Siu komandu nebuvo galima lyginti nuo pat LKL ikurimo, bet sie metai kitokie ir ko Neptunui truksta tik dar daugiau drasos ir svarbiausia tikejimo, nes zaidime jie jau niekuo nenusileidzia. Zalgiris visa sezona atrodo kaip atrodo, toks ju lygis ir nieko cia nepakeisi, nors mums tuo sunku itiket, nes cia juk legenda su savo ilga ir turininga istorija;] o Neptuna ka maciau, manau jie gali ir geriau sulost nei pirmas dvi rungtynes, butent to ir laukiu, kada neptunas prades pataikyt bent jau baudas padoriau, nes kol kas atrodo labai susikauste. Dabar toks ispudis susidaro, vieni atrodo neranda motyvacijos arba taip pridengia savo silpnuma, kiti susikauste ir bijo sudorot nutriushusi liuta. Siaip Neptunas ner paranki komanda zalgiriui, nes zali jau kokius 10 metu turi problemu gynyboj pries perimetro zaidejus, kokiu neptune apstu, tik kol kas ir sitas melynuju pagrindinis ginklas slubuoja. Stereotipiskai mastant cia tik Zalgirio pergale, bet primera irgi laimejo ne barca ar realas.