Bet365

Atsakyti Sekti temą
Jau krauna man, su teo.
Cituoti
0
Man irgi jau krauna.
Cituoti
0
Visiems pradejo jau krauti
Cituoti
0
Jau krauna :D
Cituoti
0
Nu pagaliau susitvarke jie, jau veikia, cia ne pas mus trukdziai buvo, p pas juos bet365, nu svarbu susitvarke, nors pirmadieni biski sugadino :)
Cituoti
0
Man vakar sugadino, benfica stavke nepadejau, o siaip gal ir geriau, nes pirmadienis daznai lievas buna :d
Cituoti
0
Vel uzluzo
Cituoti
0
Jo, nesuprantu, kas cia daros
Cituoti
0
Nu ka teks su sita bendrove atsisveikinti, siaip gera kontora, bet apribojo (uzlimitavo) gan stipriai,nenori bendradarbiauti daugiau :),
Cituoti
0
Kazkada anksciau buvau susikures akaunta,dabar sugalvojau padaryt deposita ir pamaciau kad vietoj pavardes anksciau kai reginausi irases varda,kaip pakeist pavarde?
Cituoti
0
EdgaMc Rašė:

Kazkada anksciau buvau susikures akaunta,dabar sugalvojau padaryt deposita ir pamaciau kad vietoj pavardes anksciau kai reginausi irases varda,kaip pakeist pavarde?

na, jei nerasi tai pačatink su support'u https://members.bet365.com/members/chat/?prdid=1&lng=1
Cituoti
0
Sveiki,perskaičiau temą bet tokio klausimo kaio ir niekas nebuvo uždavęs:Ar galima įsidėti pinigų į bet365 iš swedbank zoom kortelės?Aš bandžiau,bet neleido,gal kas tiksliai žinot?
Cituoti
0
Faba Rašė:

Sveiki,perskaičiau temą bet tokio klausimo kaio ir niekas nebuvo uždavęs:Ar galima įsidėti pinigų į bet365 iš swedbank zoom kortelės?Aš bandžiau,bet neleido,gal kas tiksliai žinot?

zoom korteles ;DD Aisku, kad negalima.
Cituoti
0
Sveiki niekaip nesuprantu kaip ten bet365 tą paso numerį įvest kur su tais ženklais yra << ?Gal kas galite pagelbėti?
Cituoti
0
Sveiki, panuoju mesti lietuviskas kontoras ir vaziuoti i bet365.
Kaip supratau premijos jokios nera?
Gal pasiulytumete dar geresne kontora uz bet365?
Cituoti
0
Pinnacle, Marathonbet

Beja visada bet365 duodavo 100 proc bonusa uz pirma deposita.
Cituoti
0
O kokios deposito ir bonuso isgryninimo salygos Pinnacle ir Marathonbet?
Cituoti
0
Bonuso neduoda jos, o persivest ir isgrynint pinigus per Skrill moneybookers galima. Beja kiek teko susidurt, tai geriausius kofus duodancios bendroves.
Cituoti
0
K4Tsis Rašė:

Sveiki, panuoju mesti lietuviskas kontoras ir vaziuoti i bet365.
Kaip supratau premijos jokios nera?
Gal pasiulytumete dar geresne kontora uz bet365?

yra premija, bet tik ne lietuviu "aferistams" kurie visos gimines acc sukure ir bonusus prasuke.
Cituoti
0
Na supratau kad ten nera premijos, o kur yra? Ka patartum?
Cituoti
0