gedmis
649
Kaip galima paziureti melodifestivalen tiesiogiai?? Ziuriu to storuliuko irasa iseme ir neiseina niekur rasti.. reikia loreen pamatyt :)
Cituoti
0
Filosofas
575
Negarantuoju, bet šiaip būna stream'as pačiam eurovision.tv
Cituoti
0
jankiz
128
su Ivanausku apsijuoktume prieš Europą, Aistė verta laimėt, įdomi daina ir įdomiai atrodo. Paskui atradimas fusedmarc, Kotryna ir Zazza, sakyčiau kyla muzikinis lygis palyginus su ankstesniais metais.
Cituoti
0
gedmis
649
ko taip krito už australija kofai užsienyje?
Cituoti
0
Nieko pries aiste neturiu, bet man asmeniskai pilvo pasirodymas kraupus visomis prasmemis, nematau as jo esc. Kaimynu estu zveriukas mielas ir ausiai ir akiai, o apslifavus ir paleidus ji i padoria scena, galima laukti neblogu rezultatu. bet aisku reikia ji dar isrinkti si savaitgali :) https://www.youtube.com/watch?v=ng-o5v8LJlI
Cituoti
0
gedmis
649
rizikanefizika Rašė:

Nieko pries aiste neturiu, bet man asmeniskai pilvo pasirodymas kraupus visomis prasmemis, nematau as jo esc. Kaimynu estu zveriukas mielas ir ausiai ir akiai, o apslifavus ir paleidus ji i padoria scena, galima laukti neblogu rezultatu. bet aisku reikia ji dar isrinkti si savaitgali :) https://www.youtube.com/watch?v=ng-o5v8LJlI

jei ji praeis pusfinalį bus žiauru,,,,
Cituoti
0
tai laimes 99 vienitelis varzovas. jeigu estai ne stupid , ima ta animala:)

Cituoti
0
kaip db ziurisi?

bet mano akimis nugaletojas aiskus. geras koef @3. i vestuviu muzikantus panasus, bet turi x

Cituoti
0
gedmis
649
hmmm na žinok visgi iš šitų dviejų variantų estai tikrai turėtų siūsti tą pirmą mergyčką.. :)

na ekspertai ką manot apie euroviziją bukai pamatė loreen pasirodymą ar lošėjai pamatė kad loreen dalyvauja? :D net mūsų tonybete 5.3 beliko, o dar net savo šalyje nesudainavo,.. :D beto man patinka eurovisionworld.com/?odds=melodifestivalen šitam puslapyje, kuri aš į dieną po porą sykių aplankau, Poll: Who's the best ESC winner the last 10 years? šios apklausos rezultatai :)
Cituoti
0
gedmis
649
nu aš pabūsiu draugiškas ir sufleruosiu dar vakar eurovizijoj už švedija buvo 9-10 o už loreen kad laimės melodifestivalen 3-4,5..
Cituoti
0