Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
judam

Stakhovsky - Groth

06/09 15:00
Įdėta 2015/06/09 09:19 | 0 padėkų | 1507 peržiūros
  • Taip: 65.8%
  • Ne: 5.3%
  • Nežino: 28.9%
  • Balsų: 76

Statymas: Groth @115 8/10 8.00

Stakhovsky jau senokai nerodo geru rezultatu. Dabar pirma kart siais metais lipa ant zolees. Tuo tarpu Groth jau gerokai apsiles ant grasso siais metais, o rezultatai puikus. Kala viena varzova po kito. Geras groth zaidejas yra, padacia stipri ir galinga. Sunku bus ji breikint, o pacio stakhovskio zaidimas bus neaiskus. Bet ziurint pagal paskutinius rezultatus ant kitu dangu tai nieko jis nestebina. Reik imt grotha su gera forma ir geru kof. Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (50)

  • Klausykit jus daugiau svaigalu 😄 kur cia giriasi kad po 600 laimejimai, butu parodes jai butu toks 😄 nebutu parkiu 😉)0

  • judam

    Svetimus pinigus paskaiciuot nori?😁 Deja neviesinu tokiu dalyku.

    Idomu kur cia tokie tapetai vaiksto po pusantro gabalo euro 😁)

  • takeitout

    Orakulas tai pinigauja kaip reikalas. Suprasčiau jei dar groth būtų pralaiminėjęs. Nu žodžiu, kam prilygino 1, neliūdėkit 😄

    Na jo nelabai cia reikia ir liudet nes jai ne stako trauma ,tai manau sedetume ant nulio...nieko gero nedemonstravo Groth...

  • ievoksnis7

    Judam , gal parodysi ta tapeta? 😁

    Svetimus pinigus paskaiciuot nori?😁 Deja neviesinu tokiu dalyku.

  • Judam , gal parodysi ta tapeta? 😁

  • Pas mane tapetas su grothu 1480 laimejimas dabar tik 600 su kapeikom. pjove daugiau nei puse

  • Matyt kazkam $$ nenorejo nunest 😁

  • Bl grazino 😔(( Buvau 700 uzmetes 😔((((( Nx nx

  • Orakulas tai pinigauja kaip reikalas. Suprasčiau jei dar groth būtų pralaiminėjęs. Nu žodžiu, kam prilygino 1, neliūdėkit 😄

  • bugnas6

    Aciu, chebryte. Pasiseke 😁

    Tam bailiui stakui sakik 😄

  • Ant live tas pats, grazins babkes

  • Krito Stachovskis mano akyse... nu toks molis, visa seta tikejos kad gal prasimus su trauma, tik gavo breika ir pasiplove.. tonis prilygins 1 dabar

  • O kaip topsporto live ? Tikiuosi ishmokes viska - buvau uz Groth pastates...

  • Aciu, chebryte. Pasiseke 😁

  • Tonybet lygina bet kokiu atveju 😁

  • bugnas6

    Gal kas susidures su tokiu dalyku tonybete?😁 turejau ukrainiecio pergale😁 unibete tai butu pralosta, cia gal bus lygu1?

    Lygina tony

  • bugnas6

    Gal kas susidures su tokiu dalyku tonybete?😁 turejau ukrainiecio pergale😁 unibete tai butu pralosta, cia gal bus lygu1?

    Taip bus lygu 1

  • Gal kas susidures su tokiu dalyku tonybete?😁 turejau ukrainiecio pergale😁 unibete tai butu pralosta, cia gal bus lygu1?

  • Nu negi taip sunku buvo atstovet ta geima del vaizdo. Subiesino negaliu

  • Tai kai lavonas........

  • Negalejo atstovet geima.....

  • Va cia tai papadalava 😄😄😄 nu nx

  • Pzdc... Minusas orakule... Nu nx

  • Ant paskutinio geimo nutrauke? 😄D

  • WO jau gal nebebus

  • Pz pabaige stakas rungtynes nu na...

  • Pagaliau...

  • Nu pagaliau

  • Grybauja tas groth gerai...jai nebutu stakui traumos ...statymas tikrai but pralostas..nors kas cia zino gal dar ir pralaimes Groth..

  • Bet Groth ir apgailetinas tiek breiku turejo... stakas vos pajuda o grothas nesugeba nubreikint...

  • Tai kas jam yra, kad jis vistiek savo serva laiko neatiduoda. jei traumuotas dar laimes tai isvis bajka cia bus

  • Dalos iki galo?

  • 3 kart medical time ima 😄

  • Prisisnekejot. pats breika gaus

  • Ne pirma karta... 2 sete is 0-40 pralose 5 is eiles kamuoliukus. Dabar vel panasiai. Cia ne kiek Grothas pasiims, kiek Statkhovsky pralos

  • Tai kad jis balvonas kazkox tiek BP neisnaudoja. dabar vel prie 15-40 dvieju nepaime

  • Reikia tiketis uzbaigs, nes as durnelis orakule pasidejau... Is kitos puses pirma tegu Grothas pasiima 😄

  • As per bet365 ziurau ten doleris yra tai jo nenaudoju ir galiu ziuret transliacijas...tikiuosi datrauks stakas iki galo 😄 o kad laimes Groth tai neabejoju

  • Kas tam stakhovsky yra? pazaidzia ar nelabai jau?

  • Numesk link'a jei turi

  • Pathyto

    Nu antram sete tai dominavo grothas

    Nu tikrai nedominavo jai matai varzybas....

  • Turbut nebaiks varzybu stakhovski.....

  • Nu antram sete tai dominavo grothas

  • Nu reik tiketis dabar kazko geresnio treciam

  • Aj ne jau zaidzia

  • Reik tiketis kad trauma gavo kazkuris, nes maca nelabai turbut istrauks grothas

  • Medicraal time paeme stakhovski nu reik paimt sita seta groth ir viskas bus gerai...

  • Kas ten nutiko? gal kas vaizda turit?

  • O sakei kad viskas bus ;D

  • Is 0-40 nenubreikina, nieko cia nebus