Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Fiba Eurobasket W 2023

Atsakyti Sekti temą
Ryt startuoja, o prognozių nematyti. Gal kas pasidalins savo įžvalgomis?

Biški ne į temą, bet ispanai su natūralizacija nestabdo. Vakar Ispanijos pilietybę gavo Megan Gustafson. fiba.basketball/euroleag...3/player/Megan-Gustafson
Nors ir silpnoje komandoje, bet stats Eurolygoje įspūdingi. Žinoma, į šį Eurobasketą nespėjo, bet manau, kad ateityje tikrai užsivilks Ispanijos nacionalinės rinktinės marškinėlius.

P.S. Pagal jos pavardę aš niekada negalvojau, kad ji yra amerikietė. Galvojau, kad kokia skandinavė 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 494 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
0
Keista matyti graikes pastatytom favoritem pries juodkalnietes
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
0
Rich. rašė:

Keista matyti graikes pastatytom favoritem pries juodkalnietes

Dublevic nėra pas montenegro
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Ryt startuoja, o prognozių nematyti. Gal kas pasidalins savo įžvalgomis?

Biški ne į temą, bet ispanai su natūralizacija nestabdo. Vakar Ispanijos pilietybę gavo Megan Gustafson. fiba.basketball/euroleag...3/player/Megan-Gustafson
Nors ir silpnoje komandoje, bet stats Eurolygoje įspūdingi. Žinoma, į šį Eurobasketą nespėjo, bet manau, kad ateityje tikrai užsivilks Ispanijos nacionalinės rinktinės marškinėlius.

P.S. Pagal jos pavardę aš niekada negalvojau, kad ji yra amerikietė. Galvojau, kad kokia skandinavė 😄

Tai Amerikoj visi su bet kokiom pavardėm būna
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 121 Padėkų: 48
Cituoti
3
Šiaip tokia mintis kilo, kad Ispanės laimės čempionatą. Kažin duoda kažkur už čempiones statyti? Nes Betsafe lyg ir neduoda.
Argumentas mano vienintelis- pralaimėjimas Latvijai pirmose rungtynėse. Žiūrėjau tas rungtynes ir po jų man iškart prisiminimai kyla iš 2010m. ir 2022m. Pasaulio futbolo čempionatų, kai 2010m. Ispanija pralaimėjo pirmas rungtynes šveicarams, o 2022m. Argentina pralošė Saudo Arabijai, bet abi rinktinės laimėjo čempionatą, o tiek šveicarai, tiek Saudo Arabija net neišėjo iš grupės. Dabar lygiai tas pats. Latvija pateikė staigmeną pirmame ture, bet neišėjo iš grupės, o ispanės užtikrintai užėmė pirmą vietą grupėje.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 494 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
1
darys rašė:

Šiaip tokia mintis kilo, kad Ispanės laimės čempionatą. Kažin duoda kažkur už čempiones statyti? Nes Betsafe lyg ir neduoda.
Argumentas mano vienintelis- pralaimėjimas Latvijai pirmose rungtynėse. Žiūrėjau tas rungtynes ir po jų man iškart prisiminimai kyla iš 2010m. ir 2022m. Pasaulio futbolo čempionatų, kai 2010m. Ispanija pralaimėjo pirmas rungtynes šveicarams, o 2022m. Argentina pralošė Saudo Arabijai, bet abi rinktinės laimėjo čempionatą, o tiek šveicarai, tiek Saudo Arabija net neišėjo iš grupės. Dabar lygiai tas pats. Latvija pateikė staigmeną pirmame ture, bet neišėjo iš grupės, o ispanės užtikrintai užėmė pirmą vietą grupėje.

Yra ir 7bet ir Topsport ir su gerais limitais. Dabar koeficientas apie 4, vakar buvo 5, o prieš čempionatą buvo 4,30-4,50, ką ir esu jau prisirankiojęs. Latvės kaip latvės, yra ir dar geresnis argumentas, kad ispanėms dabar atsivėrė labai tiesus kelias į finalą, nes dabar jos susitiks su Vokietijos-Slovakijos poros laimėtoja, ir pralaimėti kuriai nors iš šių komandų Ispanijai būtų dar didesnis fiasko, nei latvėms neišeiti iš grupės, o po to lauks vengrės/čekės/graikės. Labiausiai tikėtina, kad tai bus vengrės, bet tai irgi tikrai yra įveikiama komanda. Tuo tarpu kitoje „medžio“ pusėje laukia mėsmalė, kur pagrinde kausis Belgija su Prancūzija, bet savų kozirių turės ir serbės bei italės.
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 121 Padėkų: 48
Cituoti
6