Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
judam

Thiem - Estrella

05/18 15:30
Įdėta 2015/05/17 23:58 | 0 padėkų | 1320 peržiūrų
  • Taip: 35.3%
  • Ne: 26.5%
  • Nežino: 38.2%
  • Balsų: 68

Statymas: Estrella @120 6/10 -6.00

Cia pabandysiu Estrella. Jau senokai nezaides, dvi savaites atgal. Bet forma ant clay demonstruoja tikrai gera. Kiek kart buves underdog su kofais 4-5~ ir kiek kart pasiteisina, kai nusiema kur kas geresnius zaidejjus. Dabar pailsejes, viskas turetu but tvarkoj. Tuo tarpu thiem toks neuztikrintas jaucias siemet, nieko ispudingo, clay nelb tinka jam. Cia mane toks kof uz Estrella tenkina ir as einu su juo. Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (17)

  • Maladec, gerą pliusą užgaudėm !

  • Jo irgi emiau

  • Snaipsai as irgi panasiai galvojau 😁 gal kartais dar youzhno antra seta paemei kai strufas servavo?

  • Ramiai pasidejau thiema su 2.2 kofu po breiko pirmam, zinojau kad dar pirma pasiims, nes estrela senas pensininkas isoves biskiuka ir viskas

  • Aš nesuprantu, jau baigia damušt mane tokie fokusai. nu kiek žiūriu, čia viena kasa turi būti, bes sekasi tam mažajam pencininkui, vėl errorai tokiose apmaudžiose vietose...

  • Nu ir uzprikolino bicas

  • Nu čia tai jo.. 😄

  • Kad austras tikrai gerai juda raliuose, mačiau mačą tiek su wawa, tiek su boleliu.

  • Tu nejuokink žmonių... raliuose lavonas ?...

  • Nepaisant to, jog turi ale vadinama federerio backhanda

  • Prie ko cia tas nadal? thiem turi stipru padavima, o raliuose jis visiskas balvonas, nieko nemoka dar vaikas. Ant hardo moka rinkti greitus taskus, o ne tampytis raliuose. Aiskina jis man cia

  • "Tuo tarpu thiem toks neuztikrintas jaucias siemet, nieko ispudingo, clay nelb tinka jam." čia aš jau nebeturiu ką pasakyt tau... clay nelb tinka Thiemui ? Nadaliui irgi nelb tinka tada turbūt

  • Man ir cia tik Thiem, o tai kad Estrella praleido abu Mastersus gali reiksti kad jam ne viskas gerai .. Bautista paskutiniam mace jam 2 ir 3 sete israse 60,60

  • Tfu, netyčia taip paspaudžiau

  • Cia tik thiemas 😁

  • Su prognoze sutikčiau su beatlo komentru dėl Thiemo formos nesutikčiau. Sėkmės

  • Drąsiai 😁 Sutinku, Thiem demonstruoja sau prasta forma, o estrella atvirkščiai..+ žaidžia protingai 😁