Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
VicenteR Rašė:

salamon,tai konkreciai reikia daryt?


O ka tu cia padarysi, jeigu ju tokia politika tai viskas.Arba pralosinet pastoviai 😁 arba vien tapetus det,ka jie labai skatina,o laiminciu zaideju jiems tikrai nereikia ir nieko tu cia neprigudrausi.Man asmeniskai limitus uzdejo gal 10 buku nuo 1 iki 25 euru,o as nesu is tu banginiu kuriu vidutine stavke 1000 euru,mano max yra 70 euru uz stavke
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 68
Cituoti
0
VicenteR Rašė:

salamon,tai konkreciai reikia daryt?



Dar karta paminesiu, kad anksciau isvardyti budai, galioja live statymu limitam.
Daugelis is jusu deda pries varzybas, ar tokie veiksmai pasiteisins negaliu patvirtint - paneigt.
Atkreipsiu demesi, kad daznai live limitai keiciasi butent rungtyniu metu (maziau zinomos lygos). Kas ta itakoja neradau niekur jokios informacijos.
Pabreziu, sis metodas pasiteisina naudojant max bet mygtuka, tavo 'loteriniai statymai', kuriuos padelioji siaip sau, sumazina tikimybe, kad tavo max win sumazes per pus. Pinigus isiminekit kuo reciau, t.y. pora kartu per metus, ir ne iskarto viska. Jei isinesei 1000 - o jau po savaites turi 10 000, palik juos ten, isivaizduok, kad tai tavo bankas, niekas be taves pinigais disponuoti negales. Kuo daugiau pinigu laikai pas juos, tuo geresnes salygas gauni. Tie patys bonusai, kuriuos juo dovanoja, jei anksciau gaudavau 5-15e free bonus, tai padidejus saskaitai, jie dabar duoda 200e dovanu uz nieka. Su salyga 3 x bet. 2 rusai yra prasitare, kad papilde didelem sumom (nezinau skaiciu) savo saskaitas, gavo dar didesnius max win, tokie ivykiai individualus.
Registravosi: 2008/05/18 Žinučių: 40 Tel.: LT
Cituoti
0
embeded-image

imanoma tiek pasidet vienu kartu? 😁
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0
Nzn nebandes tiek😁)
Registravosi: 2010/08/15 Žinučių: 77 Padėkų: 4 Tel.: GB
Cituoti
0
Esu viena kart 4k padejes, leido.. cia manau irgi galimas variantas, visgi auksto lygio rungtynes, dideli limitai, bukai trina rankom kad kas tik deda tokiom sumom.. lygiosios bus londone sianakt
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 558 Padėkų: 31
Cituoti
0
Rimtai cia... 😁
Registravosi: 2015/07/14 Žinučių: 183 Tel.: LT
Cituoti
0
snaips Rašė:

embeded-image

imanoma tiek pasidet vienu kartu? 😁



Arsauska tikrini? 😄
Registravosi: 2008/05/12 Žinučių: 227 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Nera cia ka tikrint 6000x1.83 padaugini ir nesigauna parasyta suma, supranti tiesiog, kad jis idiotas. Gerai padaugini is 1.8333, kokio kofo bet365 neduoda ir ta suma parasyta nesigauna. Tai cia nera ka tikrint.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
meski Rašė:

Nera cia ka tikrint 6000x1.83 padaugini ir nesigauna parasyta suma, supranti tiesiog, kad jis idiotas. Gerai padaugini is 1.8333, kokio kofo bet365 neduoda ir ta suma parasyta nesigauna. Tai cia nera ka tikrint.



