Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2016 LIVE

Atsakyti Sekti temą
152 Rašė:

ka tas atp wta gaudo -300 unitu sedi raso viena is simto pataiko ir dar dekoja kazkas 😄 o gulbis neatsigauna niekaip uz simtuko greit leks ir berankis bus vienintelis baltijos rimtas zaidejas haha.


Nuiimk gaza puslapyje, perspėju. Pradedi kelti nesantaika ir negerbi kitų lankytojų. Pamatysiu, kad toliau išsipisinėji, atitinkamai reaguosim.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Gulbis yra rimciausias 😂 😂 😂
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
N.Kicker butina pagauti panom i kompanija.
Registravosi: 2009/03/13 Žinučių: 1094 Padėkų: 148
Cituoti
0
Nu ir ziaurus ruselis nejo grajus, paeme retairino tingejo zaist.
Registravosi: 2015/03/12 Žinučių: 105 Padėkų: 26
Cituoti
0
Jo ir uzskaite orakulas
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Is kur de bakeris toks molis pasidares paziurejau kas trecia jo smugi turbut pats buciau geriau izaides ir nepiskit proto kad neimanoma nes vistiek visi itinkla ejo arba i outa jo 😄
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
Olandas per silpnas imti vesely ant grunto, ka sian is teniso statot? 😁
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
0
Kad ir ne gruntas per silpnas siandien buvo net grigeli imt man atrodo.
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
Kiek ten gali lyt.. tuoj fogninis sugalvos kad nafik jam tas turnyras....
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1777 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Nuvylė jaziris šiandien... laukiam kas nukals zverev kitam raunde
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1777 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Tiek verke zmones mano prognozej kai neatspejau kad ungur laimes, nors dabar dimitrovo vos nesunesiojo, tikrai atzaide zmogus iki galo, abu istikro.
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
Ka sian statot tenisistai? 😄
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
0
Beranki aisku
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
Cia kas ejo pries beranki parode stipru neismanyma teniso. Dziaugiuos kad tik povas parase prognoze pries ji ir dar keli lopukai pritare. Cia kaip sport advisor sake nors ir sueitu vistiek sudas , cia po mano prognoze jis parase, nors turiu ir sutikt ten spejau 2-0 berankis ims sevile bet kofas gan mazas buvo 😁
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
152 Rašė:

cia kas ejo pries beranki parode stipru neismanyma teniso. Dziaugiuos kad tik povas parase prognoze pries ji ir dar keli lopukai pritare. Cia kaip sport advisor sake nors ir sueitu vistiek sudas , cia po mano prognoze jis parase, nors turiu ir sutikt ten spejau 2-0 berankis ims sevile bet kofas gan mazas buvo 😁


nesupratau kur as parasiau kad berankis pralos stakhovskiui bent seta? 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Eh skaityk iki galo zinau blogai rasau , bet sita turetum perskaityt 😄
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
152 Rašė:

eh skaityk iki galo zinau blogai rasau , bet sita turetum perskaityt 😄


jofana tu paemiai beranki 2-0 su 1.44 kofu.. cia net ner ka sneket ta tema 😁) o kad snd su 3 kofu zmones eme 2-0 tai sveikinu, kad laimejo, bet as i beranki nelendu ir galvos nesuku 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Tai ir sakau apie ta, bet ten lose pries savile as isvis nezinau kas jis toks todel nera taip tragiska(beto 1.55 ne 1,4). O ir siandien visi raso oj berankis pervarges belekoks daug macu sulose, bet kad ten visi dvieju setu buvo ir viena diena du macus lose po to gavo iskart triju dienu poilsi paprasciausiai gavos vienas grandslaminis macas ir tai nepilnas 😁 man tas stakovskis daug daugiau uz ta berankis atrode pavarges, ka jau sugeba sitam tinklapi tai sugeba rasyt kad kazkas pervarges ir kurt samokslo teorija kaip zaidejui nereikia laimet siandien nes laukia kazkoks kitas turnyras.
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
Tas povas tai nezinau ka jis masto (((: Idomumo delei parasysiu, kad paskutiniuose macuose ant grunto Karlas nuo Sousos pasikrove 6:3 7:6, o nuo Pouille 6:3 6:4. Mano manymu, ispanas siam momentui yra geresnis uz abu minetus.))) jau antra kart is eiles traumuotu zaideju macais matuoja k***kas per idiotas atsiprasant, dar jis lygina zaidejus kazkokius uz kuriuos granollers geresnis uz kuriuos blogesnis ne tik kad traumuoto zaidejo rezultatus lygina bet cia ne prie ko kas geresnis kas blogesnis nes viska lems servas karlovic, jokio skirtumo ar babyte brone geresne uz stasele buvo pries puse metu ar ne.....
Registravosi: 2015/05/21 Žinučių: 21 Padėkų: 3
Cituoti
0
EI SAITO VIRŠININKAI😡!!
Ar JŪS jungsit kada nors tą 152 iš eterio,su visais kitais jo nickais?Nebent jums baisiai juokinga kasdien skaityt tas nesąmones kaip varo ant visų?Biški apsišluokit savo kieme,nes tikrai garantuoju ne mane viena jau trumpina tie "juokingi" jo komentarai.Prisišnioja amfos nuo pat ryto ir kalbasi pats su savim,dar,kad ką protingo parašytų,o dabar....
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
0