Apie viską

Atsakyti Sekti temą
lue Rašė:

Idomu kokioje bendroveje jis stato, kad leidzia tokias kosmines sumas statyti ?


Cia yra geras klausimas, del to pacio sukau galva (idea)
Cituoti
0
Spec. klientams turintiems "gera" balansa, bendroviu ieskoti nereikia :) jos pacios varzosi del tokiu klientu :)
Cituoti
0
tht Rašė:

Labai apmigo visa bendruomenė.
"Šiąnakt Užpaliuose sudegė namai. Ne bet kokie - Šv. Teresės šeimynos namai, kuriuose Jūratė ir Eugenijus Keraminai globoja 12 vaikų. Kartu su savo keturiais vaikais Keraminai jau užaugino ir padėjo išeiti į gyvenimą 27 vaikams.

Laimė, visi vaikai ir suaugę sveiki ir saugūs, bet gaisras sunaikino beveik visą turtą. Jiems jau padeda Utenos rajono savivaldybė - šaunuoliai, bet prisidėti turėtume ir mes visi.

Nelikime abejingais - padėkime dabar tiems, kurie didžiąją dalį gyvenimo paskyrė padėdami kitiems.

Rekvizitai - nuotraukoje, bet pakartoju, kad būtų paprasčiau:

Šventos Teresės šeimyna, LT667044060007594204 SEB bankas

Pasidalinkite šia žinia ir su visais geros valios žmonėmis."
A. Tapinas.

Prašau visų galinčių prisidėti, karma egzistuoja :) Ypač norėčiau paprašyt tų, kurie kartu su manim naudojasi VicenteR pickais. Juk kiekvienas galim skirti dalį savo banko, pagelbėti nelaimės prispaustiems :)
Ačiū, kas paaukosit.Sakai, karma egzistuoja? Vadinasi, jų namai sudegė dėl jų blogos karmos...

Kai imi kalbėti apie dalykus, kurių neišmanai, tai atrodo apgailėtinai. !!!
Cituoti
0
Blyn, kokie visi mes čia filosofai :D Kas norėjo, tas ir suprato, ką norėjau pasakyt. Turėjau omeny tai, kad jei niekad nepadedi bėdoj prispaustiems, tai ir pats nesitikėk pagalbos, jei tau taip nutiks. Na bet whatever, svarbu prikibti prie žodžių. O aš tik gera akcija norėjau pasidalint.. :) Galvojau, kad klimatas čia draugiškesnis.
Cituoti
0
tht Rašė:

Blyn, kokie visi mes čia filosofai :D Kas norėjo, tas ir suprato, ką norėjau pasakyt. Turėjau omeny tai, kad jei niekad nepadedi bėdoj prispaustiems, tai ir pats nesitikėk pagalbos, jei tau taip nutiks. Na bet whatever, svarbu prikibti prie žodžių. O aš tik gera akcija norėjau pasidalint.. :) Galvojau, kad klimatas čia draugiškesnis.Jeigu padedi kitiems, tik galvodamas apie savo "karmą", tai kas tu tada esi?
Cituoti
0
Kurioj vietoj aš sakiau kad galvoju tik apie savo karmą ir kad paremdamas bandau nusipirkti sėkmę? :D Taip nėra, taip tik bandžiau padrąsint paaukoti tuos kurie vis zyzia čia, kad "uoj, kaip man nesiseka, viskas tik dėl sekmės nesueina". Galbūt paaukojus pradės labiau sektis :) You never know. Ir išvis, kodėl net ir prie tokio dalyko, kaip parama prikimbama. Vienaip ar kitaip, tai yra geras darbas ir nesvarbu kokiais motyvais mes aukojam. Nekartą ir ne vienai organizacijai aukojau ir aukosiu. Taip tiesiog gerai jaučiuosi, žinodamas kad bent kruopele maža prisidedu prie tų kuriems tos pagalbos reikia. Negi neturiu išvis teisės net ir jaustis gerai paaukojęs? :(
Cituoti
0
tht Rašė:

Kurioj vietoj aš sakiau kad galvoju tik apie savo karmą ir kad paremdamas bandau nusipirkti sėkmę? :D Taip nėra, taip tik bandžiau padrąsint paaukoti tuos kurie vis zyzia čia, kad "uoj, kaip man nesiseka, viskas tik dėl sekmės nesueina". Galbūt paaukojus pradės labiau sektis :) You never know. Ir išvis, kodėl net ir prie tokio dalyko, kaip parama prikimbama. Vienaip ar kitaip, tai yra geras darbas ir nesvarbu kokiais motyvais mes aukojam. Nekartą ir ne vienai organizacijai aukojau ir aukosiu. Taip tiesiog gerai jaučiuosi, žinodamas kad bent kruopele maža prisidedu prie tų kuriems tos pagalbos reikia. Negi neturiu išvis teisės net ir jaustis gerai paaukojęs? :(Tu turi teisę gerai jaustis paaukojęs.
Dar turi teisę nesekti čia pasakų apie "karmą" - ir niekas prie tavęs "neprikibs". Kalbėk tik apie tuos dalykus, kuriuos išmanai. (idea)

