Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Ezreal

100T - G-REX

10/12 14:00
Įdėta 2018/10/12 09:59 | 0 padėkų | 563 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 33.3%
  • Nežino: 66.7%
  • Balsų: 3

Statymas: G-REX @-159 8/10 -8.00

NA 2nd seed žaidžia su adc kuris iš academijos, viskas tuom pasakyta kas laimės bot lane ar kuris adc durės didesnį impactą team fightuose. Anda savo žaidimo visiškai manęs nesužavėjo, o Ryu prieš Caps prasileido gal 3-4 solo killus, nematau tendencijos jiems čia atsigauti, g-rex lošė play-inuose tikrai forma bus geresnė nors irgi nėra favoritai grupės ir panašaus lygio kaip 100T

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (0)