Pasirinkite laiko juostą:
counteris69
Avangar - Epsilon
03/05 20:00
Įdėta 2019/03/05 19:04 | 0 padėkų | 533 peržiūros
- Taip: 100.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 1
Statymas: Epsilon (Map 1 epsilon) @100 8/10 -8.00
Avangar turi nemažų vidinių problemų, tad nusprendė pakeisti vieną žaidėją ir šiuo metu testuoja nepatyrusi žaidėją. Apskritai Avangar žaidimas gerokai suprastėjo, didelę nesėkmę patyrė majore, o ir online žaidimas gerokai buksuoja.
Epsilon po sudėties pakitimo demonstruoja puikų žaidimą, lengvai susitvarko su silpnais oponentais, o vakar nugalėjo net Valiance, kuri turėjo 21 mapo iš eilės win streaką.
Esminis faktorius dėl map 1, nes Avangar šiuo metu žaidžia bo3 seriją prieš winstrike ir šis susitikimas gerokai nuvargins ir manau, epsilon pirmame žemėlapyje gerokai nustebins savo žaidimo metodika.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Laimėjo Avangar te 😂 paemei ką nors iš manęs?
Neėmiau po matcho su windstrike
Jau gg jiems prieš windstrike
Laimėjo Avangar te 😂 paemei ką nors iš manęs?
Verta stambiai užmest map1?
Nerizikuociau😟? geriau sprout stambiai, aš matai nepasitikiu tais epsilon žaidėjais dar
Jau gg jiems prieš windstrike
Čia ir wina galima imti, bet map1 geriau atrodo, tau reikėjo pamatyt kai ana kart prieš winstrike žaidė cache...
Verta stambiai užmest map1?
Neblogas, kaip tik žiūrau prieš winstrike, daug žioplų klaidų, be bombos atbėga į plantą ir kt.
Čia ir wina galima imti, bet map1 geriau atrodo, tau reikėjo pamatyt kai ana kart prieš winstrike žaidė cache...
Neblogas, kaip tik žiūrau prieš winstrike, daug žioplų klaidų, be bombos atbėga į plantą ir kt.