Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Krepšinis: Rio 2016

Atsakyti Sekti temą
Kazlausko kandidatų sąrašo paskelbimo progą sukuriu iškart ir temą

embeded-image
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Kariniausko vietoj imciau Vasiliauska, bet sis turbut kazkokiu problemu su sveikata turi.

Girdziunas man asmeniskai nepatinka, nors media ji nesioja ant ranku. Mano nuomone tokio zaidejo buvimas rinktineje butu zingsnis atgal, daug geriau yra imti jauna zaideja ir pratinti ji prie rinktines nei paimt jau vidutinio amziaus zaideja, kuris be Neptuno daugiau nieko nemates. Netinka jo zaidimas rinktinej, bet cia tik mano nuomone.

Juskevicius vienintelis gyvas Ryto zaidejas, kurio Pacesas nenusodino, antru numeriu tikrai turetu but paimtas.

Kalnietis eina be klausimu, nes nera ka imti, o ir atsigavo kazkiek Italijoj.

Seibutis mano akim nebe Seibutis, bet rinktinej gal atsigaus.

Milaknis. Visu mylimas, kol zaide Zalgiri, bet be tritaskiu zaidejas nieko neturi. Unicse atsiskleide jo tikrasis veidas.

Grigonio nelabai pazistu, bet siam jaunuoliui iskart i olimpines vaziuot butu per didelis suolis.

Giedraitis manau jau subrendes rinktinej.

Gailius pernai buvo geresnej formoj nei siuo metu.

Ulanovas man asmeniskai nepalieka gero ispudzio, atrodo letas kaip tokio amziaus, o apie metimo technika apskritai nera ka sneketi. Na visu mylimas del to, kad zaidzia Zalgiryje, o lietuviai savus megsta girt be reikalo.

Maciulis ramus del sutarties, vertingas zaidejas kaip visada, nors ir neatlieka didesnio vaidmens Reale.

Mindaugas Kuzminskas irgi lengvas sprendimas del jo, jegu turetu but prikaupes, nes sezone zaide maziau nei turetu ir galetu.

Sabonis manau bus paimtas, nors kiek jis reikalingas rinktinej po sezono NCAA tai cia klausimas.

Jankunas cia turbut klausimu nera.

Motiejunas speju atsisakys dalyvaut del suprantamu priezasciu.

Gudaitis galetu but zveris, bet nei Zalgiris nei Rytas jo potencialo neisnaudoja.

Darjusas. Jam kaip centrui manau vietos rinktinej jau nera.

Javtokas out be klausimu, jei sita skeleta paims, tai Kazlauska reiktu keist ir kuo greiciau.

Kavaliauskas antras centras.

Valanciunas pirmas.

Mano dvyliktukas is duotu zaideju:
Kalnietis/Girdziunas
Juskevicius/Seibutis/Milaknis
Maciulis/Kuzminskas/Giedraitis
jankunas/Sabonis (jei motiejunas zais tai savaime aisku jis vietoj Sabo)
Valanciunas/Kavaliauskas
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Keiciu roberta i giedraiti ir valio😁
Registravosi: 2014/10/14 Žinučių: 124
Cituoti
0
Pritariu bloodhound'ui. Reikia rubinej balso. Puikus pvz buvo, kai visi peikdavo Maskoliuna, kaip rinktines izaideja, ir visi dziaugesi, kai jo nepaeme (tiksliau gavo trauma) pries EC (nepamenu kuriais metais) ir kaip tycia taip metais sikna ne pasiekimas buvo
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 267
Cituoti
0
Saboniukui vieta uzrezervuota iki gyvenimo galo, kol tevas vairuoja Lt krepsini. jei bus statymas all in
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Principal Rašė:

saboniukui vieta uzrezervuota iki gyvenimo galo, kol tevas vairuoja Lt krepsini. jei bus statymas all in



yra, 1,11 tonis duoda 😄
Registravosi: 2013/02/10 Žinučių: 213 Padėkų: 265
Cituoti
0
Tai gal atskiroj temoj padarom spėjimus, kas atspės TOP12? 😁
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
DonasStat Rašė:

saboniukui vieta uzrezervuota iki gyvenimo galo, kol tevas vairuoja Lt krepsini. jei bus statymas all in