Man tai viskas aisku su juo 😁 siaip atsiranda tai vienur, tai kitur dar zmoniu susidomejusiu situo frajeriu
Registravosi: 2008/05/12 Žinučių: 227 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Sitie irgi gera klounada. Negana, kad Kabelis su Neveziu fixino, tai dar ir fora pre match kuri buvo -7,5 uz 1,83 prilygino 1,37 nes pagal juos cia klaida buvo. tai blem jei po dvieju keliniu Kabelis pralosinejo ir dave -14,5, tai cia pre match -26 turejo but? 😄
Registravosi: 2015/12/08 Žinučių: 67 Padėkų: 147
Cituoti
0
SAFAS Rašė:

Sitie irgi gera klounada. Negana, kad Kabelis su Neveziu fixino, tai dar ir fora pre match kuri buvo -7,5 uz 1,83 prilygino 1,37 nes pagal juos cia klaida buvo. tai blem jei po dvieju keliniu Kabelis pralosinejo ir dave -14,5, tai cia pre match -26 turejo but? 😄


Mačiau šitą situaciją, prieš pat varžybas davė - 14,5, bet atidarius live ir nepradėjus žaist iškart krito iki -7,5(norėjau dėt, bet pagalvojau, kad lygins, nes atsidarius ne per live rodė -14,5), beto gana greitai tai užrakino ir pradėjus žaist vėl šoko iki -14,5, bet jau žaidžiant spėjau -7,5 pagaut pirmam, nes nuo antro kėlinio smarkiai kilo nors lietkabelis ir nelaiminėjo.
Registravosi: 2016/03/03 Žinučių: 2
Cituoti
0
Ne taip supratai. Cia visai ne pries varzybas ivyko. O tik atidarius linija buvo galima gaut tokia fora. Cia pickas daug valandu iki varzybu.
Registravosi: 2015/12/08 Žinučių: 67 Padėkų: 147
Cituoti
0
SAFAS Rašė:

Ne taip supratai. Cia visai ne pries varzybas ivyko. O tik atidarius linija buvo galima gaut tokia fora. Cia pickas daug valandu iki varzybu.


Gali but, nemačiau aš pradžios, aš tik mačiau prieš pat varžybas, kad keisti dalykai čia darosi.
Registravosi: 2016/03/03 Žinučių: 2
Cituoti
0
Sveiki,

Būkit geri paaiškinkit kaip iš bet365 pasidaryt cashoutą į Neteller... Visą valandą niekaip nesugebu... supportas ir nieko normaliai nepaaiškina... 😰
Registravosi: 2015/11/16 Žinučių: 7
Cituoti
0
thearturas Rašė:

Sveiki,

Būkit geri paaiškinkit kaip iš bet365 pasidaryt cashoutą į Neteller... Visą valandą niekaip nesugebu... supportas ir nieko normaliai nepaaiškina... 😰



Sveikas,

Kazkada man sitas irgi buvo uzkliuves, rasiau supportui, tai, zodziu, is kur pasidarai paskutini deposita, i ten ir withdraw eina. Taip, kad pamegink numesti pora kapeiku is Neteller ir tada withdraw sekcijoj turetu viskas pasikeist automatiskai.
Registravosi: 2009/11/16 Žinučių: 67
Cituoti
0
thearturas Rašė:

Sveiki,

Būkit geri paaiškinkit kaip iš bet365 pasidaryt cashoutą į Neteller... Visą valandą niekaip nesugebu... supportas ir nieko normaliai nepaaiškina... 😰


Nusiimt gali tik i ten is kur prasivedei. Pvz jei is paypalo prasivedei tj tik i paypala ir nusiimsi. Jei nori i netelleri nusiimt, o pravedes is kazkur kitur, tai turesi dar pavedima is neteller padaryt. Man taip pat buvo.
Registravosi: 2009/02/22 Žinučių: 296
Cituoti
0
Crucif1x ir Bentlley,

Dėkui už atsakymus, šian darbe sedėdamas visą dieną su supportu rašinėjaus, tai jie teisiai taip ir nepaaiškino...
Mistika žodžiu... nes laukti kol į swed banką pareis nuo 2 iki 10 darbo dienų... plius visokios negeros akys mato viską 😁

Tai bandysiu persimest iš netellerio pinigų ir žiesiu ką rodo 8)


EDIT:

Gavau ataskymą jau iš kažko aukščiau, matyt užknisau per dieną 😄

Dear Mr Katilius,

Thank you for your email reply.

My name is Andreia and I am part of the bet365 Customer Services Team and I am here to help you.

It is bet365's strict procedure to send funds back, where possible, to the method of which they were deposited and accumulated from. As we understand that our customers may use more than one method of deposit, when you make a withdrawal request the bet365 system will detect which deposit the funds in the account has been accumulated from and the funds will be returned here.

