Murray - Gasguet
- Taip: 0.0%
- Ne: 40.0%
- Nežino: 60.0%
- Balsų: 20
Statymas: Gasguet @175 7/10 -7.00
Gryztu po Lietuviu pralaimejimo, kuris nusinese daug pinigu.
Kaip visada aisku to ko neparasau tas dazniausiai praeina, va kaip ir dabar pries keleta min pasibaiges macas kai Dolgopolov laimejo 2:0 su 3.25kof kuri buvau pasiemes, taciau cia prognozes neparasiau, o tik daviau tiems geriem draugam kurie tiki manim ;D
Na o dabar apie statyma kodel einu su Gasquet todel, kad manau Prancuzas ir jo rodomas tenisas dabar yra didziuliam pakilime.
Taip Andy laimejo praeita turnyra kai finale laimejo pries Djokovic, taciau man cia tik prancuzas.
Maciau jo zaidima su Ciliciumi tai padare dideli ispudi, puikiai zaidzia kai priesininkas paduoda kamuoliukus, savo padavimo taip pat nepralaimi ji laiko uztikrintai.
Visi cia pliusai man tik su prancuzu, aisku galima imti jo geimu fora, taciau man tenise foros nepatinka, ne krepsinis, ir ne futbolas cia, gali but 7:6 paskui 6:0 ir baaam fora neina esu turejas jau tokiu bajeriu kai laimi taciau fora nesueina kalbu aisku apie pliusines.
Tad manau siandien yra ta diena kai kris Andy Murray aisku, susilauksiu gal cia ir minusu uz sita statyma taciau man jis atrodo labai gerai ir duodu 7 !
Sekmes kas eis kartu!
Ne tam sudeliui zaist pries Andy
Paleido savo padavima kas kainavo ir maca..
Savo padavime klysta Gasquet. Taciau Andy 3 break pointo galimybes turejo ir nieko.
3-2 kolkas.
Nu jo jai imtume betfairo kofa, 3,65 tada kiek aukstokas, lyginant kaip zaidzia jie 😁
Wsio jasna cia jau
Dar ne viskas. Pabreikino katik ir Murray !!
Gasquet nezaidzia to savo zaidimo
..
Wsio jasna cia jau
Viskas spresis pagal viska 3 sete ! Go Gasquet!!
Pradetu metyt dropshotus prancuzas, tai per du setus butu sulestas vampyras, nes koja jam skausteli ir daug kur nebega
Gaila nemaciau, kaip jis ten nuleido 😁)
1 seta turim!!
Koeficientą privaloma rašyti tokį koks jis dabar, o ne tokį kokį tu gavai, tad iš 3.25 pakeista į 2.75 koks parašius prognozę ir buvo
Gerai supratau zinosiu kita karta.
3,15 yra dabar tonybete, betfaire 3,65...
Statymas atliktas ryte dabar kof siulomas 2.75 tonybete kitur nezinau.
Koeficientą privaloma rašyti tokį koks jis dabar, o ne tokį kokį tu gavai, tad iš 3.25 pakeista į 2.75 koks parašius prognozę ir buvo
Nepamirsk, kad cilicius pirmam sete turejo daugiau breik pointu 😁
3,45 betfaire, bet as nedeciau ant prancuzo asmeniskai 😁
Ne tai cia jau pasirinkimas yra kiekvieno, man macas cia 50/50 taciau imu didesni kof. Ir siai dienai geresnio tenisininko rodoma zaidima.
3,45 betfaire, bet as nedeciau ant prancuzo asmeniskai 😁
Statymas atliktas ryte dabar kof siulomas 2.75 tonybete kitur nezinau.