Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Australian Open 2017

Atsakyti Sekti temą
fanimani Rašė:

pažiūrėjau darsyk - kas man šiai nakčiai bus mieliausios. SImpatijos didžia dalimi nepasikeitė. Tikiu, kad toliau eis arši Sabalenka, nors ta kinietė gali būt nelengvas priešininkas. Labai geri šansai pas Buzarnesku (gaila, kad tarifas per dieną suvalgytas) ir Vikhliansevą. Sausų pergalių tikiuosi iš Sasnovich ir Galfi. Siurprizai man regis labiausiai tikėtini iš Komardina ir tos pačios Perez 😁 (Ekspertas Rich sako, kad ji gera fixintoja 😁 žr. aukščiau)



Pasiemiau gana ryžtingai baltaruses duetu - supratau, kad dvi baltarusės vienoje vietoje negerai 😄
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Coppejansas genius at work 8) 8) 8)
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
0
Fanimani, kokie perlai šiandien tavo manymu yra pasiūloje, ar jau išsisėmė? 😁
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Oi nežinau kaip su tais perlais.... Aš šiuo metu pasiėmęs tris kates ("dogai" turbūt tinka vyrams😁 - Kulichkovą, Liu ir Zhu. Tikiuosi, kad bent kažkas iš pasiteisins
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 406 Padėkų: 565
Cituoti
0
Nu nzn pries sasnovich det nelabai vis del to jos lygis aukstesnis nei ciurkes matek irgi manau geresne o va zhu pabadysiu pasiimt
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Donskoy+Escobedo cia must win lapukas
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Kokios nuomonės dėl čempionų? Kažkaip Nole neatrodo užtikrintia paskutiniu metu, panašu kad past abejoja savo galimybėmis ar kažkoks nepasitikėjimas atsiradęs, bet jau laikas grįžt į pergalių kelią ir susigražinti Nr.1
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Pažiūrėjau ar yra kas įdomaus pirmą AO dieną pas damas. Dėmesį patraukė kelios nepatikimos favoritės.
- Barthel aiškiai atsigavus, bet tradiciškai turi problemų su galva. Žaidžiant prieš vietos publikos smarkiai palaikomą perspektyvią debiutantę D.Aiava tas gali smarkiai pasireikšti. Manau geri šansai, kad Aiava bent vieną setą iš jos paims.
- Boserup padaryta favorite prieš veteranę Schiavone ir nesu tikras ar ji to nusipelnė. Franceska jau nebe ta, bet vieną kitą mačą gali sužaisti ypač prieš tokias nothing special jaunikles. Patirtis čia gali būti lemiama.
- Suarez-Navaro padaryta didele favorite prieš Cepelovą. Tačiau jos fizinė būklė kelia rimtų klausimų - ji šįmet nežaidė nė vieno mačo dėl peties traumos. Gali būti, kad čia ta pati trauma dėl ko ji nusiėmė pernai savo paskutiname mače - kas reiškia, kad tai rimta ir, kad ji negalėjo normaliai pasirengti. Buvo užsiregistravus į turnyrą Brisbene, bet daktarams patarus nusiėmė. Manau Cepelovos pliusinė čia turi didelę vertę.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 406 Padėkų: 565
Cituoti
0
Kokas turiu Troicki -6 prieš Dzumhurą, kuris ant hardo, kaip aš ant ledo, jaučiasi labiau nei neužtikrintai ir Pouille -6,5 prieš Bubliką. Kvalifikacijoje gavo ne stiprius varžovus kazachas, su kiekvienu sužaidė po 3 setus ir atidavė bendrai 10 savo padavimų. Jei taip dalins iš šiandien, manau susitvarkys prancūzas ir per 3 setus 😁
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Atrodo groth turi labai realius sansus darcis maziukas parankus jam ka manot?
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1779 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu man tas Grothas tai niekada gyvenime nepatiko, jis tik regbiui tinkamas, aisku Darcis tikrai nera pats patikimiausias veikejas. Siaip Sela ir Khachanovas man du rimciausiai sianakt atrodantys. Rublevas idomiai dar ziurisi su 3 kofu
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Ramos -2 game man labai neblogai ziuris,dar ir mahuta pasiemiau,o del groth tai man jis medis grynas,ant zoles dar siektiek palosia,bet ant kitu dangu baisiai atrodo...
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Su savo menkom teniso ziniom esu issirinkes siniakova bei ostapenko , gal kas koky komentara apie sias dvi jaunas tenisininkes?
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
Nu siandien Melburne kaip visada bus ~ +30 silumos, cia visada buna svarbus faktorius ypac ilgesniuose macuose, Mahutas dvejetu velnias, cia vienetuose jis man atrodo visai nepatraukliai
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Gal kurie gaudosi tenise ir nemiega per nakti nori skype grupe pasikurti ir padiskutuoti live pametyt?
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Geriau pasakykit kur streamus rast su normalia kokybe?
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu Rašė:

geriau pasakykit kur streamus rast su normalia kokybe?


nzn bet356 viska rodo jei turi ten sask
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Galima oficialiam puslapį rast transliacijas, bet nuo live nemažai atsilieka
Registravosi: 2014/09/20 Žinučių: 251 Padėkų: 13
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

Nu man tas Grothas tai niekada gyvenime nepatiko, jis tik regbiui tinkamas, aisku Darcis tikrai nera pats patikimiausias veikejas. Siaip Sela ir Khachanovas man du rimciausiai sianakt atrodantys. Rublevas idomiai dar ziurisi su 3 kofu


Na aš sela irgi buvau nusižiūrėjas, bet po laimėto turnyrėlio įdomu kiek jėgų pas jį likę,, khachanovas nėra labai geros formos šiaip jis yra tam saraše už kuriuos galima statyt bet šiandien praleidau neaiškumu buvo..

Šiandien likau tik su kolegos pasiūlytu jaziri -2,5 nes pats šiek tiek žinojau apie sodeo tragiškumą bet dėmesio į tą mačą neatkreipiau tai ačiū pofkatips.

Ryt matau labai rimtų statymų kas dėl pergalių tai pasiemiau berloq win ir dolgapolova -1,5game. jų priešininkai visiškai mirę nemanau kad per savaitę įvyko stebuklas ir jie dabar pradės rodyt aukščiausią klasę. o didesnių pliusinių minusinių dar paieškosiu 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1779 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaip manot? Elias nukabins bent seta nuo to dauno Kyrgios? Labai vilioja bet gal kas ka zinot.Teko matyt nesenai Kyrgios pries Sock tai australas buvo zemiau gedos, kai stebejau Elias pries Thiem tai pasirode kad labai kovingad tas portugalas.2,3 kofas nemazas uz viena setam.Any suggestions?
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0