Pasirinkite laiko juostą:
counteris69
NAVI - NAVI
09/10 10:00
Įdėta 2016/09/07 00:24 | 0 padėkų | 826 peržiūros
- Taip: 33.3%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 66.7%
- Balsų: 6
Statymas: NAVI (To win outright) @200 5/10 -5.00
Manau, "Navi" turi didžiausią potencialą laimėti šį laną, nes:
1. Nematau daugiau rimtų konkurentų šiuo metu, visos kitos komandos turi rimtų problėmų savo žaidime.
2. "NAVI" pakeitė savo silpną žaidėja "starix" į labai stiprtų žaidėją "simple".
3. "NAVI" žais namuose, o tai suteikia labai didelę pervarą.
4. "NAVI" iki tol demonstravo puikų žaidimą.
Statymo rezultatai paaiškes sekmadienį.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
3.75 olybete vis dar. Aš tai galvoju vieninteliai, kurie dar gali pakovot tai Virtus.Throw ir G2.
Starix ? 😄 lol
ZEUS, pataisysiu, maišau aš tuos ruskius ;d
Starix ? 😄 lol
Marathonbet'as davė dar vakar su 3.85 ir galvojau kad tikrai puikus statymas. Net ir su šiuo koeficientu atrodo solidžiai. Grupėje buksuojantys Astralis, Team X - čia pagrindiniai varžovai, kuriems net kartą grupėj pralošus dar bus šansas atsigauti. Iš bendro konteksto rimtesni varžovai atrodo GODSENT, gal G2, bet šitos komandos turi žaisti savo A+ žaidimą, kad įveiktų Na'Vi, netgi nerodančią tobulos formos. Pritariu pasirinkimui!
Tai yra NAVI lanas, jie visada stengiasi laimėti namų laną ir jų žaidimas atrodo puikiai, tuo tarpu visi kiti buksuoja.. kofas diena buvo 3,5
Marathonbet'as davė dar vakar su 3.85 ir galvojau kad tikrai puikus statymas. Net ir su šiuo koeficientu atrodo solidžiai. Grupėje buksuojantys Astralis, Team X - čia pagrindiniai varžovai, kuriems net kartą grupėj pralošus dar bus šansas atsigauti. Iš bendro konteksto rimtesni varžovai atrodo GODSENT, gal G2, bet šitos komandos turi žaisti savo A+ žaidimą, kad įveiktų Na'Vi, netgi nerodančią tobulos formos. Pritariu pasirinkimui!