yra, 1,11 tonis duoda 😄
a tai su tokiu koef neverta, nes gali pradet ka nors skaudet ir neimt, nes NBA dabar bandys uzkariaut 😁
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Kaip žiūrovas ar sirgalius aš aišku pritariu savo "draugo" nuomonei dėl rinktinės kapitono, bet jei Kazlauskui reikia tai tegu ima. Man vienodai. Nes kvestionuoti šio trenerio sprendimus gali tik tas, kuris pasiekė daugiau, o to Lietuvos istorijoj dar nebuvo. Sakai Kazlauskas out, aš norėčiau, kad jis treniruotų rinktinę dar ilgus metus, nes su tokiais resursais kuriuos turėjo Treneris pasiekti geriausią olimpinio ciklo rezultatą yra kažkas wow. Paskutiniais jo metais (tuo aš esu įsitikinęs), jis turi teisę rinktis ką jis pats nori ir net jei neišeitų iš grupės (nors aš tikiu, kad pamatysime rinktinę pusfinaly ir tik dėl Trenerio) niekas neturėtų teisės kažką sakyti, nes realiai be Jono Kazlausko mes olimpines šiemet matytume kaip savo ausis be veidrodžio. Ir dar sirgaliai visai kitaip vertina žaidėjus nei tie kurie juos renkas, nes Gintazo paminėtą atvejį 2001 metais aš prisimenu su tam tikru džiaugsmu, nes buvau vienas iš tų, kurie jautė Dariaus Maskoliūno naudą, o kiti tą galbūt pastebėjo tik po tų tragiškų pirmenybių. Galbūt ir Javtokas šitai rinktinei suteikia kažko nematomo, tai koks gi mums skirtumas kas bus tas 12 žaidėjas.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
Bent jau as neimciau Seibucio, visiskas "Jasaicio" klonas palikes. Ta prasme, imti tik su viltim, kad 1 rungtynes is 6 suzais normaliai, o kitas minusinis bus? (Tokia filosofija vadovaujantis galima ir Kleiza imt) Tuomet jau geriau Grigonis, vistiek ~10pts vidurki ir beveik 40% tritaskius metyt ACB yra neblogiau, nei merdijantis Seibutis.
Registravosi: 2012/04/12 Žinučių: 231
Cituoti
0
Rokas Giedraitis - out
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

Rokas Giedraitis - out


Perspektyviausias savo metų jaunuolis LKL'e, kuris netinka nei Pačėsui, nei Kazlauskui.
Registravosi: 2010/12/01 Žinučių: 1397 Padėkų: 44
Cituoti
0
LT kašis neapsiriboja vien tik LKL'u,sprendimas logiškas.
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
0
prokom Rašė:

LT kašis neapsiriboja vien tik LKL'u,sprendimas logiškas.


Logiškas žinant jo minusus.
Registravosi: 2010/12/01 Žinučių: 1397 Padėkų: 44
Cituoti
0
Lietuva - Olandija

Lietuvos rinktinės atstovas spaudai Linas Kunigėlis pranešė, jog šioms rungtynėms nebus registruojami keturi žaidėjai – Renaldas Seibutis, Mindaugas Kuzminskas, Antanas Kavaliauskas ir Adas Juškevičius.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Donatas Motiejūnas: „Šansai žaisti rinktinėje – gana geri“

https://www.basketnews.lt/news-99636-do ... 4Yee_l95D9

Tikėkimės ne žurnalistų sugalvoti žodžiai 😁
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

Donatas Motiejūnas: „Šansai žaisti rinktinėje – gana geri“

https://www.basketnews.lt/news-99636-do ... 4Yee_l95D9

Tikėkimės ne žurnalistų sugalvoti žodžiai 😁



Kontraktą greičiau pasirašytų, tada gal ir geri būtų, dabar nei trys nei dešimt jei atvyks į pasirengimo pabaigą ir dalyvaus čempe
Registravosi: 2008/05/12 Žinučių: 227 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Registravosi: 2010/08/15 Žinučių: 77 Padėkų: 4 Tel.: GB
Cituoti
0
Strategas padėkojo už darbą Mindaugui Girdžiūnui ir Deividui Gailiui kurių šiemet nematė galutiniame dvyliktuke.

http://www.krepsinis.net/naujiena/lietu ... n=copy-txt
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Dvylikos žaidėjų sąraše, kuris šį savaitgalį bus išsiųstas Tarptautiniam olimpiniam komitetui (IOC), nebus Artūro Milaknio ir Vaido Kariniausko pavardžių.

http://www.krepsinis.net/naujiena/j-kaz ... n=copy-txt
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0