Tonybet

Vienos iš pagrindinių Lietuvos lažybų bendrovių TonyBet klientams, ypač naujiesiems, ateina geri laikai. Įmonė vis labiau bendrauja su lošėjais, investuoja į paslaugų kokybę, keičia savo marketingo strategiją ir negaili jai lėšų. Premijos lojaliems ar naujiems vartotojams ir kitos premijos aiškiai rodo įmonės siekį didinti klientų aktyvumą ir plėsti įtaką rinkoje.


Priimtinesnės lažybų taisyklės


TonyBet gali pasigirti plačia pranašumų ir „daugiau / mažiau“ pasiūla, taip pat, skirtingai nei konkurentų Lietuvoje tinklalapiuose, skirtumas tarp statymų už pergalę krepšinio varžybose vien per pagrindinį laiką ar įskaitant ir pratęsimą, skiriasi tik minimaliai. Verta paminėti ir tai, kad TonyBet nesistengia bet kokia kaina pasipelnyti iš vartotojų, o grąžina pinigus tikslaus pataikymo į pranašumą atveju.


Premijos visiems


Tarp minėtų premijų yra savaitinė premija nuolatiniams vartotojams, iki 100€ premija pirmajai įmokai. Taip pat TonyBet premijos pastaruoju metu nuolat dovanojamos kaip prizai įvairiuose tinklalapių ddžaidimuose.


TonyBet klientų aptarnavimas pasižymi operatyvumu. Pagalba suteikiama tiek gana greitai atsakant į elektroninius laiškus, tiek konsultuojant telefonu (skambučiams taikomi įprastiniai tarifai).


Norintys greitos pagalbos / patikslinimų užpildykite jų puslapyje esančią formą.TonyBet tema forume (klausimai, atsakymai, pagalba)

Aktyvios Tonybet prognozės