Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Bet365 geriausia platforma hands down. 5metai mane pazysta ir jokiu limitu, nors buna virsyti max amountai ant single beto, patvirtina traderiai iskart, settling beto pats greiciausias, live chat'as kartais net nukeliauja iki traderiu specialiu uzklausimu ir betu cashinimas kai jie suspended, nu zodz as tik teigiamus exp turiu..bet sugrizes daba i LT iskart uzblokavo accounta nors ir atostogoms sakiau, teko LT issimt.., Apie neteller cia prisiskaiciau besiregistruodamas apverktu postu is 2011metu kad kaip sunku pasitvirtinti ir t.t, 2min uztruko ID patvirtinima gaut, kortele iskart galejau issimti, tik 10EUR sumoki ir jie patenkinti.
Registravosi: 2015/08/11 Žinučių: 10
Cituoti
0
Benzema Rašė:


Gerai tau, man jau daugiau kaip 3 sav neatsiuncia 😄
Beje gal kas gali paaskinti, kodel pvz, futbole kurios nors komandos pergale ir -0,5 handicap skiriasi koeficientai, nors statymas tai realiai gaunasi tas pats?


O ar depositinai prieš postal verification užklausą?
Kas liečia handicap'us tai manau tiesiog pinigų srautai turi įtakos kofu kritimui, tad vienaip ar kitaip būna koeficientų paklaida dėl bendrovių sistemos, tad lošėjai statydami už handicapą ir pergalę padaro tai nelygiomis svarstyklėmis, nes statomos skirtingos pinigų sumos, čia tik mano nuomone, galbūt kažkas apie tai labiau nusimano

viena diena uzsiregistravau, uzsisakiau ta postal verification or kita diena depositinau ir atlikau pirmuosius statymus. Idomiai jie cia daro jeigu del to kiltu problemu.
O del handicapu tai man patinka, kartais pasitaiko, kad uz paprasta pergale buna 1,8 o uz handicapus 1,95 ir t.t
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0
Siūlau rašyti į live supportą, nes manau įtaka dėl to, jog nedepositinai ir užklausa dėl postal verification padarei, dar prieš depositą, arba bandyk dar kartą užsisakyt postal verification, nes jau šį kartą depositą padaręs esi.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

Siūlau rašyti į live supportą, nes manau įtaka dėl to, jog nedepositinai ir užklausa dėl postal verification padarei, dar prieš depositą, arba bandyk dar kartą užsisakyt postal verification, nes jau šį kartą depositą padaręs esi.


dekui uz patarimus, ziuresim kas cia jiems netiko
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0
Na man ta pati situacija buvo, jog nedepositinau ir iki šiol (geras mėnesis praėjo) negavau jokio laiško, tad pasirinkau kitą būdą patvirtinimui
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki. Koks yra greiciausias saskaitos pasipildymo budas be banko korteles?
Registravosi: 2015/08/12 Žinučių: 85
Cituoti
0
kermosius Rašė:

Sveiki. Koks yra greiciausias saskaitos pasipildymo budas be banko korteles?


neteller, skrill.... 😁
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki,
Jei dabar padaryčiau išmokėjimą iš BET365 į banką SEB, ar būtų jau 7 ryte rytoj ?
Registravosi: 2015/08/12 Žinučių: 2
Cituoti
0
521 Rašė:

Sveiki,
Jei dabar padaryčiau išmokėjimą iš BET365 į banką SEB, ar būtų jau 7 ryte rytoj ?


Nebūtų, greičiausiai būtų per dvi darbo dienas.
Registravosi: 2010/12/01 Žinučių: 1397 Padėkų: 44
Cituoti
0
521 Rašė:

Sveiki,
Jei dabar padaryčiau išmokėjimą iš BET365 į banką SEB, ar būtų jau 7 ryte rytoj ?



be sansu, greiciausiai galima is bet365 isgryninti per paypala, jeigu turi uzregistruota UK bet365 accounta, kuri zinoma galejo bet neuzdare matydami lietuviska IP. Ir paskutinis depozitas buvo is to paypal'o. Ir dar paypalas turi pilnai 100% complete verified no limits, tada is paypalo per sekunde atsiranda pinigai UK banko accounte. O bet365 siuncia apie 7-12val. i Paypala pinigus. Dar karta pabresiu cia tik UK galioja. Bet365 neleidzia naudot is Lt Paypalo.
Registravosi: 2015/08/11 Žinučių: 10
Cituoti
0
Sveiki visi lažybininkai, norėjau paprasyti pagalbos, galbūt atsirastų geras pilietis, kuris galėtų man parodyti (pamokyti), kaip iš bet365 lažybų saskaitos persivesti pinigus į savo NETELLER virtualią saskaitą, iš karto ačiū.
Registravosi: 2015/07/21 Žinučių: 4
Cituoti
0
tomooox Rašė:

