Pasirinkite laiko juostą:
pociukas
Dijon - Monaco
11/29 23:00
Įdėta 2016/11/29 15:37 | 0 padėkų | 990 peržiūrų
- Taip: 80.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 20.0%
- Balsų: 10
Statymas: Monaco @-167 8/10 -8.00
Na kolega jau aprase stipriai sias varzybas tai daug nesiplesiu tiesiog noriu pasirinkti unit'u 😁 kaip ir sakyta, dijon pakile is antros lygos ir pagal dabartine forma ir aplamai finansus bei sudeti nepatempia pirmosios lygos ir didele tikimybe, kad gris i antra kur jiems ir priklauso. Monaco siuo metu pagavusi ritma, pakilime klubas. patinka kaip juda CL. labai taktiskai losia. komplektas geras. falcao irgi matomai pajaute ritma , grizo i forma. kelios traumeles yra, bet manau apsilost 2 lygos komanda , kad sekmingai kovot del cempionu titulo nebus problema Monacui. kofas jau nudauzytas nes masine stafke siandien tad i kombo tikrai sueis 😁
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Nestatyk..nelaimesi visu stafkiu
Gaidziu komanda cia