Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Swinger session 2008. Kovo 1-2 d. tapetas.

Atsakyti Sekti temą
Barcos gretose nelos tik Bojanas, Marquez(kuris ir iki siol nelose) ir Yaya. Visa kita sudetis pagrindine. Atletico gretose nezais vienas svarbesniu zaideju Aguerro. O del CL tai ten juk nelabai ir keicia ka, abejoju ar namie barca 0-2 sugebetu pralaimet celtikui net ir antra sudetimi.
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 281
Cituoti
0
BarcaLT Rašė:

Barcos gretose nelos tik Bojanas, Marquez(kuris ir iki siol nelose) ir Yaya. Visa kita sudetis pagrindine. Atletico gretose nezais vienas svarbesniu zaideju Aguerro. O del CL tai ten juk nelabai ir keicia ka, abejoju ar namie barca 0-2 sugebetu pralaimet celtikui net ir antra sudetimi.


Dėl kokių priežasčių neturėtu žaisti tavo išvardinti žaidėjai? Kiek žinau Marquezas jau išsigydė traumą, Bojanas taip pat sveikas su Valencia taurėje jau žaidė, tik dėl Yaya neaišku. 😐
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 464
Cituoti
0
Lousanne vs Bellinzona x2@1,35
Bellinzona turi vieninteli tikslą-patekimą į Super lygą ir tiesiausiu keliu. Kol kas jie pirmi, bet ant kulnų lipa dar pora komandų. Bellinzona pasiekė unikalų rezultatą lygoje. 10 namų rungtynių - 10 pergalių. Šiek tiek sunkiau išvykose, bet ji yra pralaimėjusi tik pirmaujančiom komandom. Čia - gilus vidutiniokas. Aš tikiu į pergalę, bet šiuo atveju lygiosios irgi tinka. Komandos buvo jau susitikusios ir Bellinzona namie laimėjo 3-1. Paskutines rungtynes žaidė Taurėje, kur eliminavo Super lygos komandą Xamaz
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 365
Cituoti
0
Bojanas gavo mikrotraumele, Marquez issigyde trauma taciau daktarai dar neleidzia iseiti i aikste, o Yaya tiesiog leista pailseti.
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 281
Cituoti
0
Roma - Parma 10 @ 1.07
Pagrindinis argumentas butu, tai kad Parma ne karto nelaimejo isvykoje. o Roma savo aiskteje zaidzia sekmingai. tiesa orakule uz tokia pat baigti, kur kas didesnis.. ( 1.12)
Registravosi: 2007/11/14 Žinučių: 528
Cituoti
0
Arsenal-Aston Villa [email protected]
Registravosi: 2008/02/14 Žinučių: 9
Cituoti
0
Bhupati/Knowles vs Haggard/Melzer [email protected]

As cia matau su labai geru kof. aiskius sios dvikovos nugaletojus
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 365
Cituoti
0
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 365
Cituoti
0
opas Rašė:

Bhupati/Knowles vs Haggard/Melzer [email protected]

As cia matau su labai geru kof. aiskius sios dvikovos nugaletojus


Jeigu ten nebutu Melzerio, tai tada ir as imciau, nors jie aiskus favoritai, bet Melzeris, jeigu turetu pastovu dvejetu partneri, tai butu viena geriausiu poru, o dabar jis sukaupes didziule patirty, gali per 30-50min treniruote su partneriu labai gerai susizaist, todel ju pora cia yra pakankamai pavojinga
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1240 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Davenport vs Govortsova [email protected]

Be komentaru
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 365
Cituoti
0
Nalbandian vs Almagro [email protected]

Jau pries tris dienas buvau isitikines Nalbandian galutine pergale. Su juo nuo pat turnyro pradzios. Kaip ir su Penneta
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 365
Cituoti
0
Minden vs Lemgo [email protected]

Autsaideriai su labai stipriais vidutiniokais. Mazdaug kaip Suduva pries Nevezi
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 365
Cituoti
0
17:00 Fulham - Manchester United (1x2) 2 1.35

Autsaideriai priima lyderius. Manau MU čia privalo pasiimti 3 taškus, nes vyksta įtempta kova su Arsenal dėl pirmos vietos. Manau nebus staigmenu cia.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 305 Padėkų: 46
Cituoti
0
Man Roma taiip pat patinka siandien,tik reikia patikimos info del zaideju...namie super forma 9 pergales.2 lygiosios ir 1 pralaimejimas pries Inter Milana sezono pradzioje.Paskutiniame ture kaip tik su jais suzaista lygiosiomis.Parma beviltiska isvykose,nzn kokios dar gali buti jos galimybes pakovoti del pergales...Man roma cia aiskus favoritai... Gal galetu futbolo ekspertai pasakyti info del zaideju.
x1 man cia 9.5/10. @1.12 orakulas.
Registravosi: 2008/01/17 Žinučių: 302
Cituoti
0
Tai siandien Tonis lipdo tapeta ar ne?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 365
Cituoti
0
opas Rašė:

Tai siandien Tonis lipdo tapeta ar ne?


Katik prabudau, dabar visus įvykius apžiūriu paanalizuoju ir iki 14:00 turėtu but galutinis verdiktas.
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 464
Cituoti
0
Neisvaizdus Rašė:

Man Roma taiip pat patinka siandien,tik reikia patikimos info del zaideju...namie super forma 9 pergales.2 lygiosios ir 1 pralaimejimas pries Inter Milana sezono pradzioje.Paskutiniame ture kaip tik su jais suzaista lygiosiomis.Parma beviltiska isvykose,nzn kokios dar gali buti jos galimybes pakovoti del pergales...Man roma cia aiskus favoritai... Gal galetu futbolo ekspertai pasakyti info del zaideju.
x1 man cia 9.5/10. @1.12 orakulas.


negerai cia kazkas su ta roma...ispradziu pagalvojau kad cia easy money dar su tokiu kofu, bet tai nepagaunu kodel visur uz roma kofai tik auga😟 bandziau pasigilint i sudeti, tai ten juk galvojama apie reala o ne apie serie a
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 281
Cituoti
0
opas Rašė:

Davenport vs Govortsova [email protected]

Be komentaru


Komentarai tokie, kad Dubajuje Govortsova kapojosi su Sharapova 3 setus ir tikrai gerai zaide, vakar nugalejo S.Peer, jeigu Govortsova susikoncentruoja ties zaidimu rimtai, tai ji gali tapt rimta varzove bet kam.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1240 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Ljubicic I - Stakhovsky S [email protected]

Vakar buvo finalas tikrasis. Laimejo Ljuba. Tiksliau Ancicius atidave jam pergale. SIandiena jau viskas aisku, kad turnyro Zagrebe finale triumfuos Ljuba. Kas state nuo pat turnyro pradzios uz Ljuba susizere pinigeliu daug, tai kodel nepaigus dar prisidesiu laimetu. Ljuba turi laimet turnyra, nes sezono eigoje veliau, jam tikrai stigs jegu, o jis dar zadejo i top8 bandyt pakliut, todel ir vakar Ancicius atidave jam maca, nes Anciciaus zaidimas tik gereja.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1240 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
18:00 Celje Pivovarna Lasko - FC Barcelona 2@1,44
arba saugesnis variantas X2@1,24

Barca dalinasi pirma vieta su danais, tad pergale tikrai svarbi ir leistu praktiskai uzsitikrint patekima i ketvirtfinali. Pirmos rungtynes Barselonoj vyko i vienus vartus. Ir tik pabaigoj is 14 ivarciu liko 9.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 23
Cituoti
0