau tikrai gali būti juodasis arkliukas, kuris iššoks aukščiau visų lūkesčių. Dėl pergalės yra dvejonių, bet nenustebintų. Dėl Top3 manau geros galimybės. Bet tikriausiai čia daug bus tokių, kurie su žemėm sutryps mano simpatijas šiai dainai, bet kai komisijos balsai nuo pernai lemia tiek daug, tai mano nepopuliarus pasirinkimas atrodo realistiškesnis, nei kokie italai su tokiu kofu, ar juolab portugalai, kad ir su didesniu kofu.
Registravosi: 2015/01/02 Žinučių: 2
Cituoti
-2
rizikanefizika rašė:

Spejimai atminciai:

1 pusf.
* Sweden Q
* Georgia NQ
* Australia Q *(shock nq ?)
* Albania NQ
* Belgium Q
* Montenegro NQ
* Finland Q
* Azerbaijan Q
* Portugal Q
* Greece Q
* Poland NQ ?
* Moldova Q
* Iceland NQ
* Czech Republic NQ
* Cyprus Q ?
* Armenia Q
* Slovenia NQ *(shock q?)
* Latvia NQ

Finland su poland sukeiciam ir bus ok😁
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
-3
Tai kad tu paziurek kaip ji atlieka ta daina..
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
sport advisor rašė:

Tai kad tu paziurek kaip ji atlieka ta daina..

?
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
-1
Rich. rašė:

Kaip visi alpsta del Portugalijos..braska italo kede 😁)

Visiems jau atsibosti spejo tas italas, as irgi uz portugalija 😁
Registravosi: 2008/11/09 Žinučių: 1166 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
-2
rizikanefizika rašė:

?

Dovydui cia apie belgus.. Daina man irgi lb patinka, bet pasirodymas..
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Nesidomiu eurovizija bet paziuriu kaip ir daugelis kai ispuola, tai man siaip idomu belgija cia atlikeja su savo daina dalyvauja rasyta? isgirdau tik kad jai padejo london grammar kompozitoriai. daina yra nesveikai gera, bet atlikimas tai buvo klaiku klausyt, jei su sita daina belgai butu nusiunte atlikeja kuri butu bent puse tiek talentinga kiek minetos grupes london grammar vokaliste tai manau absoliutus favoritai butu belgija
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
3
Si vakara teko lankytis eurovizijos pirmajame pusfinalyje,tai galiu pasakyt,kad bent jau ant greicio jokio ispudingesnio sou neatsimenu kad buciau mates.Sales apsvietimas,gausios dekoracijos,vip zonos isdestymas ir forma,taip pat ispudingi pasirodymai sukuria neitiketina atmosfera.
tiesa sakant nezinau tiksliai net kas pateko ir kokie buvo kofai uz tai,bet pagal zmoniu nuotaikas ir sutikima,tai tikrai buvo labai ryskiu favoritu:
portugalija - nors man nepatiko visiskai,sale tiesiog selo nuo jo dainos.
Svedija - kadangi jie buvo pirmi tai tas pirmo pasirodymo efektas buvo ipatingai stiprus.Nors kiek atsimenu pirmi einantys scena daznai nepatenka i finala,bet si karta mazai sansu kad jis nepateko.
Azerbaidzanas graikija ir belgija - salys kurios mano demesio nepatrauke bet saleje turejo dideli palaikyma,todel visos turejo patekt.
na ir Moldova - man asmeniskai labiausiai patikes pasirodymas kurio turbut nepamirsiu niekada,neitiketinai geras sou,ispudingi sokiai ir gera daina.dar vienas niuansas kurio per tv tikriausiai nejo matyti,tai jog atlikejui nulipus nuo scenos jis i uzkuliusius buvo isvedamas per sales F korpusa,kuriame buvau ir as,tai ten zmones nueinantiems,tai paplodavo papildomai,tai pamojuodavo.O kai nueidinijo moldova tai buvo pirmas ir vienintelis ta vakara nuejimas,kai visas F korpusas atsistojo ir plojo jam,ir kai jis keliom sekundem sustojes atsisuko i mus ir iskele ranka,publika tiesiog paselo😁pagal tai kaip jis patiko ten visiems speju jis turejo laimet pirma vieta ir sestadienio finale taip pat kovos del auksciausiu vietu
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
2
VicenteR rašė:

Si vakara teko lankytis eurovizijos pirmajame pusfinalyje,tai galiu pasakyt,kad bent jau ant greicio jokio ispudingesnio sou neatsimenu kad buciau mates.Sales apsvietimas,gausios dekoracijos,vip zonos isdestymas ir forma,taip pat ispudingi pasirodymai sukuria neitiketina atmosfera.
tiesa sakant nezinau tiksliai net kas pateko ir kokie buvo kofai uz tai,bet pagal zmoniu nuotaikas ir sutikima,tai tikrai buvo labai ryskiu favoritu:
portugalija - nors man nepatiko visiskai,sale tiesiog selo nuo jo dainos.
Svedija - kadangi jie buvo pirmi tai tas pirmo pasirodymo efektas buvo ipatingai stiprus.Nors kiek atsimenu pirmi einantys scena daznai nepatenka i finala,bet si karta mazai sansu kad jis nepateko.
Azerbaidzanas graikija ir belgija - salys kurios mano demesio nepatrauke bet saleje turejo dideli palaikyma,todel visos turejo patekt.
na ir Moldova - man asmeniskai labiausiai patikes pasirodymas kurio turbut nepamirsiu niekada,neitiketinai geras sou,ispudingi sokiai ir gera daina.dar vienas niuansas kurio per tv tikriausiai nejo matyti,tai jog atlikejui nulipus nuo scenos jis i uzkuliusius buvo isvedamas per sales F korpusa,kuriame buvau ir as,tai ten zmones nueinantiems,tai paplodavo papildomai,tai pamojuodavo.O kai nueidinijo moldova tai buvo pirmas ir vienintelis ta vakara nuejimas,kai visas F korpusas atsistojo ir plojo jam,ir kai jis keliom sekundem sustojes atsisuko i mus ir iskele ranka,publika tiesiog paselo😁pagal tai kaip jis patiko ten visiems speju jis turejo laimet pirma vieta ir sestadienio finale taip pat kovos del auksciausiu vietu

Labai naudingas komentaras!
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1177 Padėkų: 1805
Cituoti
-1
Jo pasidalink daugiau ka ten matai 😁)
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Kas galėjo pagalvoti, kad Vincente yra slaptas Eurovizijos fanas 😄
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1641 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0