P.S. Nieko asmeniškai prieš tave neturiu - tik prieš smegenų plovimą žmonėms. :)
Cituoti
0
Galiu ir as zaisti??

kaunas, karma tu zmoniu gera nes visi sveiki liko po gaisro, o namas buvo kritines bukles ir butu sugriuves ir suzalojes ka nors :D
Cituoti
0
lazyfox Rašė:

galiu ir as zaisti??

kaunas, karma tu zmoniu gera nes visi sveiki liko po gaisro, o namas buvo kritines bukles ir butu sugriuves ir suzalojes ka nors :DPapasakok ne man, o lankytojui tht, jog tai, kas tiems žmonėms nutiko, yra ne bėda, o, pasak tavęs, didžiulė sėkmė (dėl jų geros "karmos"). 8) (lol)

Ir kad jokios pagalbos jiems nereikia, nes jie ir taip yra tikri "laimės kūdikiai". 8)
Cituoti
0
Jus abu isbanint uz juodosios magijos skleidima.
Cituoti
0
lazyfox Rašė:

jus abu isbanint uz juodosios magijos skleidima.Nebent tave ir lankytoją tht - už pezalus apie "karmas". (lol)
Cituoti
0
:DDDDDD Normaliai tiesiog. Čia tikriausiai paskutinis kartas, kai bandžiau pabūt aktyvių bendruomenės nariu. Amžinai pripiskes ir visokiausi kamuoliukai galvoj jums. Peace out, bye bye.
Cituoti
0
tht Rašė:

:DDDDDD Normaliai tiesiog. Čia tikriausiai paskutinis kartas, kai bandžiau pabūt aktyvių bendruomenės nariu. Amžinai pripiskes ir visokiausi kamuoliukai galvoj jums. Peace out, bye bye.Ir aš nesu aktyvus lankytojas. Bet tavo "mokymas" apie "karmą" tai pramušė. (lol)
Bet daugiau nepramuš: pasižadu nereaguoti daugiau nė į vieną beprasmį postą. 8)

Sėkmės. !!!
Cituoti
0
Paskutiniu metu labai daznai pasikartoja toks dalykas, komentaras buna parasytas po prognoze - ji rodo pagrindiniam puslapi, bet atsidarius prognoze jo nera. Ikeliu Nasho komentara po "helis77" prognoze kaip pavizdi.

1)
embeded-image

2)
embeded-image
Cituoti
0
Supratau.

Ar nebūtų tikslinga sukurti čia temą, kurioje pasidalintumėm nuorodom LIVE STREAM tinklapių, kokiais kiekvienas naudojamės?
O gal tokia tema jau buvo?
Cituoti
0
Esu kazkur imetes, bet imesiu dar karta:
http://www.livefootballol.me/ futbolas
http://www.acesoplisting.in/ futbolas, nba, kartais tenisas.
Butina tureti ace stream player. Kokybe garantuota. Sekmes,
Cituoti
0
Dėkui, Jose.
Nuorodas išsisaugojau, būtinai išbandysiu.
Cituoti
0
Jose Rašė:

Esu kazkur imetes, bet imesiu dar karta:
http://www.livefootballol.me/ futbolas
http://www.acesoplisting.in/ futbolas, nba, kartais tenisas.
Butina tureti ace stream player. Kokybe garantuota. Sekmes,gal kas zinot kur galiam viasat sport baltic ziuret tokios kokybes kaip cia http://www.acesoplisting.in/ ?
Cituoti
0
Tik dabar pamačiau jog Feyenoord - PSV varžybos pirmą kartą yra transliuojamos virtualioje realybėje. Kaip tai atrodo galite pasižiūrėti čia twitch.tv/foxsportsnl ir įsijungti tikrą transliaciją.

For the first time a football match will be virtually broadcasted on Twitch.tv. It sounds a bit odd, but basically cameras in the stadium will register each player and the ball and place them in a FIFA game-like setting, allowing you to see the perspective of each player in different situations.

Cituoti
0
Cia maciau kazkas apie stream puslapius klause - tai man geriausias ir randu visas varzybas kuriu man reikia - realstreamunited.com
Cituoti
3