If it is that the method of deposit will not accept funds back directly from bet365 we would be able to arrange an alternative method of withdrawal. However if the method of deposit will accept the funds bet365 will not be able to change the destination of these funds when a withdrawal has been made.

Withdrawal payments can only be made in the name of and to the registered account holder.

If you would like to start using Neteller, I would advise you to use first the funds that you have in your account and when your balance is zero deposit using Neteller

We appreciate your cooperation in this matter.

Tipo siūlo pralošt viską ir vėl pradėt nuo nulio 😄 😄
Pažiesim ar kas pasikeis jei pasidarysiu dabar deposit'ą 😟
Registravosi: 2015/11/16 Žinučių: 7
Cituoti
0
Gal kam yra buve ir galit kazka patart!!
Visi turbut zino Bet365 politika su pinigu issiemimu. Mazdaug isinest gali kiek nori, bet kai ateina laikas issiimt, tai prasideda dokumentu ir kitokiu nesamoniu prasymai. Bet as buvau paprasytas atsiusti notaro patvirtinta nuotrauka, kurio esu as ir salia laikau savo dokumenta. Viska padariau, nusiunciau nuotrauka su savimi ir pasu, visa tai siunciau paprastu pastu, todel reikejo laukti savaite. Po savaites jie man parase, kad reikia antro dokumento patvirtinimo, nors turiu susirasinejima pries issiunciant pirma nuotrauka, kad jiems uztenka paso. Dabar praso ID, teisiu arba gimimo liudijimo, nors pagal LT istatymus as neprivalau tureti siu dokumentu ir jiems pasakiau, kad ju neturiu. Man buvo pasakyta, kad tokiu atveju as pinigu neatgausiu.
Gal kas turi patarimu kur galeciau kreiptis? Kai paklausiu kodel manes praso butent tokio patvirtinimo ir butent pastu, man neatsakoma, daznai pokalbius pabaigia tiesiog atsijungdami ir visaip kitaip ignoruoja.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Neleidzia ikelt kazkodel i atitinkama tema,tai cia parasysiu,bet365 vakar pasidejau live london lions -22.5 ir zvezda -4.5,likus mazdaug minutei lions pirmavo 30 tasku ir su paskutiniu metimu baige-23,zvezda irgi padare pranasuma,viskas ok,pinigai atsirado,siandien ryte atsikeliu,ziuriu nuimtas tas laimejimas,dar karta pasitikrinu rezultatus,viskas ok,nuenu i savo bilieta raso,kad londn lost,bet pasiziuriu kazkokiu budu vietoj -22.5 jau atsirade -23.5,nesuprantu kaip taip gali but,daug metu naudoju bet 365,bet niekada dsr taip nebuve,lyg ir ne balandzio 1,kad fokusus tokius krest...gal kam nors irgi yra panasiai buve?
Registravosi: 2010/08/15 Žinučių: 77 Padėkų: 4 Tel.: GB
Cituoti
0
zabielo Rašė:

Neleidzia ikelt kazkodel i atitinkama tema,tai cia parasysiu,bet365 vakar pasidejau live london lions -22.5 ir zvezda -4.5,likus mazdaug minutei lions pirmavo 30 tasku ir su paskutiniu metimu baige-23,zvezda irgi padare pranasuma,viskas ok,pinigai atsirado,siandien ryte atsikeliu,ziuriu nuimtas tas laimejimas,dar karta pasitikrinu rezultatus,viskas ok,nuenu i savo bilieta raso,kad londn lost,bet pasiziuriu kazkokiu budu vietoj -22.5 jau atsirade -23.5,nesuprantu kaip taip gali but,daug metu naudoju bet 365,bet niekada dsr taip nebuve,lyg ir ne balandzio 1,kad fokusus tokius krest...gal kam nors irgi yra panasiai buve?


Bet365 pradeda issipi*ineti is zmoniu. Tuoj ten atsidaryt saskaitos nebegalesim. Mano dvi saskaitos uzblokuotos jau menesi su 5ke jose ir praso visokiu dokumentu paprastu pastu siust, el pastas jau netinka. Nezinau kur cia kreiptis galima butu del to.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0