Khimki - CSKA
- Taip: 66.7%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 33.3%
- Balsų: 3
Statymas: Daugiau (J.Anderson > L.Westermann) @-118 10/10 +8.50
Anderson puolimo schemose svarbesnis nei Westermann. Jis agresyvesnis, labiau veržiasi. Westermann labiau organizuoja žaidimą, meta tik tritaškius, nesiveržia į baudos aikštelę. O jei ir išsiveržia, tai stengiasi atmesti kamuolį, o Anderson stengiasi užbaigti. Anderson labiau reikalingas komandai puolime, Westermann gynyboje. Manau, kad bus ne problema šiandien Anderson permesti Westermann'ą.
Westermann šitoje serijoje rinko 9,2 ir 2 taškus. Tritaškius metė 1/12, minutės su kiekvienomis rungtynėmis vis mažėjo. Nors ir išliko arti sezono vidurkių.
Anderson šitoje serijoje rinko 13,11 ir 0 taškų. Praeitos rungtynės jam tiesiog buvo tragiškos, šiandien tai neturėtų pasikartoti.
+++ nice bet 😁
Bet Svedas siandien KARSTAS
Praeitose rungtynese uz Khimki jau zaide Honeycutt ir Anderson tapo nereikalingas. Pazaide pirmo ir trecio kelinio pradzioje o toliau sedejo ant suolo.
Logiška, kad nieko neparodžius aikštelėje, sėdi ant suolo. Du išėjimai prasti, tai ir nebeini daugiau.
Praeitose rungtynese uz Khimki jau zaide Honeycutt ir Anderson tapo nereikalingas. Pazaide pirmo ir trecio kelinio pradzioje o toliau sedejo ant suolo.
Dekui uz info melo 😁
Praeitose rungtynese uz Khimki jau zaide Honeycutt ir Anderson tapo nereikalingas. Pazaide pirmo ir trecio kelinio pradzioje o toliau sedejo ant suolo.
Sitas atrodo graziai 😁 Anderson ten net 10min man rodos nesullose