Pasirinkite laiko juostą:
judam
Stakhovsky - Groth
06/09 15:00
Įdėta 2015/06/09 09:19 | 0 padėkų | 1507 peržiūros
- Taip: 65.8%
- Ne: 5.3%
- Nežino: 28.9%
- Balsų: 76
Statymas: Groth @115 8/10 8.00
Stakhovsky jau senokai nerodo geru rezultatu. Dabar pirma kart siais metais lipa ant zolees. Tuo tarpu Groth jau gerokai apsiles ant grasso siais metais, o rezultatai puikus. Kala viena varzova po kito. Geras groth zaidejas yra, padacia stipri ir galinga. Sunku bus ji breikint, o pacio stakhovskio zaidimas bus neaiskus. Bet ziurint pagal paskutinius rezultatus ant kitu dangu tai nieko jis nestebina. Reik imt grotha su gera forma ir geru kof. Sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Klausykit jus daugiau svaigalu 😄 kur cia giriasi kad po 600 laimejimai, butu parodes jai butu toks 😄 nebutu parkiu 😉)0
Svetimus pinigus paskaiciuot nori?😁 Deja neviesinu tokiu dalyku.
Idomu kur cia tokie tapetai vaiksto po pusantro gabalo euro 😁)
Orakulas tai pinigauja kaip reikalas. Suprasčiau jei dar groth būtų pralaiminėjęs. Nu žodžiu, kam prilygino 1, neliūdėkit 😄
Na jo nelabai cia reikia ir liudet nes jai ne stako trauma ,tai manau sedetume ant nulio...nieko gero nedemonstravo Groth...
Judam , gal parodysi ta tapeta? 😁
Svetimus pinigus paskaiciuot nori?😁 Deja neviesinu tokiu dalyku.
Judam , gal parodysi ta tapeta? 😁
Pas mane tapetas su grothu 1480 laimejimas dabar tik 600 su kapeikom. pjove daugiau nei puse
Matyt kazkam $$ nenorejo nunest 😁
Bl grazino 😔(( Buvau 700 uzmetes 😔((((( Nx nx
Orakulas tai pinigauja kaip reikalas. Suprasčiau jei dar groth būtų pralaiminėjęs. Nu žodžiu, kam prilygino 1, neliūdėkit 😄
Aciu, chebryte. Pasiseke 😁
Tam bailiui stakui sakik 😄
Ant live tas pats, grazins babkes
Krito Stachovskis mano akyse... nu toks molis, visa seta tikejos kad gal prasimus su trauma, tik gavo breika ir pasiplove.. tonis prilygins 1 dabar
O kaip topsporto live ? Tikiuosi ishmokes viska - buvau uz Groth pastates...
Aciu, chebryte. Pasiseke 😁
Tonybet lygina bet kokiu atveju 😁
Gal kas susidures su tokiu dalyku tonybete?😁 turejau ukrainiecio pergale😁 unibete tai butu pralosta, cia gal bus lygu1?
Lygina tony
Gal kas susidures su tokiu dalyku tonybete?😁 turejau ukrainiecio pergale😁 unibete tai butu pralosta, cia gal bus lygu1?
Taip bus lygu 1
Gal kas susidures su tokiu dalyku tonybete?😁 turejau ukrainiecio pergale😁 unibete tai butu pralosta, cia gal bus lygu1?
Nu negi taip sunku buvo atstovet ta geima del vaizdo. Subiesino negaliu
Tai kai lavonas........
Negalejo atstovet geima.....
Va cia tai papadalava 😄😄😄 nu nx
Pzdc... Minusas orakule... Nu nx
Ant paskutinio geimo nutrauke? 😄D
WO jau gal nebebus
Pz pabaige stakas rungtynes nu na...
Pagaliau...
Nu pagaliau
Grybauja tas groth gerai...jai nebutu stakui traumos ...statymas tikrai but pralostas..nors kas cia zino gal dar ir pralaimes Groth..
Bet Groth ir apgailetinas tiek breiku turejo... stakas vos pajuda o grothas nesugeba nubreikint...
Tai kas jam yra, kad jis vistiek savo serva laiko neatiduoda. jei traumuotas dar laimes tai isvis bajka cia bus
Dalos iki galo?
3 kart medical time ima 😄
Prisisnekejot. pats breika gaus
Ne pirma karta... 2 sete is 0-40 pralose 5 is eiles kamuoliukus. Dabar vel panasiai. Cia ne kiek Grothas pasiims, kiek Statkhovsky pralos
Tai kad jis balvonas kazkox tiek BP neisnaudoja. dabar vel prie 15-40 dvieju nepaime
Reikia tiketis uzbaigs, nes as durnelis orakule pasidejau... Is kitos puses pirma tegu Grothas pasiima 😄
As per bet365 ziurau ten doleris yra tai jo nenaudoju ir galiu ziuret transliacijas...tikiuosi datrauks stakas iki galo 😄 o kad laimes Groth tai neabejoju
Kas tam stakhovsky yra? pazaidzia ar nelabai jau?
Numesk link'a jei turi
Nu antram sete tai dominavo grothas
Nu tikrai nedominavo jai matai varzybas....
Turbut nebaiks varzybu stakhovski.....
Nu antram sete tai dominavo grothas
Nu reik tiketis dabar kazko geresnio treciam
Aj ne jau zaidzia
Reik tiketis kad trauma gavo kazkuris, nes maca nelabai turbut istrauks grothas
Medicraal time paeme stakhovski nu reik paimt sita seta groth ir viskas bus gerai...
Kas ten nutiko? gal kas vaizda turit?
O sakei kad viskas bus ;D
Is 0-40 nenubreikina, nieko cia nebus