Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Don Alberto de Subotini

Dimitrov - Goffin

04/20 12:00
Įdėta 2018/04/20 04:54 | 2 padėkos | 1039 peržiūros
  • Taip: 50.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 50.0%
  • Balsų: 8

Statymas: Daugiau (22.5) @-105 10/10 +9.50

Is esmes, tai cia tikrai ganetinai lygus varzovai. Vakar Dima turejo problemu pradzioje ir 2 seto pradzioje, bet Kolis kas mate tiek jo pastaruosius macus, tiek davis cup, tikrai suprantat, kad bahuriukas geroje formoje. Visgi Dima sugebejo ganetinai padoriai suzaist ir pasieme comebacka.
Goffin sutaske Bautista, bet is esmes, tai ir Bautista atrode kazkoks nuvytes ir isijunge tik 2 sete kai gaudynejo 5:2. Atsibreikino iki 5:5, bet visgi nesugebejo net savo servo naikyti. Cia laukia tikrai lygus macas is mano puses ir abu varzovai dabar atrodo isties padoriai. Manau laukia 3 setai, o jei ir ne, tai overis gali ramiai ir per 2 praeiti.
Over 22 su 1.8 saugesnis variantas.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (10)

  • Nu pliusas yra šiaip ne taip... +++

  • Toliau kazkoks robotas viska minusuoja 😄 ka jus vartojat

  • Mistika kartais is vis atrodo 😄 5-1 i viena kasa doroja ir pyst kazkas uzstringa ir atgal viskas pareina 😄

  • Tai dar palaukit vyrai... Gerai pradėjęs neaišku kaip pabaigs antrą setą visgi...

  • 5-7 tuoj pralos ir bus ramiai 😄

  • Overis ramiai 😁

  • Reik,kad ir trecia gofenas ne ka prasciau uzdominuotu

  • Kaip per sviestą antras setas..

  • 😄 Idomu, kartu los double siandien dar. Pats sita manau pajamti 😁

  • Kokios nuomones del goffio pergales?