Sveiki visi lažybininkai, norėjau paprasyti pagalbos, galbūt atsirastų geras pilietis, kuris galėtų man parodyti (pamokyti), kaip iš bet365 lažybų saskaitos persivesti pinigus į savo NETELLER virtualią saskaitą, iš karto ačiū.


Registravosi: 2013/07/31 Žinučių: 382 Padėkų: 34
Cituoti
0
fugyboylt Rašė:

Sveiki visi lažybininkai, norėjau paprasyti pagalbos, galbūt atsirastų geras pilietis, kuris galėtų man parodyti (pamokyti), kaip iš bet365 lažybų saskaitos persivesti pinigus į savo NETELLER virtualią saskaitą, iš karto ačiū.




Bet as buvau pervedes pinigus per kreditine tai man i ja duoda ismokejima, tai gal reikia pirma imoket is neteller tada leis i ja pervest? ar as klystu ?
Registravosi: 2015/07/21 Žinučių: 4
Cituoti
0
Kokiu budu paskutini karta ikelej pinigus, tokiu budu tik ir ismokes. Niekaip kitaip nepadarys. Issigrynink is kur ikelej ir tada isimesk i neteller ir daryk deposit from neteller.
Registravosi: 2015/08/11 Žinučių: 10
Cituoti
0
Taip, tu teisus, jeigu padarei paskutinį mokėjimą ne iš neteller, tai neleis nusiimti į neteller arba tik tam tikrą dalį (kurią buvai depositinęs iš neteller), tas pats ir su kitais mokėjimais.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

Taip, tu teisus, jeigu padarei paskutinį mokėjimą ne iš neteller, tai neleis nusiimti į neteller arba tik tam tikrą dalį (kurią buvai depositinęs iš neteller), tas pats ir su kitais mokėjimais.




na o jeigu padarysiu depozita is neteller paskui jau leis be limito i ten pervesti kiek noriu? 😁
Registravosi: 2015/07/21 Žinučių: 4
Cituoti
0
tomooox Rašė:

Taip, tu teisus, jeigu padarei paskutinį mokėjimą ne iš neteller, tai neleis nusiimti į neteller arba tik tam tikrą dalį (kurią buvai depositinęs iš neteller), tas pats ir su kitais mokėjimais.




na o jeigu padarysiu depozita is neteller paskui jau leis be limito i ten pervesti kiek noriu? 😁
Jeigu padarysi depositą iš neteller, bet sąskaitoje bus likę pinigų nuo pvz banko kortelės deposito, tai galėsi nusiimti į neteller tik tuos pinigus kuriuos depositinai, o jeigu su jais statysi tai nežinau kokiu procentu, bet pasiskirstys pinigai dalim tiek į neteller, tiek į banko sąskaitą, tad jeigu nori depositinti ir nusiiminėti tik neteller, išsivalyk sąskaitą jog neliktų jokios pinigų sumos nuo skirtingo mokėjimo ir depositink iš neteller, tada galėsi disponuoti pinigais iš neteller/į neteller pilnomis sumomis.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
As teisingai suprantu kad, cia neina is banko saskaitos pervesti pinigu akimirksniu, kaip pvz unibet leidzia?
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0
nierkinho Rašė:

as teisingai suprantu kad, cia neina is banko saskaitos pervesti pinigu akimirksniu, kaip pvz unibet leidzia?


Taip, teisingai supranti
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Niekas negavot tokio laisko?

We are contacting you regarding bet ID ............... placed at the odds of 1.775 on Over 4.0 (Asian Total Cards CSKA Moscow v Man Utd). We have identified that this market was settled incorrectly and as such, in accordance with our rules, the bet should have been resettled correctly.

On this occasion we have allowed the selection to stand as a gesture of goodwill.

Kind regards,
The bet365 Team

Nelabai suprantu kur cia jie suklydo, ar totale ar ant kofo? Nes man rodos kaip ir normaliai 4 kortos uz toki kofa?
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0