Pasirinkite laiko juostą:
Don Alberto de Subotini
Lorenskog - Storhamar
03/07 21:00
Įdėta 2018/03/07 12:21 | 0 padėkų | 787 peržiūros
- Taip: 50.0%
- Ne: 50.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 2
Statymas: Storhamar (-2.5) @-115 8/10 +6.96
Daug cia nemurmesiu, nes viskas cia ir taip aisku. Dugnine komanda namuose priima geriausia komanda Get-ligaen lygoje. Pirmas 2 rungtynes Storhamar svente pergales 9:0 ir 9:1.treciose jau zaide kiek atsipalaidave ir netgi gaudynejo 2:0, bet visgi netgi ir taip zaisdami isplese pergale 3:2.sian tikiuosi kazko panasaus kaip pirmose rungtynese, nera ko stabdyti ir laikas imt ramia pergale ir laukti kito priesininko. Speju siandien sveciai mus 6 ir daugiau, o su tokia prasta puolimo grandim kaip Lorenskog, nesitikiu daugiau negu 1 ivarcio
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
As jau neberasau senokai ir nematau kol kas tam tikslo, o tu , manau, ilgai netruksi pasiekt ir virsyti mano ta minusa. End of story, sekmes su statymu.
Turbut butu baisesnis minusas pas tave?
As jau neberasau senokai ir nematau kol kas tam tikslo, o tu , manau, ilgai netruksi pasiekt ir virsyti mano ta minusa. End of story, sekmes su statymu.
Tiesiog pataisiau tavo aprasyma, kadangi klaidini zmones su savo tokiom "analizem"
T.y. geriau man buti kaip tu ar kaip? tipo "geros analizes", o minusas vis didesnis.. OK
Tiesiog pataisiau tavo aprasyma, kadangi klaidini zmones su savo tokiom "analizem"
Cia tas pats kas pasakyt kad Lorenskog reik keist visa komanda ir bus afigenas klubas 😄
Idomu , kuom tau prasta Lorenskog puolimo grandis gal gali paaiskint? Normalus tas puolimas, tik gyneju ir kureju reiktu susiveikti normaliu, tuomet puolejai nekazka ten ir skirtusi nuo kitu komandu pagal sitos lygos bendra lygi...