Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie Statymai.com

STATYMAI.COM įkurti 2005 m. pačioje lažybų Lietuvoje pradžioje. Tuo metu Lietuvoje buvo tik viena lažybų bendrovė, todėl puslapis augo drauge su visa lažybų kultūra ir bendruomene. O šiais metais puslapis švenčia 13 metų gimtadienį!


STATYMAI.COM puslapis - jau daugelį metų yra didžiausias tokio tipo puslapis turintis didžiausią aktyvių lošėjų bendruomenę.


Puslapyje galite:


Matant kaip Lietuvos rinkoje padidėjo apsišaukėlių ar netikrų prognozuotojų pardavinėjančių nieko vertas prognozes, STATYMAI.COM puslapis nuo 2016 m. vidurio sudaro sąlygas pliusuojantiems lošėjams pardavinėti savo statymus, o lankytojams užtikrinti kiek įmanoma didesnį pardavėjų patikimumą ir atsakomybę.


Džiaugiamės, kad STATYMAI.COM nuo pat pirmų puslapio dienų vis dar yra besilankančių lažybų veteranų, tokių kaip Wabalas, meski, carmelo, miracle-, fanazz, Sarasdas, gintazas, balcius, regimantaspa, kovalchuk. Padėka jiems už pagalbą visai lošėjų bendruomenei!

Socialiniai tinklai


Mūsų puslapį galite sekti ir socialiniuose tinkluose. Naujienos, įvairūs video, lažybų aktualijos ir kitas turinys, jums patogiu būdu.

Facebook puslapisfacebook.com/prognozes.statymai/
Facebook grupėhttps://www.facebook.com/groups/statymaicom/
Twitterhttps://twitter.com/StatymaiCOM
Instagramhttps://www.instagram.com/statymai_com/

Turite pasiūlymų ar norite susisiekti su puslapio administracija? Kontaktus rasite čia