Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Swinger session 2016

Atsakyti Sekti temą
wabalas Rašė:

Na aš siūlau betass pabūt už vedėją, nes daug pasiūlymų buvo iš tavęs


Nu galiu be problemu
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1518 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai ar jau išrinktas naujas direktorius?Aš siūlau sport advisor.
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
0
Jei sport advisor pervestus pinigus paskiria suniukam, galima jam atskira midweek session padaryt. O savaitgalio kito vedejas bus betass
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
betass Rašė:

Na aš siūlau betass pabūt už vedėją, nes daug pasiūlymų buvo iš tavęs


Nu galiu be problemu

Labai geras kandidatas, visu galu meistras ir kaip tik tokiai uzduociai tinkamas 😁 Sekmes!
Registravosi: 2009/03/13 Žinučių: 1094 Padėkų: 148
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Jei sport advisor pervestus pinigus paskiria suniukam, galima jam atskira midweek session padaryt. O savaitgalio kito vedejas bus betass


Nepavesk! (prikolinu 😂 😂 ) Sekmes! 😉
Registravosi: 2015/05/01 Žinučių: 410 Padėkų: 193
Cituoti
0
Nenori Wabalas kurt dabar naujos temos Swinger.Bal/Geg.30-01d tapetas ? ir tegul meta tas 3~ dienas tuos pickus, didesne tikimybe jog daugiau ju spes surinkt iki savaitgalio. (Pamastymas).
Registravosi: 2015/05/01 Žinučių: 410 Padėkų: 193
Cituoti
0
Jo jo siandien arba veliausiai ryt butina kurti tema
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1518 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Jai nieko pries Wabalas, kitos savaites sesijos vedeju siulau Marius.R, jis vienas is tu kuris rodo pastovuma keldamas pasiulymus.
Registravosi: 2015/05/01 Žinučių: 410 Padėkų: 193
Cituoti
0
Mano akys dabar nukreiptos į _atp_wta_ jeigu jis nori 😁 Bet Marius.R irgi puikus kandidatas, vėlgi jeigu nori. Tai jei abu nori, tai atp kitas savaitgalis, mariaus dar vėlesnis.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Atp butinai
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1518 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Taip pat geras pasirinkimas, abu tikrai nusipelno pervedimo is taves per Skrill 😋 😋 😋 😋 😋
Registravosi: 2015/05/01 Žinučių: 410 Padėkų: 193
Cituoti
0
As sutikciau pamegint 😁 ateinanti niekaip neiseitu reguliuot,o vat ta kuri Wabalas siulo galiu rezervuotis 😉
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
Na cia kas kaip paziuri i sita tema, kazkam cia pavedimai svarbu, kazkam kad ju pikai butu paimti kazkas vapse tik pastumt ateina o as pats atsidejau kelis eurus sitam projekteliui ir tolygiai dedu tapetus ( sitas tiesa buvo truputi pakoreguotas,minimaliai,bet sekmingas gavosi irgi ) ir tai dar vienas budas tam kuris didele laiko dali praleidzia situose reikaluose , kazkaip praskaidrinti ta musu " darba " 😁 ir cia raso kita mano puse,nei ta kuri zinoma kaip " visada perspektyvaus bet nevisada suprantamo tenisisto " 😁. Va gerai kad abu laimeti gavosi o tai cia tu gudriu ne vienas butu ir ypac po paskutiniojo kur betass atlaike spaudima 😁 zodziu cia butu galima i zodziu kara labiau isivelti,bet siulyciau visiems daugiau tolerancijos jau po galutinio sprendimo,nes ji kaip suprantu wabalas priima toki koki pasiulo ir jau nieko nepakeis kazkieno isikisimas ar davimas suprasti kad as tai jau buciau geriau padares,atidave zmogus kazkam i rankas ir priema toki koki gauna ( nors ir paciam nevisai patinka kaip si karta buvo ) ir tai labai sveikintina 😁 tapetas yra tapetas, cia nereikia daug suvokti kad jam itin reikalinga sekme kuri kolkas mus ir lydejo, visi laimejom visi pasidziaugem ir valio ir kad ta nesekme ateis anksciau ar veliau tai irgi reikia suprasti. Nors daugumai betass tapetas patiko maziau,man jis buvo patrauklesnis ir kaip rodo rezultatas jam pavyko labai gerai atsirinkti ir dabar sis projektelis turi gera rezerva. As busiu tylus ir nesispaguosiu cia su nepatenkintais ir nesiteisinsiu,iskarto informuoju jog tokie kalbesis su savimi, o i kiekvieno ideta darba pasiulymuose atsizvelgsiu tolygiai ir su jais padiskutuoti visada uz. Savo si karta nesiulysiu nei vieno piko ir atrinksiu is jusu visumos bus daugiau galimybiu patekti i tapeta kitiems. Sekmes visiems mums.
Registravosi: 2009/03/13 Žinučių: 1094 Padėkų: 148
Cituoti
0