stafis
12
Diskusijos apie lietuvišką lažybų bendrovę Orakulas šioje temoje (premijos, bonusai, klaidos, klausimai/atsakymai, pagalba, kontaktai).

Plačiau apie lažybų bendrovę Orakulas.
Orakulas statymų sąrašas.
Orakulas sąskaitos papildymas su Skrill (buvę Moneybookers)


embeded-image
Cituoti
0
Stat
4
stafis Rašė:

Lažybos internete Orakulas.. Norėčiau pasiteirauti ar bet kada panorejus galima išsiimti pinigus iš internetinės sąsk. orakule?
Pas mane rodo taip:
Nepanaudotas avansas: 142.50 Lt
Neatsiimta laimėjusių kortelių už: 87.50 Lt
Bendras balansas: 230.00 Lt

Ar tik nėra taip, kad dabar galėčiau issitraukt tik 87.50 ?

Ačių.


Galėsi išsiimti viską.
Cituoti
0
Karalius
2021
Jeigu nepiskeite niekas, tai teisybe, kad gali issimti is saskaitos tik ta laimejima. Seniai jau besinaudojau Orakulo saskaita internetine, tad nezinau kaip yra dabar, anksciau bent buvo taip...
Cituoti
0
stafis
12
Ir aš tai pamenu, o tai kaip iš tikro gal kas žino ? Ar tu garantuotas, Stat?
Nes į internetinę sąsk. mano banko leidžia pravesti tik tuos 87,50. Idomu ar ir lažybu punkte taip pat ar viska galima išsiimti?
Cituoti
0
Karalius
2021
stafis Rašė:

Ir aš tai pamenu, o tai kaip iš tikro gal kas žino ? Ar tu garantuotas, Stat?Jei tau reikia tu pinigu, kad ir negalima bus issimti nepastacius, tai palauk treciadieno berods, kai zais Nadal ir issimt tada galesi visus :)
Cituoti
0
stafis
12
:))) Smaikštuolis :) O tu vis dar lažybose :) Sekasi užkelt ? :D
Cituoti
0
Karalius
2021
Nu as rimtai sakau tau, pergale gryna turesi, nieko nelaimesi ten aisku uz 1.01 koeficienta, taciau turesi pinigus jei tau ju reikia :) Nu kaip matai :)
Cituoti
0
stafis
12
Aš suprantu, bet tai tada geriau statyt ant normalaus kofo :D Žinai, viskas arba nieko viskas arba nieko, kaip ten ta daina :D :D
Šiandien Manoco ar Dimitrov?
Cituoti
0
Karalius
2021
Galima aisku ir taip padaryt, kaip toj dainoj :) Tada imi Rafos fora ar underi bent, kad ir koki ten beduotu, nes priea Starace arba Gimena eis viskas :) Nu cia idomus macas, Monaco megsta paisdykaut paskutiniu metu normaliai, galejo pries kelis gerus zaidejus laimet keliuose turnyruose ir kazka parodyt daugiau, taciau problemos su galva, taciau vistiek jis cia aiskus man favoritas, Dimitrov ne taip gerai zaidzia ant grunto kaip kad Monaco. Ant galines linijos jis tikrai geras, tik ne visada susitvarko su taktika, bet siandien turetu laimet, jei neprisigalvos kokiu nesamoniu.
Cituoti
0
Karalius
2021
Beje, koks tavo senas nickas buvo, kad zinai cia mane? :)
Cituoti
0
stafis
12
Šiaip šitas, bet rašinedavau anksčiau is kito net nepamenu kokio, nes senai buvo. Amm iš gedis ar kliuverts kažkas tokio :)
Cituoti
0
Karalius
2021
Supratau :)
Cituoti
0
Galesi issiimt tik tuos 87.50 :)
Cituoti
0
marsed
71
Noreciau isitikinti 100%. Ar Orakule dabar kaip topsporte ar tonybete, nebereikia eiti i punkta, kad galetum statyti? Ar uztenka tik ta paso kopija nusiusti kaip Tope ar Tonybete? Laukiu ats :)
Cituoti
0
eifelis
199
Viskas labai paprasta ir logiska,jei registracijoj reikia nurodyti punkta kuriam atsiimsi sutarti,reiskias apsieit be nuejimo neiseina
Cituoti
0
slr911
108
Vakar registravausi Orakule, tai gali pasirinkti atsiimti sutartį punkte ar aktyvuoti ją internetu. Pasirinkus aktyvuoti internetu reikia nusiųsti dokumentus į emailą ir tiek. Tiesa dar man jų nepatvirtino, tai negaliu pasakyti ar viskas 100% taip pat kaip TS ir TB, bet panašu, kad taip.
Cituoti
0
marsed
71
slr911 Rašė:

Vakar registravausi Orakule, tai gali pasirinkti atsiimti sutartį punkte ar aktyvuoti ją internetu. Pasirinkus aktyvuoti internetu reikia nusiųsti dokumentus į emailą ir tiek. Tiesa dar man jų nepatvirtino, tai negaliu pasakyti ar viskas 100% taip pat kaip TS ir TB, bet panašu, kad taip.O dabar, kol tau dar nepatvirtino dokumentu, duoda prisijungti Orakulo svetaineje?
Cituoti
0
slr911
108
Ne. Rašo, kad neteisingas slaptažodis arba išviso nėra tokio vartotojo.
Cituoti
0
ervija
1
Gal kas zino, kaip naujame Orakulo puslapyje pervesti laimejima i balansa? Anksciau buvo tokia funkcija, bet naujoje versijoje as nerandu tokios galimybes.
Cituoti
0
Automatiskai perveda :)
Cituoti
0