Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Mokamos prognozės

Atsakyti Sekti temą
Taigi,paspausk ant nuorodos ir pamatysi!😁 39eur menesiui
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Arsos mokamas siandien laboral over 154, negaila pasidalint, o ir bus aisku, kad nesukciautu
Registravosi: 2014/12/23 Žinučių: 1
Cituoti
0
guess Rašė:

Arsos mokamas siandien laboral over 154, negaila pasidalint, o ir bus aisku, kad nesukciautu


kiek mokėjai tam persivalgėliui?
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Gaila, nesuejo 😄
Registravosi: 2012/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Erlas Rašė:

Gaila, nesuejo 😄



Ar tikrai? 😄 😄 😄 😄
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
0
Ai, overtime isgelbejo, nice 😄
Registravosi: 2012/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Erlas Rašė:

Ai, overtime isgelbejo, nice 😄



nu jei siūlė savo topsporte, tai nesuėjo
Registravosi: 2008/05/12 Žinučių: 227 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
CIA Rašė:

Sveiki, tai mano su kolega apynaujis projektelis: http://www.mybigpartner.com/user/ellon Visa statistika patvirtinta, visus statymus galima rasti pinnacle, kaina simboline, tai norincius raginu pabandyti. Kadangi visus statymus atlieku ir pats, tai pagrindinis tikslas tikrai nera uzsidirbti is picku pardavinejimo, bet kai aplink tiek scameriu,tai mano nuomone jums geriau investuoti i maziau isreklamuota,bet kokybiska reikala,o ne i Arsausko smaragdelius ar pan. Be to,kaip kazkuris puslapio ekspertas kazkada minejo,smagu ,kai tavo darbas ivertinamas,kad ir simboliskai. Forma dabar esame pasigave tikrai labai gera (per geguze 200unitu) ir naivu tiketis,kad taip varysim long rune, bet birzelio pradzia kol kas nuteikia irgi pozityviai. Puslapyje esu ilga laika ir neketinu niekur pradingti,tai tikrai nepostinciau tokio dalyko,jei neziureciau i tai rimtai,ar meginciau jus apgauti 😁 Jei turit klausimu-rasykite PM arba i emaila: [email protected]! Aciu uz demesi!



Tai kad neįmanoma pasidėti pusės statymų, nes įkeliami 1-ą nakties. Kiti pikeriai bent jau turi kažkiek pagarbos savo klientams ir nekelia pikų vidury nakties. Pabandžiau porą dienų statyt pagal šitą servisą - tai niekam nerekomenduočiau vien dėl naktinių pikų.
Registravosi: 2010/06/15 Žinučių: 223 Tel.: LT
Cituoti
0
Kai siūlo pardavinėjantys savo pikus, būtų gerai,kad iškart būtų pateikta konkreti kaina,Mažiau bereikalingų susirašinėjimų ir kito blevyzgavojimo.
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
0
prokom Rašė:

Kai siūlo pardavinėjantys savo pikus, būtų gerai,kad iškart būtų pateikta konkreti kaina,Mažiau bereikalingų susirašinėjimų ir kito blevyzgavojimo.


Čia programavimo bugas, nekreipk dėmesio. Šis lankytojas išnaudojo tiesiog klaidą, jis nepardavinės prognozių.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
O mokamos tures atskira statistika ar skaiciuosis su bendra? nelabai as cia suprantu visko
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
0
Balticbet Rašė:

o mokamos tures atskira statistika ar skaiciuosis su bendra? nelabai as cia suprantu visko


Atskirai skaičiuosis.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

o mokamos tures atskira statistika ar skaiciuosis su bendra? nelabai as cia suprantu visko


Atskirai skaičiuosis.
ok, cool ideja dalintis main betais net jei niekas jais nesidomes. keep going. 😡
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
0
Aš manau, kad tau mažiausiai reikia jaudintis dėl šios funkcijos 😁
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Agro Rašė:

Baiginejam menesi su galingu pliusu !

Jeremy Price:
embeded-image
Statistika: https://www.betadvisor.com/en/tipsters/ ... price.html

Fabio Baldi:
embeded-image
Statistika: http://www.betrush.com/verified/statist ... er_id=3481


Bendrai uzdirbom 145unitus per geguzes menesi. Vienas geriausiu menesiu perkant su grupe ! Tikekimes ekspertai islaikys geriausia forma ir birzeli.
Daugiau informacijos privaciai arba skype: staunas




Ipusejom birzelio menesi ir Jeremy Price eilini karta pripliusavo.

embeded-image

Taip pat krepsinio eilinis menesis zaliuoja ir nesa gera pelna.

embeded-image

Kadangi futbolo ir krepsinio didziuju lygu sezonai baigesi, ekspertai siulo po maziau statymu, todel nusprendeme su grupe uzsisakyti beisbolo eksperta. Statistika grazi ir tikekimes pasiteisint kaip ir musu pastarieji futbolo ir krepsinio ekspertai. Del daugiau informacijos ir statistiku rasykite asmenine zinute arba i skype: staunas
Registravosi: 2009/10/21 Žinučių: 35
Cituoti
0
Mano vakar istrynet, kodel netrinat sito?? Lygiai taip pat perpardavineja
Registravosi: 2014/12/13 Žinučių: 122 Padėkų: 69
Cituoti
0
Gavau mokama statyma,dalinuosi idomumo delei su jumis nemokamai,konkreciu argumentu nera(kas man paciam lb keista).Varzybos uz pusantros valandos.ITF moteru tenisas Vengrijoje.Jani R-L. pergale pries Cadantu A. Kofai lygus apie 1.85.Siulyciau statyti kontorose,kuriose RET atveju nelygina vienetui,nes itariu ,kad Cadantu gali retirint.Na ziuresim kaip suzais,man paciam idomu.Sekmes kas bandys.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 603 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
0
Rangas Rašė:

Gavau mokama statyma,dalinuosi idomumo delei su jumis nemokamai,konkreciu argumentu nera(kas man paciam lb keista).Varzybos uz pusantros valandos.ITF moteru tenisas Vengrijoje.Jani R-L. pergale pries Cadantu A. Kofai lygus apie 1.85.Siulyciau statyti kontorose,kuriose RET atveju nelygina vienetui,nes itariu ,kad Cadantu gali retirint.Na ziuresim kaip suzais,man paciam idomu.Sekmes kas bandys.



negali paklaust argumentu?
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
0
Manai iskarto nepaklausiau?😁 Argumentu nera,bet itariu kazkas su sveikata pas Cadantu netvarkoj.Kadangi nusipirkau nebrangiai ir pats daug nedejau(,nes be svariu argumentu baisoka), todel ir cia pasidalinau.Galit niekas nestatyt,kad as dar kaltas nelikciau,tiesiog paziuresim kaip pasibaigs varzybos ir tiek.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 603 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
0
Rangas Rašė:

Manai iskarto nepaklausiau?😁 Argumentu nera,bet itariu kazkas su sveikata pas Cadantu netvarkoj.Kadangi nusipirkau nebrangiai ir pats daug nedejau(,nes be svariu argumentu baisoka), todel ir cia pasidalinau.Galit niekas nestatyt,kad as dar kaltas nelikciau,tiesiog paziuresim kaip pasibaigs varzybos ir tiek.



kur pardaveja radai?
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
0