Na, kai Reusas iškrito iš rikiuotės, krito ir forma ir tie pralaimėjimai ir lygiosios lygoje, kur pavardinai. Kol sveikas bus (tikiuosi iki sezono galo), tol kovos dėl titulo šiemet, aišku dabar bus labai sunku reikia viską laimėt praktiškai. Bet Dortmundas namie daug muša, nors ir gynyba neblizga tikrai, sutinku su tuo. 😄