Pasirinkite laiko juostą:
Ezreal
100T - G-REX
10/12 14:00
Įdėta 2018/10/12 09:59 | 0 padėkų | 563 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 33.3%
- Nežino: 66.7%
- Balsų: 3
Statymas: G-REX @-159 8/10 -8.00
NA 2nd seed žaidžia su adc kuris iš academijos, viskas tuom pasakyta kas laimės bot lane ar kuris adc durės didesnį impactą team fightuose. Anda savo žaidimo visiškai manęs nesužavėjo, o Ryu prieš Caps prasileido gal 3-4 solo killus, nematau tendencijos jiems čia atsigauti, g-rex lošė play-inuose tikrai forma bus geresnė nors irgi nėra favoritai grupės ir panašaus lygio kaip 100T
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Komentarai (0)